Hit Apple: iPhone 14 z taryfą 50 GB w super cenie

Hit Apple: iPhone 14 z taryfą 50 GB w super cenie

Szukasz atrakcyjnej oferty na iPhone 14? W takim razie Curved ma dla Ciebie dobrą ofertę. Obecnie najnowszy smartfon od Apple możesz zabezpieczyć w połączeniu z taryfą 50 GB w fantastycznej cenie. Przyjrzeliśmy się ofercie i wyjaśniliśmy, dlaczego jest to oferta premium.

Zakrzywiony: iPhone 14 z planem 50 GB za 37,99 euro miesięcznie

Curved oferuje teraz dobrą efektywną cenę najnowszego iPhone’a. Dostajesz teraz iPhone’a 14 za 37,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę Curved). Ponadto istnieje potężna taryfa z 50 GB wolumenu danych w sieci o2. Za dodatkową płatność i koszty wysyłki zostanie naliczona jednorazowa opłata w wysokości 5,99 EUR. Cena połączenia nie obowiązuje. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymujesz 5 GB wolumenu danych rocznie – czyli w drugim roku masz już 55 GB wolumenu danych. Ponadto z taryfy można korzystać jednocześnie na maksymalnie 10 urządzeniach.

Zobacz ofertę Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Boost Allnet i stała opłata SMS
50 GB limitu danych 5G (maks. 300 MBit/s pobierania) Roaming w UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc
Funkcja połączenia: Z taryfy można korzystać jednocześnie na maksymalnie 10 urządzeniach. Ilość danych rośnie z roku na rok 5 GB jakiś

Apple iPhone 14 z umową: dlatego umowa jest tego warta

Nasza przykładowa kalkulacja odnosi się do raty spłacanej przez 36 miesięcy. Możliwe jest również spłacanie urządzenia przez 24 lub 48 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące i jest niezależny od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
37,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99

Całkowity koszt po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.373,63 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 759 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 614,63 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
17,07 Euro

Do oferty Curved

The Apple iPhone 14 ze 128 GB Według porównania cen idealo kosztuje obecnie około 759 euro (w tym wysyłka) od renomowanych sprzedawców detalicznych. Jeśli odejmie się tę kwotę od całkowitych kosztów w ciągu 36-miesięcznego okresu obowiązywania umowy, na taryfę pozostanie 614,63 euro. Odpowiedni 17,07 euro miesięcznie – niska cena za ryczałt Allnet/SMS z wolumenem danych 50 GB. Dla porównania: normalna cena taryfy „Mobil M Boost” to o2 bez smartfona za 37,99 euro.

Zobacz ofertę Curved

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Wideo: Jak dowiedzieć się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech