LG zapowiada rewolucję: nowe telewizory też nie są tak dobre

LG zapowiada rewolucję: nowe telewizory też nie są tak dobre

LG wprowadza na rynek nową serię inteligentnych wyświetlaczy: Jeden: Szybki. Oba modele mają też do pewnego stopnia wymyślić telewizor na nowo – poprzez przejście z klasycznego telewizora na komputer PC. Wynik ma niewiele wspólnego z telewizorami.

Seria One: Quick od LG powinna łączyć praktyczne aplikacje do pracy z klasycznym designem, wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości, a także nadawać się do użytku prywatnego. Tak więc podjąłeś wiele zadań i przekształciłeś „klasyczny” telewizor w komputer typu „ wszystko w jednym” z funkcją dotykową, a także polegasz na łączności.

LG: Inteligentne wyświetlacze inspirowane przez Apple?

W szczegółach: LG zaprezentowało dwa nowe, inteligentne wyświetlacze: The One: Quick Works jest skierowany przede wszystkim do klientów biznesowych, ale jego funkcje z pewnością mogą przekonać także użytkowników prywatnych: LG korzysta z rozdzielczości 4K dla 55-calowego wyświetlacza, dzięki funkcji dotykowej , Prace powinny również być w stanie zastąpić tablice (źródło: LG).

Zintegrowana jest również kamera, która może również nagrywać w rozdzielczości 4K i chować się w kadrze, gdy nie jest używana. Sześć zintegrowanych mikrofonów można również w razie potrzeby wyłączyć. Aparat powinien automatycznie ustawiać ostrość funkcji mówienia w oparciu o model Apple. Głosy są wyraźnie odtwarzane z odległości do sześciu metrów.

Różne aplikacje, na przykład do wideokonferencji, są już preinstalowane. Podstawą oprogramowania serii One: Quick jest komputer z systemem Windows. W ten sposób można dowolnie dodawać kolejne aplikacje.

Rozdzielczość 4K jest również dostępna w mniejszym One: Quick Flex. Model 43-calowy również nie jest przeznaczony do montażu na ścianie, ale jest dostępny na mobilnym stojaku:

Mobilny ekran powinien mieć możliwość elastycznego użytkowania zgodnie z nazwą. Według LG możliwe są nie tylko wideokonferencje dla zespołów w różnych lokalizacjach, ale także zastosowania w sektorze prywatnym lub na przykład w szkole. Dopasowany, ponieważ Jeden: Quick Flex przypomina trochę telewizor starej szkoły w swojej szafce na kółkach – po prostu bardziej praktyczny, oszczędzający miejsce i elegancki.

Funkcja tablicy jest również na pokładzie, obsługiwane jest pióro dotykowe. Oprócz dwóch komputerów typu all-in-one, LG wprowadza również One: Quick Share. Podłączony na przykład do laptopa przez USB, powinien umożliwiać proste udostępnianie ekranu urządzeniom LG. Jednocześnie zastępuje pilota np. podczas prezentacji.

Najważniejsze wskazówki i triki przy zakupie telewizora i na co zdecydowanie należy zwrócić uwagę można znaleźć w filmie :

Po pierwsze: LG Quick nie jest zamiennikiem telewizora

The One: Quick Urządzenia raczej nie staną się prawdziwym zamiennikiem telewizorów dla wyższych wymagań. Ale to też nie jest plan, skupiamy się na innych możliwych obszarach zastosowań. Jako wszechstronna firma LG oferuje jednak ekscytujące alternatywy. Sposób ich akceptacji powinien również zależeć od ceny. LG jeszcze tego nie ujawniło.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech