Hit Xiaomi: 12T Pro z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie

Hit Xiaomi: 12T Pro z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie

W Saturn możesz dostać potężnego Xiaomi 12T Pro z taryfą 20 GB w okazyjnej cenie na Dzień Singla. Obliczyliśmy wszystkie koszty i ujawniliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty pakietowej.

Krakersy Xiaomi: 12T Pro z 20 GB, ryczałtową opłatą Allnet i SMS

Xiaomi ma elegancki smartfon z 12T Pro doskonały stosunek jakości do ceny dostarczony. Na Saturn, w tym w taryfie „Free M”, można ją dostać szczególnie tanio: za 29,99 euro miesięcznie jest Allnet-/SMS-Flat z 20 GB Wolumen danych (patrz oferta na Saturn). Jednorazowe koszty wynoszą 50,99 euro (dodatkowa opłata plus opłata za połączenie). Nasza faktura wykaże, że jest to bardzo dobra oferta.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Taryfa: Bezpłatna M Netz: o2
20 GB Wolumen danych 5G (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS w roamingu ryczałtowym z minimalnym okresem 24-miesięcznym, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia
Bonus 100 euro za przenoszenie numeru telefonu

Pakiet Xiaomi na Saturnie: dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
29,99 euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 11 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
770,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 641,84 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i bonusy) 28,91 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
1,20 Euro

Do oferty w Saturn

To Xiaomi 12T Pro z 256GB i 8GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 641,84 euro. Jeśli odejmiesz tę kwotę i 100 EUR premii za pomyślne przeniesienie numeru telefonu od całkowitych kosztów przez minimalny okres 24, 28,91 EUR pozostanie w taryfie. Odpowiedni 1,20 euro miesięcznie – dzięki czemu otrzymujesz ryczałtową stawkę Allnet/SMS z 20 GB danych w absolutnie okazyjnej cenie. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 29,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli zapomnisz o tym, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Xiaomi 12T Pro w naszym praktycznym filmie:

Co oferuje Ci Xiaomi 12T Pro?

Smartfon jest najnowocześniejszy z wyświetlaczem AMOLED 120 Hz, Snapdragon 8+ Gen 1, aparatem 200 MP i baterią 5000 mAh, którą można szybko naładować z niewiarygodną mocą 120 W. Wystarczy wejść w szczegóły robić małe cięcia. Więc Na przykład brakuje certyfikatu IP, nie ma teleobiektywu ani funkcji ładowania bezprzewodowego. Jeśli uda ci się to przezwyciężyć, otrzymasz solidny smartfon w absolutnie okazyjnej cenie.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech