Hit LG: 55-calowy telewizor z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Hit LG: 55-calowy telewizor z taryfą 10 GB w okazyjnej cenie

Szukasz telewizora wysokiej jakości i czy możesz skorzystać z dobrej umowy na telefon komórkowy? W takim razie powinieneś teraz spojrzeć na Blau. Można tam kupić 55-calowy telewizor w pakiecie z pakietem komórkowym 10 GB w okazyjnej cenie. Mamy dla Ciebie szczegóły.

Telewizor LG 55 cali z umową w okazyjnej cenie w Blau

W Blau dostajesz dobrze wyposażony 55-calowy telewizor od LG wraz z taryfą „Blau Allnet XL” za jedyne 19,99 euro miesięcznie. (Patrz oferta na niebiesko). Jednorazowe koszty wynoszą 40,90 euro za dopłatę i wysyłkę, cena połączenia nie obowiązuje. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest naprawdę mocną okazją.

Plan 55-calowy telewizor + telefon komórkowy: Sprawdź niebieską ofertę

Szczegóły taryfy w skrócie

Taryfa: Sieć Blue Allnet XL: o2
10 GB Wolumen danych LTE (maks. 25 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

LG 55UQ70006LB z umową na telefon komórkowy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
19,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie (jednorazowo na początku umowy) 0 euro

Wysyłka (jednorazowo) 39,90 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
520,66 Euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de z wysyłką) 479,90 euro

efektywna taryfa kosztowa (Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 40,76 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
1,70 euro

Zobacz ofertę na niebiesko

The Telewizor LG 55 cali Według porównania cenowego idealo kosztuje obecnie co najmniej 480 euro (wraz z wysyłką). Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz efektywnie 1,70 euro miesięcznie tylko dla taryfy. Więc dostajesz taryfę tutaj wyjątkowo tanio do telewizji. Dodatkowo możesz wygodnie spłacać telewizor przez dwa lata.

Plan 55-calowy telewizor + telefon komórkowy: Sprawdź niebieską ofertę

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła być co miesiąc anulowana.

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

Co oferuje LG 55UQ70006LB?

Oferowany model to 55-calowy telewizor 4K z częstotliwością odświeżania 60 Hz oraz obsługą HDR10 Pro i HLG. Urządzenie pochodzi z podstawowej gamy LG, która ma dobrą jakość obrazu za te pieniądze, wypróbowany i przetestowany system Smart TV szeroka obsługa aplikacji i różnorodność połączeń.

LG 55UQ7006LB jest wyposażony w system operacyjny webOS, który obsługuje szeroką gamę aplikacji i usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Amazon Prime Video. Telewizor ma trzy porty HDMI i wiele portów USB, a także wiele innych połączeń.

Klienci Amazon są zadowoleni i dają mu dobre 4,3 na 5 gwiazdek z prawie 90 recenzji. Telewizor jest opłacalny dla każdego, kto chce mieć duży telewizor, który nie kosztuje zbyt wiele w porównaniu. Dostajesz panel 4K i możesz uzyskać dostęp lub pobrać prawie wszystkie usługi przesyłania strumieniowego – więc prawie nic nie stoi na przeszkodzie wspaniałemu przesyłaniu strumieniowemu i przyjemności z telewizji.

Plan 55-calowy telewizor + telefon komórkowy: Sprawdź niebieską ofertę

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech