Hit Samsunga: Galaxy S23 Ultra z taryfą 25 GB w najniższej cenie + oglądaj za darmo

Hit Samsunga: Galaxy S23 Ultra z taryfą 25 GB w najniższej cenie + oglądaj za darmo

Obecnie w o2 można trafić na prawdziwą okazję: S23 Ultra, najpotężniejszy model w ofercie smartfonów Samsunga, jest tam dostępny wraz z umową 25 GB z 5G i wysokiej jakości smartwatchem w fantastycznej cenie. Oto szczegóły.

S23 Ultra z taryfą 5G + smartwatch za darmo w o2

O2 ma obecnie najlepszy smartfon Samsunga Galaxy S23 Ultra (256 GB) z taryfą „Mobile M” dla 54,99 Euro Podstawowa opłata miesięczna (zobacz ofertę na o2). Dodatkowo za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro. Wliczone w cenę 25GB 5G-Wolumen danych oraz zryczałtowana stawka za całą sieć i SMS-y w sieci o2. Ty też taki dostaniesz Smartwatch Samsunga o wartości 208 euro za darmo. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie – czyli w drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych.

Poniższe obliczenia pokazują, dlaczego ta oferta jest okazją najwyższej klasy. Trzeba się jednak trzymać, bo oferta jest ważna tylko przez krótki czas.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Samsung Galaxy Watch 6 (40 mm) o wartości 208 euro za darmo

Samsung Galaxy S23 Ultra z umową z o2: Dlatego warto skorzystać z tej transakcji

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące, niezależnie od wybranego planu ratalnego.

Umowa Samsung Galaxy S23 Ultra+: koszty w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
54,99 Euro

Dodatkowa opłata (jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka (jednorazowo) 4,99 euro

Koszty całkowite po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i jednorazowe koszty dodane)
1.985,63 Euro

Wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny w Internecie według idealo.de) 989 euro (telefon komórkowy) + 218,90 euro (zegarek)

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartości urządzenia i bonusy) 777,73 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
21,60 Euro

Zobacz ofertę na o2

Według porównania cen Samsung Galaxy S23 Ultra (256 GB) kosztuje obecnie co najmniej 989 euro. Galaxy Watch 6 kosztuje co najmniej 219 euro. Jeśli odejmiesz te wartości od całkowitych kosztów w ciągu 36 miesięcy, stanie się jasne, że korzystasz tutaj z taryfy faktycznie 21,60 euro miesięcznie otrzymuje. To bardzo dobra cena za 25 GB wolumenu danych 5G z ryczałtem na całą sieć i SMS-y.

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, jak poprzednio, ale można ją teraz anulować co miesiąc.

W tym krótkim możecie zobaczyć, co potrafi Galaxy S23 Ultra Wideo:

Samsung Galaxy S23 Ultra jest praktyczny

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech