Hit Xiaomi w MediaMarkt: Topowy smartfon z 25 GB 5G i przydatnym bonusem

Hit Xiaomi w MediaMarkt: Topowy smartfon z 25 GB 5G i przydatnym bonusem

Szukasz najnowocześniejszego smartfona z umową na 5G? W takim razie MediaMarkt ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Za jedyne 32,99 euro miesięcznie otrzymasz Xiaomi 13 z wolumenem danych 25 GB oraz zryczałtowaną stawką za wszystkie sieci i SMS-y w sieci o2. Pokażemy Ci, dlaczego jest to szczególnie dobra oferta.

Xiaomi 13 z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie w świecie taryfowym MediaMarkt

Sklep z urządzeniami AGD obecnie to ma Xiaomi13 z taryfą „Mobile M” w o2sieć szczególnie tania w ofercie (zobacz w MediaMarkt). Otrzymujesz aktualny, topowy smartfon z ryczałtową stawką Allnet i SMS oraz 25 GB ilość danych tylko dla 32,99 euro miesięcznie. Za dodatkową opłatę, cenę połączenia i wysyłkę doliczana jest jednorazowa opłata w wysokości 54,89 euro. Poza tym są Xiaomi Buds 4 Pro za darmo na górze i jeśli zabierzesz ze sobą swój numer, przywołuje Premia 100 euro. Absolutnie najlepsza oferta, jak pokazuje nasza poniższa kalkulacja.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 24 miesiące Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 100 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu
Xiaomi Buds 4 Pro o wartości 151 euro za darmo

Xiaomi 13 z umową: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
32,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 9,95 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początek umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 4,95 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy po upływie minimalnego okresu umowy,
doliczane koszty miesięczne i jednorazowe)
846,65 euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 698,99 euro (telefon komórkowy) + 150,90 euro (pąki)

Premia
100 euro, jeśli zabierzesz ze sobą numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty minus wartości urządzenia i bonusy) -103,24 euro

Efektywna stawka kosztowa miesięcznie
-4,30 euro

Do oferty w MediaMarkt

The Xiaomi 13 z 256 GB Według porównania cen Idealo kosztuje on obecnie co najmniej 699 euro. Pąki kosztują 147 euro. Jeśli odejmiemy te wartości oraz premię w wysokości 100 euro za przenoszenie numeru telefonu od całkowitych kosztów, stanie się jasne, że nie tylko otrzymamy bardzo atrakcyjną taryfę za darmo, ale faktycznie ją otrzymamy także nagrodę o wartości ponad 100 euro móc.

Anuluj taryfę w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy, tylko wtedy niska cena również się sprawdzi. Ale nie martwcie się, jeśli o tym zapomnicie, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale będzie można ją rozwiązać co miesiąc od początku 2022 roku.

Zobacz ofertę w MediaMarkt

Xiaomi 13: co potrafi kompaktowy chiński telefon?

Z jego 6,4 cala-Wyświetlacz AMOLED, który szybko rejestruje obrazy 120 Hz powtarzany i przy rozdzielczości 2400 × 1080 pikseli Xiaomi 13 z pewnością można określić jako kompaktowy smartfon z Androidem. Ma solidną obudowę ze szkła Gorilla Glass i czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. Z Główny aparat o rozdzielczości 50 megapikseli Z tyłu można nagrywać filmy 8K. Na pokładzie znajduje się także ultraszerokokątny aparat 12 MP, teleobiektyw 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym i przedni aparat 32 MP. Wewnętrzne działanie również robi wrażenie: jako procesor zastosowano Snapdragon 8 Gen 2, otoczony przez 8 GB RAM-u I 256 GB Pamięć wewnętrzna.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech