Jak kupić akcje Ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Jak kupić akcje Ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej

Jeśli zastanawiasz się, jak kupić akcje Ethereum, masz szczęście! Niewymienny token niedawno osiągnął nowe rekordy wszech czasów i jest obecnie drugą najpopularniejszą kryptowalutą, po Bitcoinie. Oto jak kupić ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Po zakupie ethereum możesz użyć karty debetowej lub kredytowej, aby zainwestować w walutę cyfrową.

Inwestowanie w ethereum

Chociaż możesz nie znać kryptowaluty, Ethereum jest jedną z najpopularniejszych walut cyfrowych i napędza większość świata kryptowalut. Sieć Ethereum zasila zdecentralizowane aplikacje, niezamienne tokeny, rozwiązania blockchain dla przedsiębiorstw i inteligentne kontrakty. Akcje Ethereum to doskonała okazja inwestycyjna zarówno dla osób zarabiających, jak i inwestorów, ponieważ cena tych akcji jest znacznie mniej zmienna niż cena samego Ethereum. Oto kilka rzeczy do rozważenia przed zainwestowaniem w akcje Ethereum.

Kupowanie Etheru wymaga więcej pracy niż kupowanie akcji lub funduszu inwestycyjnego. W przeciwieństwie do akcji i funduszy inwestycyjnych, waluta cyfrowa nie jest przedmiotem obrotu na głównych giełdach. Wiele domów maklerskich nie oferuje nawet opcji inwestowania w kryptowaluty. Aby kupić Ether, musisz znaleźć brokera specjalizującego się w inwestowaniu w kryptowaluty. Pomimo tej trudności, korzyści płynące z inwestowania w Ether są warte wysiłku. Poniżej znajduje się kilka wskazówek dotyczących zakupu eteru.

Kupowanie Ethereum za pomocą karty debetowej lub kredytowej

Kupowanie Ethereum za pomocą karty kredytowej lub debetowej jest najłatwiejszą i najwygodniejszą metodą. Ta metoda płatności nie jest jednak anonimowa, ponieważ transakcje kartą debetową wymagają opłaty manipulacyjnej. Opłaty te mogą się różnić w zależności od platformy wymiany, jurysdykcji oraz banku lub brokera. Platformy offshore mogą również pobierać opłatę za transakcję zagraniczną, która może znacznie zwiększyć cenę zakupu.

Kupując krypto za pomocą karty kredytowej lub debetowej, należy pamiętać, że wystawca karty może sklasyfikować Twój zakup jako zaliczkę gotówkową. Opłata często wynosi od 3% do 5% należnej kwoty, więc zakup 200 USD wiąże się z opłatą w wysokości od 6 do 10 USD. Dodatkowo, wiele kart kredytowych pobiera wyższe oprocentowanie pożyczek gotówkowych. Przed dokonaniem zakupu kryptowaluty za pomocą karty kredytowej lub debetowej należy dokładnie przejrzeć ryzyko związane z zakupem kryptowaluty.

Inwestowanie w ethereum z eToro

Chociaż możesz nie być zaznajomiony z rynkiem kryptowalut, istnieją sposoby na kupowanie i sprzedawanie go bez narażania swoich pieniędzy. Na przykład, jeśli masz konto bankowe, możesz wpłacić je do portfela kryptowalut. Najpierw powinieneś zweryfikować swoje konto eToro, przesyłając kopię swojego identyfikatora i adresu. Jeśli nie masz pewności, co dalej, możesz postępować zgodnie z instrukcjami na stronie eToro.

eToro umożliwia tworzenie zdywersyfikowanego portfela akcji i funduszy ETF bez płacenia prowizji. Należy jednak pamiętać, że nadal istnieją wydatki związane z kupnem i sprzedażą kryptowalut, takie jak spread. Powinieneś również wziąć pod uwagę bazowy wskaźnik kosztów funduszu ETF, który rozważasz. Ponadto eToro oferuje przewodniki edukacyjne, które mogą pomóc w rozpoczęciu handlu kryptowalutami.

Handel ethereum na ethereum

Istnieje wiele korzyści z handlu ethereum, który jest kryptowalutą działającą jako platforma inteligentnych kontraktów. Ta technologia jest również używana do tokenów, takich jak ICO i zdecentralizowane aplikacje. Możliwe jest również kupowanie Etheru (ETH) za pośrednictwem głównych platform brokerskich, takich jak Robinhood i Paypal. Zanim zaczniesz handlować, powinieneś wybrać platformę handlową, która ma giełdę ethereum. Aby pomóc Ci wybrać właściwy, oto kilka rzeczy, których należy szukać podczas wymiany.

Przede wszystkim cena ethereum jest bardzo zmienna. Oznacza to, że inwestorzy ETH muszą być bardzo świadomi wahań cen, aby zmaksymalizować swoje zyski. Podczas gdy długoterminowe inwestycje nie pozwalają na wykorzystanie krótkoterminowych wahań cen, handel ETH pozwala czerpać zyski z tych wahań. Do handlu ETH możesz używać zarówno strategii swingowych, jak i intraday. Intraday trading polega na kupowaniu i sprzedawaniu niewielkich ilości ETH w krótkim czasie, podczas gdy swing trading oznacza utrzymywanie dużej pozycji przez dłuższy czas.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech