Koszty YouTube (Music) Premium 2023: zalety i ceny usługi przesyłania strumieniowego

Koszty YouTube (Music) Premium 2023: zalety i ceny usługi przesyłania strumieniowego

Subskrypcje YouTube premium są dostępne w Niemczech i Austrii od listopada 2018 r. Dzięki „YouTube Premium” usługa przesyłania strumieniowego wideo zyskuje dodatkowe funkcje i treści. Jeśli chcesz, możesz także osobno zasubskrybować dołączoną usługę strumieniowego przesyłania muzyki „YouTube Music Premium”. Tutaj znajdziesz podsumowanie kosztów i zalet członkostwa premium.

Wersja: 1.0

Języki: angielski

Wydanie:22.05.2018

Koszty i zalety YouTube (muzyka) Premium

Podobnie jak platforma wideo, YouTube Music jest również finansowany z reklam i dlatego można z niego korzystać bezpłatnie. Jeśli jednak chcesz skorzystać z zalet, takich jak odtwarzanie offline, brak reklam i odtwarzanie w tle, musisz wykupić płatne członkostwo premium. Podsumowaliśmy, ile kosztują YouTube Premium i YouTube Music Premium i przedstawiamy w poniższej tabeli:

YouTube Premium
YouTube Music Premium

Koszt

miesięczna subskrypcja: 11,99 euro/miesiąc
Roczny abonament: 119,99 euro/rok
Rodzina: 17,99 euro/miesiąc
Student: 6,99 euro/miesiąc

miesięczna subskrypcja: 9,99 euro/miesiąc
Roczny abonament: 99,99 euro/rok
Rodzina: 14,99 euro/miesiąc
Student: 4,99 euro/miesiąc

odtwarzanie muzyki bez reklam
I i

odtwarzanie wideo bez reklam
tak nie

Słuchaj muzyki w tle
I i

Uruchamiaj filmy w tle
tak nie

Słuchaj muzyki offline (funkcja pobierania)
I i

Oglądaj wideo offline (funkcja pobierania)
tak nie

YouTube Originals (ekskluzywne serie)
tak nie

Oferty za niecałe 10 euro miesięcznie YouTube Music Premium tj. usługa strumieniowego przesyłania muzyki o porównywalnym stosunku ceny do wydajności do konkurentów Spotify, Apple Music lub Tidal. Jeśli jesteś gotów zapłacić 2 euro więcej miesięcznie, otrzymasz je YouTube Premium plus platforma wideo bez reklam, funkcja pobierania i zaleta możliwości odtwarzania filmów w tle na smartfonie. Ponadto istnieje dostęp do wszystkich seriali i filmów „YouTube Originals”.

Uwaga dla użytkowników Apple: Google pobiera wyższą cenę za subskrypcje na urządzeniach Apple. Miesięczny koszt subskrypcji Music Premium wynosi 12,99 EUR, a subskrypcji YouTube Premium 15,99 EUR. Google prawdopodobnie próbuje zrekompensować sobie prowizję naliczaną w App Store za wszystkie aplikacje i usługi. Jeśli chcesz wykupić subskrypcję YouTube Premium, powinieneś zrobić to lepiej przez przeglądarkę zamiast korzystać z aplikacji na iOS.

Będę miał rodzinę

YouTube Premium i YouTube Music Premium są również dostępne bezpośrednio jako subskrypcja rodzinna. Tutaj możesz maksymalnie pięciu innych członków rodziny zaprosić do tego samego domu. Następujące wymagania dotyczą członków rodziny:

masz ten sam adres domowy masz co najmniej 13 lat masz własne konto Google

The Będę miał rodzinę Do YouTube Music Premium koszty 14,99 euro miesięcznie, to za YouTube Premium 17,99 euro miesięcznie.

Studentenabo

Dla studentów studiów stacjonarnych dostępne są zniżki na obie subskrypcje premium. Jeśli zmienisz status studenta zweryfikowane przez SheerID, możesz zaoszczędzić połowę. Z planem studenckim YouTube Premium kosztuje tak 6,99 euro miesięcznie i YouTube Music Premium 4,99 Euro. Zdyskontowane subskrypcje studenckie należy weryfikować co roku, maksymalnie, jak to możliwe ofertę na okres do czterech lat używać.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech