Hit Apple: iPhone 14 z taryfą 25 GB w wymarzonej cenie

Hit Apple: iPhone 14 z taryfą 25 GB w wymarzonej cenie

Szukasz dobrej oferty na iPhone’a 14? W takim razie Curved ma teraz dla Ciebie ekscytującą promocję. Zabezpieczysz tam smartfon Apple wraz z taryfą 25 GB w bezkonkurencyjnej cenie. Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie i powiemy dlaczego warto.

iPhone 14 z 25 GB 5G za jedyne 39,99 euro miesięcznie w Curved

Curved oferuje obecnie dobrą, efektywną cenę najnowszego iPhone’a. Masz teraz iPhone’a 14 39,99 euro miesięcznie (Zobacz ofertę w Curved). W cenę wliczona jest również potężna taryfa Pojemność danych 25 GB w sieci o2. Za dodatkową płatność i koszty wysyłki zostanie pobrana jednorazowa opłata w wysokości 41,99 euro. Zrezygnowano z opłaty przyłączeniowej. Co jest specjalnego w tej taryfie: Otrzymasz 5 GB wolumenu danych rocznie – czyli w drugim roku masz już 30 GB wolumenu danych. Jeśli zabierzesz ze sobą swój stary numer telefonu, również otrzymasz mnóstwo pieniędzy Bonus za zmianę 200 euro przypisany.

Zobacz ofertę w Curved

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś
Bonus za zmianę numeru 200 euro przy zabraniu ze sobą numeru telefonu

Apple iPhone 14 z umową: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące i jest niezależny od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
39,99 euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 37 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99

Koszty całkowite po 36 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i doliczone koszty jednorazowe)
1.481,63 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 698 euro

Bonus za zmianę
200 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite pomniejszone o wartość urządzenia) 583,63 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
16,21 euro

Do oferty w Curved

The Apple iPhone 14 z 128 GB Według porównań cen idealo u renomowanych sprzedawców, kosztuje on obecnie około 698 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli odliczysz tę kwotę i premię za zmianę od całkowitych kosztów w ciągu 36-miesięcznego okresu obowiązywania umowy, zostanie Ci 583,63 euro na taryfę. Odpowiedni 16,21 euro miesięcznie – niska cena za ryczałt Allnet/SMS przy wolumenie 25 GB danych. Dla porównania: normalna cena taryfy „Mobil M” w o2 bez smartfona to 32,99 euro.

Zobacz ofertę w Curved

Faktura z niską ceną działa tylko w przypadku anulowania umowy po upływie minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli jednak o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona na kolejny rok, ale będzie można ją wypowiedzieć co miesiąc.

Wideo: w ten sposób dowiesz się, czy taryfa jest tania, czy nie:

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech