MacBook Air (M2) z taryfą Unlimited: w ten sposób zaoszczędzisz ponad 200 euro

MacBook Air (M2) z taryfą Unlimited: w ten sposób zaoszczędzisz ponad 200 euro

Chcesz bezkompromisową taryfę na telefon komórkowy i nowego MacBooka Air z czipem M2? W takim razie nie możesz przegapić tej oferty: W Curved Shop możesz kupić smukły notebook Apple z taryfą „o2 Free Unlimited Max” znacznie taniej niż bezpośrednio od operatora sieci. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego transakcja jest tego warta.

Apple-Schnapper: MacBook Air M2 z nieograniczoną taryfą

Na Curved pojawiła się ciekawa oferta dla każdego, kto chce zafundować sobie MacBooka Air, ale nie chce zapłacić za niego więcej niż 1200 euro. Otrzymujesz elegancki laptop od Apple z chipem M2, 8 GB RAM i 256 GB SSD jako dodatek do umowy na telefon komórkowy o2 „Free Unlimited Max” za 74,99 euro miesięcznie i jednorazowo 29,99 euro za dodatkową opłatę i wysyłkę (oferta w View Curved). Zamiast płacić 84,99 euro miesięcznie bezpośrednio w o2, pakiet Apple z nieograniczoną taryfą w Curved kosztuje znacznie mniej, a cena połączenia jest również zniesiona na zasadzie promocyjnej.

Taryfa obejmuje zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS oraz nieograniczoną ilość danych 5G/LTE w sieci o2 i może być używana z routerem mobilnym (sprzedawany oddzielnie) z MacBookiem Air lub oczywiście smartfonem.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Free Unlimited Max Allnet- i SMS-Flat
Nieograniczona ilość danych LTE/5G (maks. 500 MBit/s pobieranie, 50 Mbit/s wysyłanie) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

MacBook Air z taryfą Unlimited: dla kogo warto skorzystać z oferty?

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
74,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 25 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.829,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1259 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i premię) 470,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
19,61 Euro

Do oferty Curved

MacBooki uchodzą za szczególnie stabilne cenowo – tym bardziej cieszy więc, gdy pojawia się oferta z przyzwoitym potencjałem oszczędności. W porównaniu cenowym nadal trzeba wydać co najmniej 1259 euro za MacBooka Air M2 w oferowanej konfiguracji (256 GB, 8 GB RAM). Jeśli odejmie się tę wartość i premię za zmianę w wysokości 100 EUR od całkowitych kosztów za minimalny okres umowy wynoszący 24 miesiące, pozostaje się 470,75 Euro pozostało do taryfy, która wynosi ok. 19,61 euro miesięcznie jest równa. To bardzo niska cena za ryczałtową taryfę Allnet i SMS obejmującą nieograniczoną ilość danych 5G/LTE z szybkością do 500 MBit/s. Normalna cena pakietu taryfowego w o2 to aż 84,99 EUR miesięcznie. Z Curved oszczędzasz przez 24 miesiące 240 euro.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Możesz zobaczyć, co potrafi MacBook Air z układem M2 w tym Wideo:

Prezentacja MacBooka Pro 13 cali z układem M2

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech