Hulajnoga elektryczna z umową na telefon komórkowy: MediaMarkt oferuje hulajnogi stojące z taryfą 6 GB w najlepszej cenie

Hulajnoga elektryczna z umową na telefon komórkowy: MediaMarkt oferuje hulajnogi stojące z taryfą 6 GB w najlepszej cenie

Potrzebujesz nowej umowy na telefon komórkowy i sprawnego środka transportu do miasta? W takim razie ta umowa może być właśnie dla Ciebie. W MediaMarkt możesz kupić uliczny e-skuter legalny z oryginalną umową na telefon komórkowy o2 w okazyjnej cenie.

MediaMarkt: Soflow SO1 z taryfą w sieci o2 za 14,99 € miesięcznie

Niezwykłe, ale dość przystępne: w MediaMarkt otrzymasz e-hulajnogę od Soflow wraz z umową na telefon komórkowy 6 GB wolumenu danych LTE jak również Opłata ryczałtowa Allnet i SMS w okazyjnej cenie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Pakiet kosztuje tylko Ciebie 14,99 euro miesięcznie oraz jednorazową opłatę w wysokości 49,84 EUR za cenę połączenia, dopłatę i przesyłkę. Podsumowując, jest to naprawdę dobra okazja taryfowa, jak pokazuje nasza kalkulacja poniżej.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Blue All-in S Netz: o2
6 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS ryczałtowy roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Hulajnogi elektryczne z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
14,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początku umowy) 4,99 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
doliczone koszty miesięczne i jednorazowe)
409,69 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 269 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i premia za zmianę)
140,69 Euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
5,86 Euro

Do oferty w MediaMarkt

Według porównania cenowego idealo, Soflow SO1 kosztuje obecnie co najmniej 269 euro. Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz faktycznie tylko 5,86 euro miesięcznie dla taryfy.

Nie zapomnij jednak anulować umowy w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu, ponieważ jest to jedyny sposób na uzyskanie niskiej ceny. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

To właśnie oferuje Ci hulajnoga elektryczna Soflow SO1

Soflow-SO1 to rozsądny środek transportu z homologacją drogową według StVZO. Warto wspomnieć o następujących cechach:

Prędkość maksymalna 20 km/h Maks. ładowność 100 kg Zasięg 12 km Moc ciągła 300 W Pojemność akumulatora 4 Ah Waga 11,2 kg Składany

Jest to zatem A świetny pakiet taryfowy dla osób dojeżdżających do pracy w mieście. Dzięki niemu możesz pokonywać krótkie odległości bezpośrednio lub hulajnogą zabrać ze sobą komunikacją miejską i wykorzystać go do pokonania ostatnich kilku kilometrów od stacji docelowej. Także dla Zabierz to do biura hulajnoga jest dobrze dopasowana ze względu na swoje małe wymiary.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

W tym filmie podsumowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat e-hulajnóg:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech