MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S22 z taryfą 5G i darmowym smartwatchem

MediaMarkt sprzedaje Samsunga Galaxy S22 z taryfą 5G i darmowym smartwatchem

Samsung Galaxy S22 jest obecnie dostępny tanio w świecie taryf MediaMarkt. (Źródło obrazu: GIGA)


MediaMarkt ewidentnie chce się pozbyć Galaxy S22, bo w taryfowym świecie pojawiła się teraz szczególnie atrakcyjna oferta. Za około 35 euro miesięcznie otrzymujesz nie tylko obecny flagowy smartfon Samsunga z taryfą 5G, ale także Galaxy Watch 5 i inne dodatki.

Gruby pakiet Samsunga w świecie taryf MediaMarkt

w Rynek mediów czy możesz to zrobić obecnie Galaxy S22 5G (128 GB) w tym taryfa „o2 Grow” za dopłatą 9 euro i 34,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Należy uiścić jednorazową opłatę za połączenie w wysokości 39,99 EUR i nie ma kosztów wysyłki. Taryfa obejmuje Limit danych 40 GB LTE/5G a także zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS. Cechą szczególną jest to, że ilość danych jest automatycznie zwiększana o 10 GB co 12 miesięcy. Jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu, możesz również zapewnić sobie ogromną premię za zmianę w wysokości 100 EUR. Ponadto MediaMarkt stawia na nowość Galaxy Watch 5 wart co najmniej 218 euro, a dzięki kampanii Samsunga możesz prawie 12 miesięcy Disney+ za darmo odkurzyć. Świetna oferta pakietowa, która jest dostępna tylko przez krótki czas.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: rosnąć
40 GB LTE/5G– Ilość danych (maks. 300 MBit/s) Co 12 miesięcy ilość danych zwiększa się o 10 GB Allnet i SMS ryczałtowy roaming UE z funkcją Connect: Taryfa może być używana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie, 24- minimalny okres miesięczny, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
100 euro premii za wymianę przy przenoszeniu numeru

Samsung Galaxy S22 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięcznie) 34,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 9 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
888,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 589 euro (telefon komórkowy) + 218 euro (smartwatch)

Premia
(jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu) 100 euro

Disney+
(na 12 miesięcy) 89,90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) -108,15 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-4,51 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cenowego idealo, Galaxy S22 ze 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM kosztuje obecnie co najmniej 589 euro, podczas gdy Galaxy Watch 5 (40 mm) kosztuje około 218 euro. Jeśli odejmie się te wartości, a także premię za zmianę w wysokości 100 EUR i subskrypcję Disney+ od całkowitego kosztu pakietu taryfowego przez minimalny okres 24 miesięcy, stanie się jasne, jak dobra jest naprawdę oferta. Ogólnie płacisz mniej za sprzęt z taryfą niż bez, a nawet osiągasz niewielki zysk – więc jest to absolutny zysk Najlepsza oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Więcej o Samsungu Galaxy S22 dowiecie się w teście GIGA lub w tym filmie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech