Instagram: Wstaw naklejki i pytania z quizami – tak to działa

Instagram: Wstaw naklejki i pytania z quizami – tak to działa

Aby zabawiać obserwujących na Instagramie, możesz używać naklejek z pytaniami i quizami. Dzięki tej funkcji możesz stworzyć własny quiz w aplikacji mediów społecznościowych i wykorzystać go w swojej historii lub poprosić obserwujących o odpowiedź na ogólne pytanie.

Wersja:294.0

Języki niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Każdy, kto regularnie korzysta z Instagrama, zwykle korzysta z funkcji historii, aby ostrzegać znajomych i subskrybentów o nowych wydarzeniach w ich życiu. Dzięki odpowiednim naklejkom możesz zachęcić nowych odpowiedzi i sprawić, że obserwujący będą bardziej angażować się w Twój kanał.

Tak działają quizy na Instagramie

Otwórz Instagram i zaloguj się na swoje konto. Przejdź do obszaru, w którym możesz stworzyć historię. Wstaw Zdjęcie lub wideo a.Dzwoni Narzędzia opowieści na górze. Znajdziesz go tutaj Naklejka-Symbol.
naklejka na instagramieŹródło obrazu: GIGA Po jednokrotnym naciśnięciu można wybrać opcję „Kartkówka„.Teraz możesz wybrać swój pytania wejdź również Opcje odpowiedzi określić. Quiz będzie o wstawionym zdjęciu Na koniec quiz z Pytania wielokrotnego wyboru dodano do nowej historii na Instagramie.The rezolucja Możesz na przykład umieścić to w innym poście lub po prostu poniżej w relacji.
quiz na Instagramiequiz na InstagramieŹródło obrazu: GIGA

Odpowiedzi przesłane możesz przeglądać za pośrednictwem swojego konta. Działanie nowej funkcji quizu można zobaczyć na przykładowym filmie z Instagrama:

Naklejki z quizami na Instagramie i zadawaj pytania

Twórcy Instagrama stale dodają nowe funkcje do aplikacji. Funkcja quizu oferuje Twojej społeczności dodatkową możliwość interakcji z Twoimi postami. Na przykład quiz można wykorzystać do małych gier w zgadywanie, na przykład na temat własnego konta.

Funkcja quizu na InstagramieFunkcja quizu na InstagramieŹródło obrazu: GIGA

Zadawaj pytania, korzystając z naklejek w swojej historii – oto jak to działa

Możesz także zadawać normalne pytania w swojej historii, aby Twoi obserwatorzy częściej wchodzili w interakcję z Twoimi treściami. Korzystając z tej funkcji, możesz dodać naklejkę z pytaniem do swojej relacji na Instagramie, dzięki czemu Twoi subskrybenci będą mogli zadać Ci pytania dotyczące odpowiedniego zdjęcia lub filmu. Twórca opowieści może następnie odpowiedzieć publicznie na te pytania w innej historii.

Otwórz aplikację Instagram (iOS | Android). Kliknij swoją na górze ekranu głównego aplikacji (domu). Zdjęcie profilowe z dodatkiem Twoja historiaaby stworzyć nową historię. W następnym menu zrób zdjęcie aparatem lub wybierz istniejące w lewym dolnym rogu. Teraz dotknij na górze Przycisk naklejkiaby przejść do wyboru naklejek.
Przewiń trochę w dół i wybierz naklejkę pytania teraz pole pytań zostanie dodane do Twojego obrazu. Kliknij pole, aby zmienić kolor i tekst. Możesz także dowolnie dostosować położenie, rozmiar i orientację według własnych upodobań. Kliknij to poniżej Ikona plusa „Twoja historia”aby udostępnić nowy obraz z naklejką w swojej relacji.
Źródło obrazu: GIGA

Znajomi i inni subskrybenci mogą teraz kliknąć pole w Twoim poście i zadać Ci pytania dotyczące historii bezpośrednio na Instagramie. Będziesz wtedy miał okazję odpowiedzieć na to pytanie, udostępniając pytanie w nowym poście. Twórca wpisu widzi w swoim profilu wszystkie zadawane pytania i od kogo dokładnie pochodzą. Twoje pytania będą po prostu anonimowe, po udostępnieniu publicznie przez twórcę historii w nowym poście. Dopiero wtedy Twoje imię i nazwisko oraz profil zostaną usunięte.

Już od dawna na Instagramie można używać ankiet czy zadawać użytkownikom bezpośrednie pytania w ramach relacji.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech