Jak przelać punkty Payback na konto?

Jak przelać punkty Payback na konto?

Każdy, kto może odpowiedzieć na standardowe pytanie przy kasie („Czy masz kartę Payback?”) „Tak”, z pewnością zgarnął już kilka nagród rzeczowych lub voucherów. Ale czy wiesz również, że możesz przekazywać punkty Payback na swoje konto w formie gotówki? GIGA pokazuje, jak to działa.

Wideo: Pytania i odpowiedzi dotyczące zwrotu pieniędzy

Zwłaszcza jeśli korzystasz z ofert specjalnych („10 razy więcej punktów za…”), możesz zgromadzić małą fortunę w punktach zwrotu. Specjaliści ds. windykacji zgadzają się teraz, że wymiana tych punktów na bonusy jest nonsensem. Często te same przedmioty można znaleźć znacznie taniej gdzie indziej. Kupony Payback to świetny sposób na wykorzystanie punktów, ale gotówka się śmieje! Po prostu pozwól, aby punkty zwrotu zostały wpłacone na Twoje konto.

Przekaż punkty zwrotu online na swoje konto

Możesz zamienić punkty Payback na gotówkę i przenieść je na swoje konto. Dostajesz jeden cent za punkt zwrotu i potrzebuje jednego Minimalne saldo 200 punktów.

Źródło obrazu: GIGA / zrzut ekranu

W ten sposób możesz przenieść punkty zwrotu na swoje konto:

wzywa Strona dotycząca zwrotu gotówki auf.Tam musisz najpierw zaloguj się swoimi danymi dostępowymi. Jak widać na stronie logowania, możesz to zrobić za pomocą kombinacji adresu e-mail i hasła lub numeru klienta, daty urodzenia i hasła. wynik wyświetlane i może wpisz ile swoich punktów Payback chcesz zamienić na gotówkę. Następnie klikasz „Kontynuować‘, aby przejść do następnego kroku.Twoja nazwa logowania zostanie tam wyświetlona i musisz wpisać swój IBAN enter.Po Sprawdzenie danych bankowych potwierdzasz przelew i w ciągu kilku dni równowartość Twoich punktów zwrotu zostanie przelana na Twoje konto.
Źródło obrazu: GIGA / zrzut ekranu

Jest to szczególnie opłacalne, jeśli za pomocą „akcji wielopunktowych” zebrałeś dużą liczbę punktów. 1000 punktów odpowiada kwocie 10 euro. Więc może być jeszcze bardziej satysfakcjonujące, jeśli zajrzysz na stronę Zmieniaj punkty na promocje kuponowe. Czasami otrzymujesz kupony o wartości 50 euro za mniej niż 5000 punktów, na przykład i oszczędzasz jeszcze więcej.

Dodaj punkty zwrotu

Jeśli zapomniałeś karty Payback podczas zakupów, nadal możesz korzystać z tych, które zostały utworzone dodaj punkty. Potrzebujesz jednak do tego paragonu i masz dwa tygodnie na odkupienie punktów Payback.

Idź do sklepu, o którym wiesz, że ma automat Payback.Przejdź do menu tutaj i zaloguj się swoimi danymi.W opcji “ponowne punktyprzechodzisz do procedury dodawania punktów.Teraz musisz wprowadzić różne dane z paragonu, które różnią się w zależności od sprzedawcy.

Przenieś punkty zwrotu

Po wprowadzeniu karty rabatowej nadal możliwe było przenoszenie punktów Payback z jednej karty na drugą. Jednak Payback zaprzestał tej usługi. Jeśli nadal chcesz przenieść punkty z jednej karty na drugą i masz dobry powód, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z Payback:

Telefon: 089 540 20 80 20 (pon.-sob. 08:00 – 22:00) Formularz online

GIGA poleca

Regularnie aktualizowane oferty GIGA

Co myślisz o zakupach online?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech