Kontrakty na telefony komórkowe w Czarny piątek: grube pakiety z iPhonem i Samsungiem Galaxy

Kontrakty na telefony komórkowe w Czarny piątek: grube pakiety z iPhonem i Samsungiem Galaxy

Wielu czeka tylko na dobre oferty taryfowe na Czarny piątek i Cyber ​​​​poniedziałek. Ale to wcale nie jest konieczne, ponieważ istnieją już najlepsze pakiety i umowy z dużą ilością danych – które można anulować nawet co miesiąc, jeśli chcesz. Zebraliśmy dla Ciebie najlepsze promocje.

Samsung Galaxy S22 Ultra z taryfą Telekom – Xbox Series S za darmo

To był długi czas Galaxy S22 Ultra jeden z najdroższych smartfonów Samsunga na rynku i wcale nie tani nawet z umową. W świecie taryf MediaMarkt możesz dostać S22 Ultra (128 GB) za jedyne 39,96 euro miesięcznie w pakiecie z taryfą „Telekom MagentaMobil M” (zobacz ofertę w MediaMarkt). Taryfa obejmuje 20 GB 5Gilość danych, zryczałtowana stawka za całą sieć i SMS Telekom-Sieć. Poza tym możesz 100 Euro Premia za przenoszenie numeru telefonu i a Xbox Series S za darmo aby zabezpieczyć. MediaMarkt ma na stanie również inne naprawdę dobre oferty pakietowe, nie tylko w Telekomie, ale także w sieci Vodafone czy o2.

Zobacz wszystkie oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: MagentaMobil M Sieć: Telekom
20 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 euro premii przy przenoszeniu numeru
Xbox Series S za darmo

Kto to Galaxy Z Flip 3 (128 GB), w tym taryfa 5G po absolutnej okazyjnej cenie, powinna obecnie zatrzymać się w MediaMarkt. Telefon komórkowy Samsung otrzymujesz w pakiecie z taryfą „Free M” w sieci o2 za jedyne 23,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Istnieje jednorazowa dodatkowa opłata w wysokości 49 euro i cena połączenia 39,99 euro. Jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu, możesz zapewnić sobie premię za wymianę w wysokości 100 euro.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Free M Netz: o2
20 GB LTE/5G (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS ryczałtowy roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Apple iPhone 13 z taryfą Telekom na Saturnie

kto iPhone’a 13 (128 GB) do powyższego Telekom– Preferowana taryfa, powinna być w Świat taryf Saturna wpaść. Tam topowego smartfona Apple’a można dostać wraz z umową „Magenta Mobil M”, także za dopłatą 99 euro plus cena połączenia 39,99 euro (zobacz ofertę na Saturnie). Jako bonus, wciąż jest mało czasu 100 Euro na szczycie.

Zobacz wszystkie oferty w Saturn

Apple iPhone 14 z taryfą 85 GB 5G w sieci Vodafone

Jeśli wolisz nowy iPhone’a 14 (128 GB), ze Sparhandy możesz skorzystać podwójnie (zobacz ofertę na Sparhandy). Dodatkowa płatność nie tylko została zmniejszona o 100 euro do zaledwie 99 euro, ale także więcej danych w Czarny piątek: Dumny 85 GB 5G z szybkością do 500 MBit/s im Vodafone-Netto powinno wystarczyć większości. Opłata ryczałtowa Allnet i SMS jest oczywiście wliczona w cenę, a jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu, jest jeszcze jeden 100 Euro Bonus wymiany na górze.

Zobacz wszystkie oferty w Sparhandy

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Specjalna sieć Smart M: Vodafone
85 GB Wolumen danych 5G (maks. 500 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 euro premii przy przenoszeniu numeru

MediaMarkt oferuje obecnie najlepszą efektywną cenę w porównaniu z innymi ofertami zupełnie nowego iPhone’a 14. Topowy smartfon dostajesz za 44,99 euro miesięcznie i płacisz jednorazową opłatę w wysokości 138,99 euro za urządzenie, cenę połączenia i wysyłkę ( oferta w MediaMarkt). Jest też taryfa LTE 50 GB wolumenu danych w sieci telekomunikacyjnej i 100 Euro Bonus za przenoszenie numeru.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Zielona sieć LTE Freenet: Telekom
50 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 euro premii za wymianę: SMS o treści „Bonus” na numer 22234

Apple MacBook Air z umową na czas nieokreślony i premią 100 €

Jeśli masz już iPhone’a i szukasz planu na telefon komórkowy, który nie wymaga żadnych kompromisów, powinieneś sprawdzić Curved. tam masz “o2 Darmowy Nieograniczony Maks“-Oceń tylko jeden MacBook Air (M2) o wartości ponad 1200 euro za 74,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę Curved).

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Free Unlimited Max Allnet- i SMS-Flat
Nieograniczona ilość danych LTE/5G (maks. 500 MBit/s) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z taryfą 10 GB

Po co czekać do Czarnego Piątku, kiedy są już plany w absolutnej okazyjnej cenie? Dokładnie to otrzymujesz dzięki Curved w ramach umowy na telefon komórkowy Xiaomi Redmi Uwaga 11 do. Na miesięcznik prawie 14 euro istnieje duża ilość danych 10 GB (Zobacz ofertę Curved). Odjęcie wartości sprzętu od kosztów taryfowych pozostawia a miesięczna efektywna cena 7,55 euro – bardzo niska cena za zryczałtowaną stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 10 GB.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Mega pakiet Sony: PS5, 2 kontrolery i Sony Xperia 10 IV z taryfą Vodafone za 56,99 €

Jeśli w końcu chcesz umieścić PS5 pod choinką – czy to dla siebie, czy dla innych – możesz wpaść do Freenet. Dostaniesz tam nie tylko upragnioną konsolę Sony w wersji Disc Edition, ale także drugi kontroler i szykowny smartfon ze średniej półki Xperia 10 VI z pamięcią 128 GB, 6 GB RAM i dużą baterią 5000 mAh wraz z taryfą 50 GB w sieć 5G od Vodafone (zobacz ofertę na Freenet). Jeśli zsumujesz wszystkie koszty (24 x 56,99 euro + 49,99 euro dopłaty + 39,99 euro cena połączenia), otrzymasz łącznie 1457,74 euro po minimalnym okresie 24 miesięcy. Dobra cena za to, co jest w ofercie, ale tylko wtedy, gdy naprawdę możesz korzystać ze wszystkich gadżetów.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Zielona sieć 5G Freenet: Vodafone
50 GB Wolumen danych LTE/5G (maks. 150 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Oferty tylko na kartę SIM w sieci o2

Jeśli posiadasz już smartfona, są to najważniejsze atrakcje taryfowe w sieciach Telekom, Vodafone i o2. Wszystkie ceny są za miesiąc:

6 GB LTE za 4,99 € na handyvertrag.de – możliwość anulowania co miesiąc!
10 GB LTE za 6,99 € na handyvertrag.de – możliwość anulowania co miesiąc!
12 GB LTE za 8,99 € na sim.de – możliwość anulowania co miesiąc!
15 GB LTE za 9,99 € na handyvertrag.de – możliwość anulowania co miesiąc!
18 GB LTE za 11,99 € na sim.de – możliwość anulowania co miesiąc!
25 GB LTE za 14,99 € na sim.de – możliwość anulowania co miesiąc!
120 GB LTE za 24,99 euro z MegaSIM – można anulować co miesiąc!
Bezpłatna nieograniczona maks za 29,99 euro we Freenet – można anulować co miesiąc!

Oferty tylko na kartę SIM w sieci Vodafone

Oferty tylko na kartę SIM w sieci Telekom

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech