Liga Mistrzów w transmisji na żywo i w telewizji: co Amazon i DAZN pokażą w tym tygodniu?

Liga Mistrzów w transmisji na żywo i w telewizji: co Amazon i DAZN pokażą w tym tygodniu?

„The Champiooons!” – Sezon Ligi Mistrzów 2023/24 rozpoczął się w połowie września, a druga kolejka rozpocznie się w tym tygodniu. W tym roku ponownie będzie można oglądać na żywo wszystkie mecze najwyższej klasy. Nie ma żadnych zmian w stosunku do poprzedniego sezonu, DAZN i Amazon Prime ponownie rozdzielają transmisje. Jaką grę będziesz mógł obejrzeć w tym tygodniu na Amazon Prime?

Wersja: Internet

Języki niemiecki

Aby przenieść do Amazon

Kibice piłki nożnej posiadający konto premium na Amazon mogą oglądać transmisję meczu pomiędzy FC Kopenhaga a FC Bayern Monachium we wtorek, 3 października od godziny 20:00. Początek meczu nastąpi o godzinie 21:00. Drugi mecz z udziałem Niemiec pomiędzy 1. FC Union Berlin a SC Braga, a także wszystkie inne mecze z drugiej kolejki Ligi Mistrzów możesz oglądać w ramach subskrypcji DAZN.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze usługi Amazon Prime, możesz bezpłatnie testować usługi premium sklepu internetowego przez 30 dni (w miesiącu próbnym). Od poprzedniego sezonu Amazon Prime i DAZN udostępniają transmisje Ligi Mistrzów. W każdy wtorkowy wieczór Amazon pokazuje grę na wyłączność, wszystkie pozostałe transmisje są dostępne w DAZN.

Do gier DAZN, których potrzebujesz die „Unlimited” – opcja, który kosztuje 44,99 euro miesięcznie lub 29,99 euro miesięcznie w ramach rocznej subskrypcji. Dzięki temu możesz oglądać usługę streamingu na dwóch urządzeniach jednocześnie. W tańszych wersjach „DAZN World” i „DAZN Super Sports” nie ma meczów Ligi Mistrzów do oglądania. Transmisja jest na Amazon Dostępne dla wszystkich członków Prime bez dodatkowych kosztów.

DAZN nie oferuje już miesiąca próbnego, więc jeśli zarezerwujesz usługę dzisiaj, musisz zapłacić już od pierwszego dnia. Nie ma biletu dziennego.

Transmisja Ligi Mistrzów na żywo w transmisji: Bayern Monachium vs. FC Kopenhaga i nie tylko

DAZN pokazuje wszystkie mecze Ligi Mistrzów w Niemczech, z wyjątkiem jednego najważniejszego meczu we wtorek. Ta gra będzie wówczas działać wyłącznie na Amazon Prime.

Transmisję meczu pomiędzy Bayernem Monachium a FC Kopenhaga można oglądać w Internecie na Amazon Prime we wtorek, 3 października 2023 r. od godz. 20:00. Rozpoczęcie następuje o 21:00. Amazon będzie pokazywać na żywo najlepszą grę w każdy wtorek. Pozostałe transmisje są dostępne w DAZN. Można tam na żywo obejrzeć 121 ze 137 meczów sezonu Ligi Mistrzów. W sezonie 2023/24 nie będzie także transmisji na żywo z Ligi Mistrzów na platformie Sky. Poza finałem ZDF nie będzie także prowadził żadnych transmisji na żywo w bezpłatnej telewizji. Streszczenia będą dostępne na kanałach YouTube DAZN i Amazon Prime kilka godzin po końcowym gwizdku. Wszystkie najciekawsze wydarzenia można oglądać bezpłatnie, nawet bez subskrypcji. W bezpłatnej telewizji kibice piłki nożnej w Szwajcarii mogą oglądać Ligę Mistrzów w wersji 3+, a w Austrii w ServusTV. Kanały nie są łatwo odbierane w Niemczech. Jak zwykle w dniu dzisiejszym w bezpłatnej telewizji nie będzie transmisji na żywo z Ligi Mistrzów.

Drugi mecz z udziałem Niemiec pomiędzy Union Berlin a SC Braga pokaże DAZN. Początek meczu o godzinie 18:45.

Piłka nożna dzisiaj: Liga Mistrzów w transmisji na żywo na tych kanałach

Amazon pokazuje 16 meczów na żywo i wyłącznie we wtorek. Po transmisji na żywo najważniejsze momenty będzie można oglądać wyłącznie za pośrednictwem serwisu Amazon. Oto znane terminy rozgrywek Amazona w fazie grupowej sezonu 2023/24:

Paris St. Germain vs. Borussia Dortmund (dziś, 19 września 2023, godz. 20:00) FC Kopenhaga vs. Bayern Monachium (wtorek, 3 października, godz. 20:00) Galatasaray Stambuł vs. Bayern Monachium (wtorek, 24 października , 20:00) Borussia Dortmund vs. Newcastle United (wtorek, 7 listopada, godz. 20:00)

Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów na Amazon Prime w swojej przeglądarce. Sygnał można także przesłać do telewizora za pomocą kabla HDMI. Alternatywnie możesz użyć aplikacji Prime Video na wybranym urządzeniu. Aplikacja jest dostępna między innymi na smartfony i tablety z systemem Android, iPhone’y, iPady, Fire TV Stick i wiele urządzeń Smart TV. Subskrypcja jest płatna, ale w ciągu pierwszych 30 dni od rejestracji możesz korzystać ze wszystkich treści Amazon Prime za darmo i bez ograniczeń.

Liga Mistrzów w bezpłatnej telewizji i transmisji: co jest pokazywane?

W przypadku Niemiec o najważniejsze trofeum w europejskiej klubowej piłce nożnej walczą w tym sezonie Niemcy Bayern Monachium, Borussia Dortmund, 1. FC Union Berlin i RB Leipzig. DAZN i Amazon Prime udostępniają w tym roku transmisje meczów Ligi Mistrzów. Możesz śledzić najważniejsze wydarzenia w bezpłatnej telewizji w ZDF. Tam możesz dostroić się do studia sportowego na ZDF w każdą środę od 23:00 i cieszyć się wszystkimi bramkami Erlinga Haalanda and Co. za darmo. Ponadto finał bieżącego sezonu Ligi Mistrzów po raz kolejny będzie transmitowany na żywo w bezpłatnej telewizji.

Jednak w tym sezonie internetowe audycje radiowe na Amazon Prime zostaną odwołane. Możesz regularnie włączać „WDR Event” i bezpłatnie słuchać gier z udziałem Niemców.

Liga Mistrzów w DAZN

Tak transmitowane są w telewizji mecze drużyn Bundesligi:

Pierwszy dzień meczowy:

Wtorek, 19 września, godz. 18:45: Young Boys Bern – RB Leipzig (DAZN)
Wtorek, 19 września, godz. 21:00: Paris Saint-Germain – Borussia Dortmund (Prime Video)

Środa, 20 września, godz. 18:45: Real Madryt – Union Berlin (DAZN)
Środa, 20 września, godz. 21:00: FC Bayern Monachium – Manchester United (DAZN)

Drugi dzień meczowy

Wtorek, 3 października, 18:45: Union Berlin – Sporting Braga (DAZN)
Wtorek, 3 października, 21:00: FC Kopenhaga – FC Bayern Monachium (Prime Video)

Środa, 4 października, godz. 21:00: Borussia Dortmund – AC Milan (DAZN)
Środa, 4 października, godz. 21:00: RB Lipsk – Manchester City (DAZN)

Trzeci dzień meczowy

Wtorek, 24 października, 18:45: Galatasaray Stambuł – FC Bayern Monachium (Prime Video)
Wtorek, 24 października, godz. 21:00: Union Berlin – SSC Neapol (DAZN)

Środa, 25 października, godz. 21:00: RB Lipsk – Red Star Belgrad (DAZN)
Środa, 25 października, 21:00: Newcastle United – Borussia Dortmund (DAZN)

4. dzień meczowy

Wtorek, 7 listopada, 18:45: Borussia Dortmund – Newcastle United (Prime Video)
Wtorek, 7 listopada, godz. 21:00: Crvena Zvezda Belgrad – RB Lipsk (DAZN)

Środa, 8 listopada, godz. 18:45: SSC Napoli – Union Berlin (DAZN)
Środa, 8 listopada, godz. 21:00: FC Bayern Monachium – Galatasaray Stambuł (DAZN)

Piąty dzień meczowy

Wtorek, 28 listopada, 18:45: AC Milan – Borussia Dortmund (DAZN)
Wtorek, 28 listopada, godz. 21:00: Manchester City – RB Lipsk (DAZN)

Środa, 29 listopada, 18:45: Sporting Braga – Union Berlin (DAZN)
Środa, 29 listopada, godz. 21:00: FC Bayern Monachium – FC Kopenhaga (DAZN)

6. dzień meczowy

Wtorek, 12 grudnia, godz. 21:00: Union Berlin – Real Madryt (DAZN)
Wtorek, 12 grudnia, godz. 21:00: Manchester United – FC Bayern Monachium (DAZN)

Środa, 13 grudnia, 18:45: RB Lipsk – Young Boys Bern (DAZN)
Środa, 13 grudnia, godz. 21:00: Borussia Dortmund – Paris Saint-Germain (DAZN)

Liga Mistrzów w telewizji: koszty

W bieżącym sezonie DAZN wyemituje na żywo 121 meczów, pokazując w ten sposób dużą część ze 137 meczów w pełnym formacie. Amazon posiada prawa do pozostałych 16 meczów i pokazuje jeden mecz w każdym dniu meczowym. Masz pierwszeństwo dostępu, dzięki czemu możesz zabezpieczyć szczególnie ekscytujące transmisje.

Sky nie pokazuje już żadnych meczów Ligi Mistrzów w tym sezonie. Koszt Amazon Prime wynosi 89 euro rocznie lub 8,99 euro, jeśli płacisz miesięcznie. W DAZN miesięczna opłata wynosi 49,99 euro lub równowartość około 29,99 euro miesięcznie przy wykupieniu abonamentu na cały rok. Najciekawsze wydarzenia w ZDF są bezpłatne, a ich koszt rozliczany jest w ramach opłaty za nadawanie.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech