Honorowy hit w MediaMarkt: Topowy smartfon z taryfą Telekom i tablet za darmo

Honorowy hit w MediaMarkt: Topowy smartfon z taryfą Telekom i tablet za darmo

Chcesz tanią taryfę na telefon komórkowy z topowym smartfonem? W takim razie MediaMarkt ma teraz odpowiednią ofertę dla Ciebie w magazynie. Nowiutkiego Honora 90 otrzymujesz wraz z taryfą 10 GB w sieci Vodafone w absolutnie okazyjnej cenie. Obliczyliśmy ofertę i powiemy Ci, dlaczego jest to najlepsza oferta.

Honor 90 z taryfą 10 GB za 19,99 € miesięcznie w MediaMarkt

Honor 90 jest na rynku dopiero od niedawna, a teraz pojawiły się pierwsze dobre oferty taryfowe z najnowszym modelem z wyższej półki od Honor. 19,99 Euro Opłata podstawowa miesięcznie (zobacz ofertę w MediaMarkt). Ponadto istnieje jednorazowa opłata w wysokości 46,93 EUR za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę. są uwzględnione 10 GB ilość danych, jak również jeden Mieszkanie Allnet. Jest też Honor Pad X9 o wartości 195 euro. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego ta oferta jest świetną okazją.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: zielona sieć LTE: Vodafone
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 50 MBit/s) ryczałtowa opłata w całej sieci, koszt SMS-a 0,19 EUR Roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
Honor Pad X9 o wartości 195 euro za darmo

Honor 90 z umową z MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1,99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
526,69 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 460,85 euro (telefon komórkowy) + 195 euro (tablet)

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i bonusy) -129,16 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-5,38 € Euro

Do oferty w MediaMarkt

Honor 90 z 512 GB pamięci i 12 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 461 euro od renomowanych dealerów. Tablet jest wart około 195 euro. Jeśli odejmiemy te wartości od całkowitych kosztów taryfy w okresie 24 miesięcy, stanie się jasne, że nie tylko otrzymamy taryfę za darmo, ale także zarobimy prawie 130 euro.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie można ją anulować co miesiąc.

Dla kogo Honor 90 opłaca się z umową?

To dobra okazja dla każdego, kto lubi Honor 90 Najlepszy smartfon chcą dzwonić na własną rękę i szukają taniej umowy na telefon komórkowy.

Honor 90 prezentuje się jako dobrze wyposażony smartfon ze średniej półki. Zyskuje dzięki atrakcyjnemu wzornictwu premium, który jest wyposażony w wyświetlacz z dwiema krawędziami, wysoką rozdzielczość i wysoki Jasność do 1600 nitów uczęszcza. Tutaj niewątpliwie mamy do czynienia z wyświetlaczem, który można zaliczyć do smartfonów premium. The 6,7-Zoll-Panel OLED oferuje również płynną prezentację dzięki swojej Częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Jeden aparat 200 MP, który robi przyzwoite zdjęcia, jest zintegrowany z urządzeniem, ale bez wsparcia optycznej stabilizacji obrazu. Akumulator ma pojemność 5000 mAh i może ładowany z imponującą mocą 66 watów stać się.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Więcej o Honorze 90 dowiesz się z naszego artykułu:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech