MediaMarkt sprzedaje inteligentne termostaty grzejnikowe po okazyjnych cenach

MediaMarkt sprzedaje inteligentne termostaty grzejnikowe po okazyjnych cenach

W obliczu rosnących cen energii radzenie sobie z potencjałem oszczędności własnego ogrzewania może być bardzo opłacalne. Oszczędzanie energii jest tutaj szczególnie łatwe dzięki zastosowaniu inteligentnych termostatów. W związku z tym MediaMarkt oferuje obecnie termostat grzejnikowy AVM FRITZ!DECT 301 w zestawie 5 sztuk w okazyjnej cenie.

MediaMarkt: Inteligentne sterowanie grzejnikami w zestawie 5 sztuk w niskiej cenie

Jeśli nie chcesz się martwić następnym rachunkiem za media, możesz przyjść Termostaty grzejnikowe AVM FRITZ!DECT 301 po prostu oszczędzaj pieniądze. MediaMarkt oferuje inteligentny termostat grzejnikowy w Zestaw 5er obecnie dla 199 Euro w tym wysyłka do (zobacz ofertę w MediaMarkt). U innych dealerów płacisz co najmniej 250 euro, więc tutaj otrzymujesz pierwszorzędne oszczędności.

AVM FRITZ!DECT 301 (5 sztuk)

Zamiast sugerowanej ceny detalicznej 295 euro: Inteligentny sterownik grzejnikowy z wyświetlaczem e-papierowym i radiem DECT ULE o zasięgu do 40 m.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 18.03.2023 11:23

Co oferują inteligentne termostaty grzejnikowe firmy AVM?

Dzięki termostatom grzejnikowym FRITZ!DECT 301 jest to możliwe Automatycznie reguluj temperaturę pokojową w domu i tym samym oszczędzać energię. Termostaty uwzględniają temperaturę i porę dnia i wyłączają się automatycznie po osiągnięciu ustawionej temperatury. Oznacza to, że energia nie jest niepotrzebnie marnowana, a przy okazji oszczędzane są pieniądze.

Inteligentne sterowanie grzejnikami łączy się z urządzeniem FRITZ!Box kompatybilnym z DECT przez radio DECT ULE i można je łatwo komputer, smartfon, tablet lub FRITZ!Fon być kontrolowanym. Z jasnym Wyświetlacz e-papieru oraz przydatne funkcje, takie jak wykrywanie otwartych okien, ewentualna blokada klawiszy, obsługa push i ciągłe aktualizacje, termostaty FRITZ!DECT 301 są idealnym dodatkiem do sieci inteligentnego domu.

Instalacja jest zwykle łatwa i przejdzie przez większość systemów grzewczych dostarczony adapter obsługuje. Po ustawieniu ogrzewania domowego również w podróży być kontrolowane i, na przykład, pojawiać się przez Internet za pośrednictwem aplikacji, zanim dotrze.

Klienci Amazon są bardzo zadowoleni i przyznają mu bardzo dobre 4,5 na 5 gwiazdek z ponad 11 000 recenzji. także Stiftung Warentest był w stanie przekonać modelkę i to osiągnął Zwycięstwo testu z oceną dobrą (1,9) w numerze 08/2019.

Dla kogo warto zainstalować inteligentne termostaty grzejnikowe?

Z zestawem wystarczy odkręcić stare głowice termostatyczne i przykręcić inteligentne termostaty grzejnikowe – bez wiercenia i krwawienia. Następnie możesz obsługiwać ogrzewanie za pomocą smartfona, gdy jesteś poza domem. Dlatego system jest opłacalny dla każdego, kto już go posiada Posiadaj urządzenie Fritz!Box kompatybilne z DECT i ich ogrzewanie mądrzejszy, bardziej wydajny I bardziej elastyczne kontrolować i jednocześnie chcieć zaoszczędzić pieniądze.

Do oferty w MediaMarkt

Chcesz mieć swój bez stresu Zmień dostawcę prądu lub gazu? Następnie należy skorzystać z usługi online Przypomnij mi wiedzieć. Tutaj eksperci obserwują rynek, porównują ceny i rok po roku automatycznie przełączają się na renomowanego dostawcę.

Sprawdź potencjał oszczędności już teraz bez zobowiązań

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech