MediaMarkt sprzedaje specjalnego Samsunga Galaxy S22 z taryfą 5G

MediaMarkt sprzedaje specjalnego Samsunga Galaxy S22 z taryfą 5G

MediaMarkt oczywiście chce pozbyć się Galaxy S22, bo w taryfowym świecie pojawiła się teraz szczególnie atrakcyjna oferta. Za około 30 euro miesięcznie można dostać obecny flagowy smartfon Samsunga w wersji Enterprise Edition z taryfą 5G z wieloma dodatkami.

Samsung Galaxy S22 w MediaMarkt z taryfą o2 w absurdalnej cenie

w Rynek mediów czy możesz to zrobić? Galaxy S22 5G Enterprise Edition (128 GB) w tym taryfa „o2 Grow” za jedyne 89 EUR dopłaty i 29,99 EUR miesięcznie (patrz oferta w MediaMarkt). Koszty wysyłki i cena połączenia są eliminowane. Stawka rocznicowa od o2 obejmuje 40 GB limitu danych LTE/5Gryczałt Allnet/SMS i 20 lat Rocznie 10 GB za darmo na górze, dzięki czemu miesięcznie otrzymasz 240 GB. Dodatkowo funkcja Connect umożliwia korzystanie z taryfy na maksymalnie 10 kartach SIM jednocześnie. Oferta MediaMarkt jest również ciekawa, ponieważ sam „o2 Grow” kosztuje 29,99 euro miesięcznie bez smartfona.

Do oferty w MediaMarkt

S22 osiąga szczególnie dobre wyniki dzięki jasnemu, 6,1-calowemu wyświetlaczowi i wysokowydajnemu procesorowi z 8 rdzeniami CPU i częstotliwością zegara 2800 MHz, a także 8 GB pamięci RAM. Rozdzielczość wyświetlacza sprawia, że ​​serca mobilnych graczy biją szybciej, a nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K dopełnia tego profesjonalnego nośnika. Ponadto za wersją Enterprise Edition kryje się jeszcze jedna ogromna zaleta: dzięki tej wersji masz gwarancję uzyskania 4 lata aktualizacji oprogramowania i zabezpieczeń oraz zaawansowana ochrona przed hakerami i nieautoryzowanym dostępem.

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Sieć: o2
Taryfa: Rozwijaj się
40 GB LTE/5G-Objętość danych (maks. 300 MBit/s) Zryczałtowany roaming Allnet i SMS w UE, w tym funkcja Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie Minimalny okres 24-miesięczny, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Objętość danych wzrasta automatycznie co roku 10 GB jakiś

Samsung Galaxy S22 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięcznie) 29,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 89 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
848,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 700 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 148,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
6,20 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Zgodnie z porównaniem cenowym idealo, Enterprise Edition Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 700 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów pakietu taryfowego przez minimalny okres 24 miesięcy, 148,75 euro pozostanie wyłącznie na taryfę. Odpowiada to ok. 6,20 euro miesięcznie – bardzo niska cena za taryfę 5G z wymaganą wydajnością!

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale można ją anulować co miesiąc.

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech