iPhone 16: Jeśli to prawda, Apple przygotował mega niespodziankę

iPhone 16: Jeśli to prawda, Apple przygotował mega niespodziankę

Czy myślisz, że znasz już linię iPhone'a 16 składającą się z czterech różnych modeli? Być może w tym roku wszystko będzie inne, według aktualnej i dość szalonej plotki. W związku z tym Apple faktycznie planuje połączyć serię SE z iPhonem 16. Co, proszę?!

Do tej pory zakładano, że każdy model iPhone'a 15 otrzyma od Apple potencjalnego następcę wraz z iPhone'em 16. Pod tym względem można było spodziewać się zwykłego iPhone'a 16, większego modelu Plusa oraz ligi profesjonalnej, na którą składają się iPhone 16 Pro i iPhone 16 Pro Max. Premiera nowej rodziny telefonów komórkowych miałaby nastąpić we wrześniu 2024 roku. SE ma się ukazać w przyszłym roku. Wszystko jest takie piękne przewidywalny i niemal nudny.

iPhone 16 SE i Plus SE – generalny plan Apple’a?!

Ale teraz młyn plotek został całkowicie wywrócony do góry nogami. Znany insider Majin Bu usłyszał informację, że Apple może to planować Model SE ma zostać połączony z nadchodzącą generacją iPhone'a (Źródło: Majin Bu przez X, dawniej Twitter).

Na samym dole rodziny produktów znajdowałby się wówczas jeden iPhone'a 16 SE i iPhone'a 16 Plus SE. Zgodnie z oczekiwaniami Apple zaoszczędzi na sprzęcie. Podobnie jak w przypadku obecnego iPhone'a SE trzeciej generacji, musiałby wystarczyć pojedynczy główny aparat; Apple również skąpi baterii, a ekran taktuje tylko z częstotliwością 60 Hz. Ale wygląd i dynamiczna wyspa na wyświetlaczu bez wątpienia nawiązują do nowego iPhone'a 16.

Czy tak właśnie wygląda nowa rodzina produktów iPhone’a 16? (Źródło obrazu: Majin Bu)

Dla kontrastu, tak powinno być Jednak zwykły iPhone 16 po raz pierwszy otrzyma wyświetlacz o częstotliwości 120 Hz, plus jak zwykle dwa aparaty z tyłu i ulepszony akumulator. Obydwa modele Pro, jak już to robią, ponownie przewyższyłyby ten wynik. Co jest zauważalne: W tej konstelacji nie ma już mowy o zwykłym iPhonie 16 Plus. Jeśli w przyszłości będziesz chciał mieć większy wyświetlacz, będziesz musiał albo wybrać model SE, albo sięgnąć po drogiego iPhone'a 16 Pro Max.

Z drugiej strony obecny iPhone 16 wygląda dość staro:

iPhone SE 3: nowy smartfon Apple

iPhone SE 3: nowy smartfon Apple

Trzeba przyznać, że ta plotka brzmi naprawdę dziko i nie była nigdzie wcześniej wspominana. Majin Bu również jest sceptyczny i zaleca powściągliwość. Taka konstelacja byłaby ekscytująca, ale tego nowego portfolio nie można jeszcze uznać za ustalone.

Kwestia czasu wydania

Nic więc dziwnego, że nie są jeszcze znane dalsze szczegóły – ani to, czy taki iPhone 16 SE i iPhone 16 Plus SE rzeczywiście mogłyby zostać zaprezentowane jesienią w tym samym czasie, co iPhone 16. Alternatywnie dostępny byłby termin na wiosnę 2025 r, który wcześniej miał zostać wypełniony następcą iPhone'a SE. Być może iPhone SE 4 to tak naprawdę nowy iPhone 16 SE. Kolejny model Plusa byłby wówczas „jeszcze jedną rzeczą”, typową dla Apple’a. Przy odrobinie szczęścia Apple w nadchodzących miesiącach sprawi, że wszystko stanie się bardziej ekscytujące – poczekaj i zobacz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech