Koszty Netflix (2024): Ceny subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego

Koszty Netflix (2024): Ceny subskrypcji usługi przesyłania strumieniowego

Tutaj dowiesz się, ile obecnie kosztują poszczególne subskrypcje Netflix, jakie oferują zalety i wady oraz jak wpisuje się w nie nowa subskrypcja reklamowa.

Netflix przez wiele lat oferował trzy różne poziomy subskrypcji: Podstawowy, Standardowy i Premium. Wprowadzono niedrogi „standardowy abonament z reklamą”, a abonament podstawowy został anulowany. Pokażemy Ci, ile obecnie musisz płacić miesięcznie za dostęp do szerokiej oferty filmów i seriali.

Tutaj możesz zobaczyć, które najciekawsze seriale czekają na Ciebie w serwisie Netflix w 2024 roku:

Najciekawsze seriale Netflixa w roku 2024

Najciekawsze seriale Netflixa w roku 2024

Koszty Netflix 2024: Aktualne ceny w skrócie

W przeciwieństwie do Amazon Prime Video, Netflix obejmuje wszystkie seriale, filmy i dokumenty w ramach subskrypcji. Nie ma dodatkowej możliwości kupowania lub wypożyczania filmów do indywidualnego oglądania. Netflix co miesiąc dodaje do swojego katalogu nowe seriale i filmy.

Trzy różne modele abonamentowe nie różnią się zakresem, a jedynie oferowaną jakością obrazu i urządzeniami, z których można jednocześnie korzystać. Istnieje jednak mały wyjątek od standardowej subskrypcji z reklamami, w przypadku którego ograniczona liczba treści nie jest dostępna ze względów licencyjnych.

Abonament standardowy z reklamami
StandardPremiaCena za miesiac4,99 Euro12,99 Euro17,99 Eurojakość obrazu1080p (FHD) 1080p (FHD) 4K (UHD) + HDRFunkcja pobierania2 urządzenia, maks. 15 pobrań 2 urządzenia, maks. 100 pobrań 6 urządzeń, maks. 100 pobrańreklama na godzinę
4-5 minutKeineKeineJednoczesne strumienie224Dodatkowi członkowieNr 1 (4,99 euro) do 2 (4,99 euro każdy)RóżnorodnyGry NetflixNetflix-GryNetflix-Gry, dźwięk 3D

Netflix podniósł ceny na początku 2021 roku Subskrypcje standardowe i premium – co dotknęło również obecnych klientów na początku 2022 roku. Tak kształtuje się cena Standard-Abos za 1 euro do 12,99 euro i tyle Premium-około 2 Euro wzrosła do 17,99 euro miesięcznie.

Federalne Stowarzyszenie Organizacji Konsumenckich protestowało przeciwko tej dość arbitralnej podwyżce cen. V. pozwał skutecznie. W poniższym filmie opowiemy Ci o wszystkich ważnych informacjach i o tym, jak możesz spróbować odzyskać swoje pieniądze:

Podwyżki cen Netflix nielegalne: czy są już jakieś pieniądze z powrotem?  – Spostrzeżenia GIGA

Dalsze informacje na temat kosztów subskrypcji Netflix (2024)

Jeśli nie podobają Ci się różne metody płatności, możesz korzystać z Netflix także za pomocą kart przedpłaconych. Koszty miesięczne naliczane są zawsze w dniu miesiąca, w którym wykupiłeś abonament Netflix.

Rezygnacja jest możliwa w każdej chwili, a abonament można wówczas wykorzystać do końca opłaconego już okresu – więcej szczegółów znajdziesz tutaj. Możesz także w dowolnym momencie uaktualnić lub obniżyć subskrypcję, korzystając z funkcji „Zmień subskrypcję”.

Serwis streamingowy, dysponujący własnymi oryginałami Netflixa, stara się wyróżnić na tle konkurencji takiej jak Amazon Prime Video, Sky Ticket czy Disney+. W serwisie Netflix możesz oglądać wyłącznie seriale takie jak „Dark”, „Stranger Things”, „Wiedźmin” lub „Korona”.

Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, które seriale i filmy są dostępne w serwisie Netflix, zanim wykupisz subskrypcję, możesz dowiedzieć się w ten sposób:

Logo telewizji NetflixLogo telewizji NetflixŹródło obrazu: AlexandrBognat za pośrednictwem Getty Images, Netflix

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech