iPady, MacBooki, telewizory i nie tylko: pakiety taryfowe z dużymi oszczędnościami

iPady, MacBooki, telewizory i nie tylko: pakiety taryfowe z dużymi oszczędnościami

Modne są umowy na telefon komórkowy z MacBookiem, telewizorem lub konsolą do gier jako premią. Coraz więcej sprzedawców telefonów komórkowych oferuje takie gadżety i każdy, kto nadal jest w pełni zadowolony ze swojego smartfona, ale potrzebuje nowej taryfy, może uzyskać tutaj prawdziwą okazję.

Najlepsze pakiety taryfowe z bonusem w skrócie

Poszliśmy na poszukiwania i znaleźliśmy obecnie najlepsze oferty na ten temat Umowa na telefon komórkowy z cenną premią streszczony. Aby móc porównać oferty ze sobą, łączne koszty obliczamy po upływie minimum 24 miesięcy. Składają się na nie miesięczna opłata podstawowa plus koszty jednorazowe (dopłata za urządzenie, cena połączenia i koszty wysyłki).

Zobacz wszystkie oferty na o2Zobacz wszystkie oferty na Blau.de

Apple: MacBooki, iPady, AirPods i Co

Jeśli masz już iPhone’a i potrzebujesz odpowiedniej taryfy, możesz łatwo zarezerwować tanią taryfę tylko z kartą SIM. Możesz też wybrać jedną z poniższych ofert gadżetów. W większości przypadków jest to nawet bardziej opłacalne, ponieważ są to cenne premie, a zatem efektywne koszty taryfowe są szczególnie niskie.

AirPods Pro bei zakrzywione: Objętość danych 10 GB LTE (maks. 25 MBit/s) i ryczałtowa stawka Allnet/SMS im o2sieć za 12,99 euro miesięcznie + jednorazowa opłata 29,99 euro = 341,75 euro Całkowity koszt po 24 miesiącach.
iPad Air 5 Wi-Fi w o2: Z wolumenem danych 20 GB LTE/5G (maks. 300 MBit/s) i ryczałtową stawką Allnet/SMS im o2sieć za 44,99 euro miesięcznie + jednorazowa opłata 45,98 euro = 1.125,74 Euro Całkowity koszt po 24 miesiącach.
Apple Watch Series 7 bei zakrzywiony: Z wolumenem danych 20 GB LTE/5G (maks. 300 MBit/s) i ryczałtową stawką Allnet/SMS im o2sieć za 39,99 euro miesięcznie + jednorazowo 51,98 euro – 100 euro zwrotu = 911,74 euro Całkowity koszt po 24 miesiącach.
MacBook Air (M1) z zakrzywionym: Z nieograniczoną ilością danych LTE/5G (maks. 500 MBit/s) i ryczałtową stawką Allnet/SMS im o2sieć za 61,99 euro miesięcznie + jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro = 1.493,75 Euro Całkowity koszt po 24 miesiącach.

Przeczytaj więcej o ofercie tutaj:

Telewizor z umową na telefon komórkowy

Niezwykłe, ale dlaczego nie? Blau.de oferuje telewizor LG, który z taryfą na telefon komórkowy można uzyskać taniej niż bez. Coś w rodzaju płatności w ratach, a do tego taryfa 10 GB za darmo.

55-calowy telewizor NanoCell od LG na Blau.de: Z 10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) i ryczałtowa stawka Allnet/SMS im o2sieć za 22,99 euro miesięcznie + jednorazowo 64,99 euro = 616,66 euro Całkowity koszt po 24 miesiącach.

Przeczytaj więcej o ofercie tutaj:

Konsola: PS5, Xbox i Switch

Jeśli istnieje konsola do umowy na telefon komórkowy, taryfa staje się prawie drobną sprawą. Możesz więc zabezpieczyć PS5, Nintendo Switch OLED lub Xbox Series X na korzystnych warunkach.

Nintendo Switch OLED na Blau.de: Z 10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) i ryczałtowa stawka Allnet/SMS im o2sieć za 25,99 euro miesięcznie + jednorazowa opłata 11,99 euro = 635,75 Euro Całkowity koszt po 24 miesiącach.
PS5 w „E jak proste”: Edycja płytowa + Horizon Forbidden West + 12 miesięcy PlayStation Plus za 299 euro przy zawarciu 24-miesięcznej umowy na zieloną energię elektryczną z zależnym dostawcą energii elektrycznej E.on.

Przeczytaj więcej o ofercie tutaj:

Aby dowiedzieć się, czy taryfa jest naprawdę tania, musisz bardzo dokładnie wykonać obliczenia. Frank wyjaśnia, jak to działa:

GIGA poleca

Aktualne najgorętsze oferty

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku (GIGA Tech, GIGA Games) lub Twitterze (GIGA Tech, GIGA Games).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech