Konto czekowe 1822direkt: premia 25 € + 2,5% odsetek od pieniędzy na połączenia

Konto czekowe 1822direkt: premia 25 € + 2,5% odsetek od pieniędzy na połączenia

Szukasz dobrze finansowanego rachunku bieżącego? Jeśli otworzysz konto w spółce zależnej Sparkasse 1822direkt, otrzymasz obecnie premię w wysokości 25 euro i 2,5 procent odsetek od pieniędzy na noc. Przyjrzeliśmy się bliżej temu, co oferuje i co jeszcze ma do zaoferowania.

25 euro premii dla nowych klientów + 2,5% odsetek od pieniędzy na połączenia w 1822direkt

Rachunek bieżący 1822mobile frankfurckiej spółki zależnej 1822direkt-Bank jest rachunkiem czysto mobilnym. Oznacza to, że możesz łatwo wykonać wszystkie czynności związane z Twoim kontem (lub rachunkami) za pomocą odpowiedniej aplikacji. Aplikacja informuje Cię za każdym razem, gdy przeprowadzana jest transakcja bankowa – dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco. Jeśli korzystasz z kilku banków, możesz zarządzać nimi wszystkimi razem w aplikacji bankowej 1822direkt.

Dzięki 1822direkt jest mobilny Konto czekowe za darmo, o ile ma miesięczny wpływ gotówkowy w wysokości 0,01 euro – więc całkiem wykonalne. Dla nowych klientów jest nawet Kredyt startowy 25 euro (Patrz oferta bezpośrednio pod numerem 1822). Warunki do tego są takie do 04.07.2023r wniosek o konto został wygenerowany i przez 31.08.2023 co najmniej trzy miesięczne płatności na łączną kwotę co najmniej 500 euro (pensja, pensja, emerytura, pensja, BAföG) są wpłacane na nowy rachunek bieżący.

Dla nowych klientów każdy rachunek bieżący automatycznie również rachunek pieniężny z oprocentowaniem w wysokości 2,5 procent rocznie otwierany. Specjalne oprocentowanie obowiązuje przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku dla kwoty inwestycji do 100 000 EUR. Więcej bonusów pomachaj, jeśli polecisz znajomym – jeśli ci się uda, otrzymasz kolejne 100 euro.

Zobacz ofertę na 1822bezpośrednio

Na pierwszym planie jest prosta, zbliżeniowa i bezpieczna płatność Apple Pay jest wspierany. Możesz do tego użyć taniej karty Sparkasse (6 euro rocznie).

Kto nadal lubi kontynuować Gotówka obejmuje również zastosowania: Konto obejmuje cztery bezpłatne wypłaty z bankomatów Sparkasse na terenie Niemiec. Ponadto w wielu supermarketach, takich jak Lidl, REWE, dm-Drogeriemarkt itp., istnieje bezpłatna obsługa gotówkowa. Tutaj możesz bezpłatnie wypłacić gotówkę od wartości zakupu 5 euro.

Najważniejsze szczegóły oferty w skrócie:

Darmowe mobilne konto bieżące (od 0,01 euro miesięcznych wpływów) 25 euro bonusu dla nowego klienta (wymagania) Zapłać kartą Apple Pay Sparkassen-Card za 6 euro rocznie Cztery bezpłatne wypłaty w bankomatach Sparkasse w Niemczech Bezpłatne wypłaty gotówki w wielu niemieckich supermarketach Konto pieniężne na telefon z oprocentowaniem 2,5% rocznie przez 6 miesięcy Do 100 euro premii za skuteczne polecenie

Dla kogo warto skorzystać z oferty 1822direkt?

Rachunek bieżący w 1822mobile ma wiele zalet w stosunku do kont klasycznych. Przede wszystkim konto jest w dużej mierze darmowe – przy minimalnym wpisie na konto miesięcznie, opłaty są już zniesione. Konto jest założone szybko i bez papieru. Po wprowadzeniu danych osobowych potwierdzasz swoją tożsamość online za pomocą wideoczatu, a następnie otrzymujesz dane dostępowe oraz link do aktywacji bankowości internetowej – szybko i łatwo.

Jesteś elastyczny w wyborze preferowanej metody płatności i możesz korzystać z płatności zbliżeniowych lub opcji gotówkowych. Jedna wada: jeśli chcesz wpłacić gotówkę, nadal musisz udać się do oddziału banku Frankfurter Sparkasse i zrobić to na miejscu (nie jest to możliwe w przypadku innych kas oszczędnościowych). Jeśli jednak masz inne konto bankowe, możesz połączyć zalety swojego oddziału banku z prostą i wygodną bankowością 1822mobile.

Podsumowaliśmy inne darmowe rachunki bieżące – z wypłatą wynagrodzenia i bez – dla porównania tutaj:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech