Mega kampania w MediaMarkt: Galaxy A53 i Switch za darmo w świetnej cenie

Mega kampania w MediaMarkt: Galaxy A53 i Switch za darmo w świetnej cenie

W MediaMarkt można obecnie kupić Samsung Galaxy A53 5G w pakiecie z Nintendo Switch i taryfą „o2 Free M” za jedyne 29,99 euro miesięcznie. Tyle kosztuje zwykle sama taryfa bez premii. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

MediaMarkt: Samsung Galaxy A53 5G + Nintendo Switch + 20 GB

Kto z nowym? Samsung Galaxy A53 5G bawiąc się i poza jednym Przełącznik Nintendo może użyć, które powinno Pakiet akcji w świecie taryf MediaMarkt przyjrzyj się bliżej. Za jedyne 44,94 euro jednorazowych kosztów i 29,99 euro opłaty podstawowej miesięcznie otrzymasz telefon komórkowy z konsolą jako dodatek do taryfy „o2 Free M” z ryczałtową opłatą 20 GB LTE/5G, Allnet i SMS. To naprawdę dobra okazja, bo tyle już kosztuje taryfa o2 – bez żadnych bonusów. Ale uwaga: pakiet jest dostępny tylko przez krótki czas i może zostać dość szybko wyprzedany, ilości są ograniczone.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2
Taryfa: bezpłatny M
20 GB LTE/5G– Wolumen danych (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Pakiet taryfowy w MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Aby taryfa była porównywalna z innymi umowami na telefony komórkowe zawierające tylko kartę SIM, obliczamy efektywne koszty taryfy. Tyle zapłacisz wyłącznie za taryfę 20 GB, jeśli odjąć koszty Nintendo Switcha i Samsunga Galaxy A53 5G (128 GB):

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(na miesiąc)
29,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 3,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
764,70 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 340 euro (telefon komórkowy) + 270 euro (konsola)

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartości urządzeń) 154,70 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
6,45 euro

Zobacz ofertę

Według porównania cenowego idealo, Samsung Galaxy A53 5G ze 128 GB pamięci kosztuje obecnie co najmniej 340 euro, podczas gdy Nintendo Switch wciąż kosztuje 270 euro. Jeśli odejmiecie te wartości od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, w efekcie na taryfie pozostanie 154,70 euro. Przy minimalnym okresie 24 miesięcy odpowiada to 6,45 euro miesięcznie – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę dla wszystkich sieci i SMS-ów z wolumenem danych 20 GB LTE/5G.

Do oferty w MediaMarkt

Ważne: Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Dla tych, którzy lubią robić matematykę sami, pokażemy ci następujące Wideo Porady i wskazówki:

Przegapiłeś ofertę? Tutaj znajdziesz bardziej atrakcyjne pakiety konsoli:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech