Hit LG: 50-calowy telewizor z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

Hit LG: 50-calowy telewizor z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

Szukasz wysokiej jakości telewizora, a także potrzebujesz dobrej umowy na telefon komórkowy? W takim razie o2 ma dla Ciebie odpowiednią ofertę. Obecnie można tam kupić 50-calowy telewizor w pakiecie z taryfą telefonii komórkowej 10 GB w absolutnie okazyjnej cenie. Mamy dla Ciebie szczegóły.

50-calowy telewizor LG z taryfą na telefon komórkowy w okazyjnej cenie w o2

W o2 dostajesz dobrze wyposażony 50-calowy telewizor LG wraz z taryfą „o2 Mobile M” za jedyne 34,99 euro miesięcznie. (zobacz ofertę na o2). Jednorazowe koszty wynoszą 104,90 euro za dopłatę, cenę połączenia i wysyłkę. Nasze obliczenia poniżej pokazują, dlaczego oferta jest naprawdę mocną okazją.

Szczegóły taryfy w skrócie

Sieć: o2
Taryfa: mobilna M
25+ GB LTE/5G-Wolumen danych (maks. 300 Mbit/s) Allnet i SMS ryczałtowy roaming UE, w tym płatność w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres 24 miesięcy, 1 miesięczny okres wypowiedzenia Ilość danych zwiększa się automatycznie każdego roku 5 GB (maks. 125 GB)

LG 50UQ70006LB z umową na telefon komórkowy: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa (miesięczny)
34,99 Euro

dodatkowa opłata (jednorazowo na początku umowy) 25 euro

opłata za połączenie (jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka (jednorazowo) 39,90 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
944,65 Euro

wartość urządzenia (aktualna najlepsza cena online według idealo.de z wysyłką) 449 euro

efektywna taryfa kosztowa (Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 495,65 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
20,65 Euro

Zobacz ofertę na o2

The Telewizor LG 50 cali Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 449 euro (wliczając wysyłkę). Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitego kosztu taryfy, płacisz efektywnie 20,65 euro miesięcznie tylko dla taryfy. Więc dostajesz taryfę tutaj tanio oprócz telewizji. Dodatkowo możesz wygodnie spłacać telewizor przez dwa lata.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, jak poprzednio, ale będzie mogła być co miesiąc anulowana.

Jestem Wideo wyjaśniamy, jak rozpoznać dobrą ofertę na umowę na telefon komórkowy:

Co oferuje LG 50UQ70006LB?

Oferowany model to 50-calowy telewizor 4K z częstotliwością odświeżania 60 Hz i obsługą HDR10 Pro oraz HLG. Urządzenie pochodzi z podstawowej gamy LG, która ma dobrą jakość obrazu za te pieniądze, wypróbowany i przetestowany system Smart TV szeroka obsługa aplikacji i różnorodność połączeń.

LG 50UQ7006LB jest wyposażony w system operacyjny webOS, który obsługuje szeroką gamę aplikacji i usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Amazon Prime Video. Telewizor ma trzy porty HDMI i wiele portów USB, a także wiele innych połączeń.

Klienci Amazon są zadowoleni i dają dobre 4,4 na 5 gwiazdek z ponad 100 recenzji. Telewizor jest opłacalny dla każdego, kto chce mieć duży telewizor, który nie kosztuje zbyt wiele w porównaniu. Dostajesz panel 4K i możesz uzyskać dostęp lub pobrać prawie wszystkie usługi przesyłania strumieniowego – więc prawie nic nie stoi na przeszkodzie wspaniałemu przesyłaniu strumieniowemu i przyjemności z telewizji.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech