Hit Samsunga na Saturnie: Galaxy S21 FE z taryfą 10 GB i prezentami w świetnej cenie

Hit Samsunga na Saturnie: Galaxy S21 FE z taryfą 10 GB i prezentami w świetnej cenie

W Saturn otrzymujesz wszechstronny, beztroski pakiet w absolutnie okazyjnej cenie. Galaxy S21 FE w taryfie 10 GB jest dostępny w sieci Vodafone za jedyne 24,99 euro miesięcznie. Oprócz tego otrzymujesz również Galaxy Watch 4 za darmo. Obliczyliśmy wszystkie koszty i zdradziliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty.

Samsung S21 FE z taryfą Vodafone tanio w Saturnie

Kto to Galaxy S21 FE (128 GB), w tym taryfa po bezwzględnej okazyjnej cenie, powinna obecnie spaść o Saturna. Otrzymujesz telefon komórkowy Samsung w pakiecie z Zegarek Samsung Galaxy 4 i taryfa „Freenet Vodafone green LTE” za jedyne 24,99 Euro miesięcznie (zobacz ofertę na Saturnie). Istnieje jednorazowa dodatkowa opłata w wysokości 19 euro i cena połączenia 39,99 euro. Dzięki kampanii Samsunga Ty też możesz 12 miesięcy Disney+ za darmo wycofać się. W sumie naprawdę dobra okazja taryfowa, jak pokazuje nasza kalkulacja poniżej.

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Freenet zielony Sieć LTE: Vodafone
10 GB LTE (maks. 50 Mbit/s) Allnet i SMS ryczałtowy roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Galaxy S21 FE z kontraktem z Saturnem: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
24,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 19 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
658,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 479 euro (telefon komórkowy) + 128 euro (smartwatch)

Disney+
(na 12 miesięcy) 89,90 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń) -38,15 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
-1,59 Euro

Zobacz ofertę w Saturn

Według porównania cenowego idealo, Samsung Galaxy S21 FE (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 479 euro, podczas gdy Galaxy Watch 4 (40 mm) kosztuje około 128 euro. Jeśli odejmie się te wartości od całkowitego kosztu pakietu taryfowego, stanie się jasne, że jest to wartość bezwzględna Najlepsza oferta ponieważ płacisz mniej za sprzęt z taryfą niż bez. Jedyny minus: smartfon ma zainstalowany moduł 5G, ale w taryfie oferuje tylko LTE.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie będzie już przedłużana o kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc od początku 2022 roku.

Galaxy S21 FE: wskazówka poufnych smartfonów Samsunga

Samsung Galaxy S21 FE ma 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED obsługujący 120 Hz, co zapewnia znacznie płynniejsze odtwarzanie obrazu. Pod względem wielkości plasuje się pomiędzy Galaxy S21 a S21 Plus. Jako procesor jest Procesor Qualcomm Snapdragon 888 zainstalowany od zeszłego roku, nadal doskonały chip z przyszłościową wydajnością. Ponadto posiada 6GB RAMu oraz 128 GB Pamięć wewnętrzna. Możesz dowiedzieć się więcej o urządzeniu w naszej szczegółowej recenzji Samsunga Galaxy S21 FE.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech