Mapa pociągów nocnych: Ten przegląd pokazuje trasy z Niemiec do Europy

Mapa pociągów nocnych: Ten przegląd pokazuje trasy z Niemiec do Europy

W różnych niemieckich miastach można wsiąść do pociągu, aby nocować w innych krajach Europy. Możesz więc po prostu wykorzystać czas podróży na sen i obudzenie się w nowym miejscu. Mapę aktualnej sieci pociągów nocnych można znaleźć w Internecie. Tam szybko sprawdzisz, dokąd możesz bez problemu dojechać nocnym pociągiem za granicę.

Jeśli otworzysz mapę pociągów nocnych, możesz szybko zobaczyć linie z różnymi stacjami początkowymi i końcowymi. Dzięki temu szybko zaplanujesz podróż pociągiem po Europie.

Bilet na pociąg nocny: Jakie pociągi nocne kursują w Niemczech?

Mapa zapewnia nie tylko przegląd linii, ale także wiele ogólnych informacji na temat poszczególnych tras. Kliknij tutaj, aby zobaczyć mapę z połączeniami.

Na komputerze możesz najechać kursorem na miasto, na smartfonie stuknąć odpowiednią lokalizację. Wtedy to zobaczysz dokładna trasa ze stacją początkową i docelową tak dobrze jak indywidualne przystanki. Możesz użyć symboli „+” i „-” lub przeciągając dwoma palcami po ekranie Powiększ fragment mapy i zobacz dokładniej, dokąd prowadzi każda linia. Również Godziny przyjazdu i wyjazdu są wyświetlane na stronach szczegółowych. Mapa pociągów nocnych nie przedstawia sama wyświetlanych linii, a jedynie zapewnia przegląd. Za poszczególnymi trasami znajdują się różne firmy transportowe. Na stronie szczegółów znajdziesz sekcję „Dostawca/bilety„. Tam możesz zostać przekierowany bezpośrednio do odpowiedniego przewoźnika wycieczka nocnym pociągiem buczen.

Znajdź i zarezerwuj nocny pociąg

Na mapie znajdziesz różne trasy rozpoczynające się w Niemczech. Na przykład nocny pociąg kursuje z Berlina do Amsterdamu, z Hamburga do Wiednia lub ze Stuttgartu do Zagrzebia w Chorwacji. Można tam również znaleźć różne połączenia poza Niemcami i na przykład sprawdź jak dojechać pociągiem ze stolicy Chorwacji do Zurychu. Na przykład możesz zaplanować trasę po Europie z Berlin przez Wiedeń do Paryża podróż, a stamtąd następnym nocnym pociągiem do granicy z Hiszpanią w Tuluzie, korzystając z połączeń nocnych.

Przegląd różnych połączeń pociągów nocnych można znaleźć także na stronie internetowej Deutsche Bahn. Istnieją cztery różne opcje:

Przegląd nocnych przejazdów ICE przez Niemcy i kraje sąsiadujące (do ofert ICE). Nocne podróże „ÖBB Nightjet” po 25 miastach w Europie. Chorwackim pociągiem nocnym ze Stuttgartu i Monachium do Zagrzebia, Rijeki i Lublany w Słowenii. Węgierskim nocnym pociągiem z Monachium do Budapesztu z przystankami w Salzburgu i Wiedniu. Tutaj znajdziesz oferty podróży międzynarodowych Deutsche Bahn. Nocne pociągi na Deutsche Bahn

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech