Hit Xiaomi: Redmi Note 11 z taryfą 10 GB za jedyne 12 € miesięcznie

Hit Xiaomi: Redmi Note 11 z taryfą 10 GB za jedyne 12 € miesięcznie

Szukasz solidnego smartfona z praktyczną taryfą na telefon komórkowy za niewielkie pieniądze? Następnie spójrz na Zakrzywione. Jest Redmi Note 11 z ryczałtową stawką 10 GB LTE, Allnet i SMS za mniej niż 12 euro miesięcznie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego oferta jest warta zachodu.

Zakrzywiony: wskazówka dla smartfona Xiaomi w świetnej cenie

Samsung musi ubierać się ciepło, ponieważ jeśli chodzi o smartfony ze średniej półki z najlepszymi funkcjami, Xiaomi wyprzedza konkurencję. Potwierdzają to również najlepsze oferty w Curved, gdzie obecnie można to znaleźć Redmi Note 11 z taryfą „Blue Allnet XL” za dodatkową opłatą tylko 1 euro i 11,99 euro miesięcznie (patrz oferta na Curved). Taryfa obejmuje zryczałtowaną stawkę Allnet i SMS oraz pojemność danych LTE 10 GB – kompleksowy pakiet beztroski w absolutnie okazyjnej cenie.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

Xiaomi Redmi Note 11 z umową: dlatego transakcja jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
11,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
293,75 euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 169,90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 123,85 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
5,16 Euro

Do oferty na Curved.de

To Xiaomi Redmi Note 11 z 128 GB i 4 GB pamięci RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie około 170 euro (łącznie z wysyłką). Jeśli odejmiesz tę kwotę od całkowitych kosztów w ciągu minimalnego okresu 24, pozostanie 123,85 euro do taryfy. Odpowiedni 5,16 euro miesięcznie – bardzo niska cena za ryczałtową stawkę Allnet/SMS przy objętości danych 10 GB. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 8,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Również tanio: Redmi Note 11 Pro 5G

Jeśli chcesz smartfona o większej mocy, polecamy Redmi 11 Pro 5G. Jest to dostępne w Curved w pakiecie z taryfą 15 GB, ale za 15,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę w Curved). Również bardzo tania oferta, ponieważ model Pro ma między innymi lepszy wyświetlacz, mocniejszy procesor i aparat o wyższej rozdzielczości.

Do oferty z Redmi Note 11 Pro w Curved

Poznaj tutaj wszystkie podobieństwa i różnice między nowymi smartfonami Xiaomi Redmi Note 11.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech