Instagram: „Nie znaleziono osoby” – co to znaczy?

Instagram: „Nie znaleziono osoby” – co to znaczy?

Źródło obrazu: IMAGO / Rene Traut


Czasami podczas próby uzyskania dostępu do określonego profilu na Instagramie pojawia się komunikat „Nie znaleziono osoby”. Co to może znaczyć? Czy użytkownik został usunięty lub tymczasowo dezaktywowany lub zostałeś zablokowany?

Wersja:272.0

Języki Niemiecki

Licencja: bezpłatna

Platformy: Android

Ponadto komunikat „Ta strona jest niedostępna” może również zostać wyświetlony podczas próby uzyskania dostępu do określonego profilu. W niektórych przypadkach nie możesz już nic zobaczyć od odpowiedniego użytkownika, ale czasami wyświetlana jest liczba postów, a nawet zdjęcie profilowe.

Użytkownicy zniknęli z Instagrama: co mogło się stać?

Nie można powiedzieć, co dokładnie oznacza „nie znaleziono osoby” na Instagramie. Nie można uzyskać dostępu do użytkownika z Twojego profilu. Mogą być różne przyczyny:

Przede wszystkim powinieneś upewnić się, że ty właściwy profil zwany. Może po prostu jest błąd w linku. Również jeden złe połączenie internetowe może powodować takie błędy. Wtedy Instagram nie może wystarczająco szybko załadować niezbędnych danych i zamiast tego wyświetla błąd.

Instagram: Nie znaleziono osoby – zablokowana czy usunięta?

Jeśli jesteś pewien, że wybrałeś właściwy profil, a Twoje mobilne połączenie internetowe działa poprawnie, „osoba nie została znaleziona” może oznaczać:

Może byś to zrobił zablokowany. Wtedy nie możesz już zobaczyć żadnych treści od odpowiedniego uczestnika i nie możesz znaleźć profilu za pomocą wyszukiwania. Są z Instagrama brak wiadomości o zablokowaniu przez innego użytkownika. Zapytaj kogoś innego, czy brakujący profil można otworzyć za pomocą innego konta na Instagramie.

W innym miejscu podajemy wskazówki, jak dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Instagramie.

Jednak mogą istnieć inne powody, dla których na Instagramie pojawia się komunikat „Nie znaleziono osoby”:

Użytkownik usunął swoje konto na Instagramie. Być może dana osoba nie chciała już być aktywna w sieci społecznościowej i/lub utworzyła nowy profil. Jeśli obserwujesz użytkownika na innych platformach społecznościowych, możesz tam znaleźć nową nazwę na Instagramie. Zamiast całkowicie usuwać konto, możesz również tymczasowo dezaktywować konto na Instagramie. Być może użytkownik pojawi się ponownie później. Jednak użytkownik Instagrama mógł nie dobrowolnie zdecydować, że nie można już uzyskać dostępu do strony. Profil może zostać czasowo zawieszony za naruszenie Regulaminu. Wtedy inni użytkownicy już nic tam nie widzą. Jeżeli naruszenia występują częściej lub w przypadku szczególnie poważnych naruszeń, Konto na Instagramie również trwale zbanowane stać się.

Od czasu do czasu występują również poważne zakłócenia w sieci społecznościowej. Następnie nie można już otwierać stron i pojawiają się odpowiednie komunikaty o błędach. W innym miejscu dowiesz się, jak sprawdzić, czy Instagram nie działa.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech