MediaMarkt sprzedaje gigantyczne karty microSD do telefonów komórkowych, tabletów i przełączników w okazyjnej cenie

MediaMarkt sprzedaje gigantyczne karty microSD do telefonów komórkowych, tabletów i przełączników w okazyjnej cenie

Jeśli potrzebujesz szybkiej karty microSD z dużą ilością pamięci – czy to do smartfona, tabletu, Nintendo Switcha czy innych urządzeń, powinieneś odwiedzić MediaMarkt. Tam możesz dostać SanDisk Ultra microSD z pełnym 400 GB za niecałe 28 euro.

MediaMarkt: karta microSD o pojemności 400 GB w świetnej cenie

128, 400 czy nawet 512 GB? Powszechnie wiadomo, że nigdy nie można mieć wystarczającej ilości miejsca do przechowywania. Jeśli chcesz lub potrzebujesz uaktualnić, ponieważ Twoje urządzenia są już pełne wewnętrznie, powinieneś wstąpić teraz do MediaMarkt. W ramach akcji wolnej od podatku VAT możesz otrzymać kartę SanDisk Ultra Plus microSD o pojemności 400 GB wraz z adapterem za jedyne 27,73 euro (zobacz ofertę w MediaMarkt). Koszty wysyłki nie są dodawane. W przeciwnym razie karta pamięci kosztuje obecnie prawie 15 euro więcej – więc to naprawdę dobra okazja, którą oferuje tutaj MediaMarkt. Ale nawet jeśli nadal potrzebujesz trochę więcej lub mniej pamięci, możesz obecnie uderzyć szczególnie tanio w MediaMarkt.

Sandisk Ultra Plus (400 GB)

Zamiast 33 euro: karta pamięci do wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych, w tym adapter. Prędkość odczytu do 130MB/s.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 28.10.2022 12:01

Sandisk Ultra Plus (512 GB)

Sandisk Ultra Plus (512 GB)

Zamiast 44 euro: karta pamięci 512 GB + adapter, do aparatów, smartfonów i tabletów, z transmisją do 130 MB/s.

Cena może być teraz wyższa. Cena na dzień 28.10.2022 10:38 rano

Czy 128 GB Ci wystarczy? Wtedy możesz dużo zaoszczędzić dzięki tej ofercie:

Sandisk Ultra (128 GB)

Sandisk Ultra (128 GB)

Zamiast 14,99 euro: karta pamięci 128 GB + adapter, do aparatów, smartfonów i tabletów, z transmisją do 100 MB/s.

Cena może być teraz wyższa. Cena od 28.10.2022 10:25

SanDisk microSD: kto powinien kupić?

Warto kupić dla każdego, kto potrzebuje więcej miejsca na swoim telefonie, tablecie lub Nintendo Switchu. W przypadku większości kamer i komputerów pokładowych, takich jak Raspberry Pi, karta pamięci i tak jest obowiązkowa. 400 GB obecnie oferuje również bardzo dobry stosunek ceny do wydajności. Jeśli chcesz więcej, musisz sięgnąć znacznie głębiej do kieszeni. W dzisiejszych czasach dla większości ludzi mniej prawdopodobnie nie wystarcza, zasada brzmi: lepiej mieć niż potrzebować.

Oprócz rozmiaru najważniejszym kryterium karty microSD jest szybkość. Tutaj SanDisk Extreme jest więcej niż wystarczający dla większości zastosowań. Filmy 4K są przesyłane szybko, klasa wydajności A2 zapewnia również doskonałą wydajność aplikacji. Ponieważ Nintendo Switch i tak może przesyłać tylko około 100 MB/s, wyższa prędkość nie jest do tego potrzebna. W szczególności aparaty cyfrowe i smartfony korzystają z większej szybkości.

Ponieważ firma SanDisk jest znanym producentem, w przypadku usterki możesz skorzystać z gwarancji producenta do 10 lat.

Wszystkich, którzy tylko rozumieją tutejszą stację kolejową, zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ dotyczącym kart SD:

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech