Hit Apple: MacBook Air (M1) z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

Hit Apple: MacBook Air (M1) z taryfą 25 GB w okazyjnej cenie

Jeśli obecnie szukasz taniego MacBooka Air, a także potrzebujesz nowego planu na telefon komórkowy, oferta Curved może Cię zainteresować. Tam masz możliwość zakupu eleganckiego notebooka Apple wraz z taryfą „Mobile M” po znacznie niższej cenie niż bezpośrednio u operatora sieci. Ujawniamy, dlaczego jest to umowa premium.

MacBook Air (M1) z taryfą 25 GB w obniżonej cenie w Curved

W Curved każdy, kto dołączy, otrzymuje Macbook Air chcesz się leczyć, ale nie chcesz od razu stawiać około 900 euro na stole, świetna oferta. Otrzymujesz elegancki notatnik od Apple Chip M1, 8 GB RAM i 256 GB SSD jako dodatek do umowy na telefon komórkowy o2 „Mobile M” dla 59,99 euro miesięcznie a także jednorazową opłatę w wysokości 5,99 euro za dodatkową płatność i wysyłkę (zobacz ofertę na Curved). Cena połączenia nie dotyczy kampanii. Zamiast płacić 83,99 euro miesięcznie bezpośrednio od o2, możesz otrzymać pakiet Apple z taryfą Grow od Curved z dobrą zniżką.

Taryfa obejmuje ryczałtową stawkę Allnet/SMS oraz 25 GB 5G/LTE w sieci o2 i może być używana z routerem mobilnym (sprzedawanym osobno) z MacBookiem Air lub oczywiście smartfonem. Cechą szczególną tej taryfy jest to, że otrzymujesz 5 GB danych rocznie. Tak więc w drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i stała opłata za SMS
25 GB limitu danych 5G (maks. 300 MBit/s pobierania) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś

MacBook Air z planem 25 GB: dla kogo warto skorzystać z oferty?

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
59,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) jest pomijany

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.445,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 911,56 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 534,19 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
22,26 Euro

Do oferty Curved

MacBooki uchodzą za szczególnie stabilne cenowo – więc tym bardziej cieszy, gdy pojawia się oferta z przyzwoitym potencjałem oszczędności. W porównaniu cenowym nadal trzeba wydać co najmniej 911 euro za MacBooka Air M1 w oferowanej konfiguracji (256 GB, 8 GB RAM). Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów za minimalny okres umowy wynoszący 24 miesiące, zostajesz 534,19 Euro wyjechał do taryfy co 22,26 euro miesięcznie jest równa. To bardzo niska cena za stałą stawkę Allnet i SMS obejmującą 25 GB wolumenu danych 5G/LTE z szybkością do 300 MBit/s. Normalna cena pakietu taryfowego w o2 to aż 83,99 EUR miesięcznie. Z Curved oszczędzasz przez 24 miesiące 576 Euro.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Na tym możecie zobaczyć, co ma do zaoferowania MacBook Air z układem M1 Wideo:

Wszystko o MacBooku Air z Apple M1

Alternatywa z taryfą nieograniczoną: Macbook Pro M2

Chip M1 to dla Ciebie za mało, a wolisz nowszego i mocniejszego Macbooka Pro M2? Wtedy jest też odpowiednia umowa z Curved z nieograniczoną taryfą. Dostajesz elegancki laptop od Apple Chip M2, 8 GB RAM i 256 GB SSD jako dodatek do umowy na telefon komórkowy o2 „Mobile Unlimited Max”. 79,99 euro miesięcznie a także jednorazową opłatę w wysokości 23,99 EUR za dodatkową płatność i wysyłkę (zobacz ofertę na Curved). Jeśli od kosztów taryfowych odejmiesz wartość urządzenia (około 1329 euro), otrzymasz efektywna miesięczna cena 25,61 euro.

Zobacz Macbooka Pro M2 na Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile Unlimited Max Allnet i stała opłata SMS
Nieograniczona ilość danych 5G (maks. 500 MBit/s pobierania) Roaming w UE, w tym 24-miesięczny okres umowy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech