Hack TikTok na iPhone'a: ​​rób zrzuty ekranu całych stron za pomocą Siri

Hack TikTok na iPhone'a: ​​rób zrzuty ekranu całych stron za pomocą Siri

TikTok oferuje wiele praktycznych trików: jeśli chcesz zrobić zrzut ekranu całej witryny, powinieneś znać tę sztuczkę!

Wielu użytkowników iPhone'a regularnie wykonuje zrzuty ekranu, aby zarejestrować bieżącą zawartość ekranu. Z reguły sekcja przechwyconego obrazu jest wystarczająca, aby uchwycić to, co chcesz. Są jednak też sytuacje, w których to nie wystarczy. Praktyczne byłoby przechwycenie całej zawartości witryny internetowej za pomocą zrzutu ekranu. Jest to łatwo możliwe dzięki prostej sztuczce, jak pokazuje ten genialny hack TikTok od @howfinity.

iPhone: zrób zrzut ekranu całej witryny internetowej

Otwiera żądaną stronę internetową w przeglądarce Safari. Ważne, aby była do tego używana przeglądarka Safari i aby nie znajdowała się ona w folderze.Zrób zrzut ekranu. Możesz też poprosić Siri o zrobienie zrzutu ekranu.
Sekcja przechwyconego obrazu pojawi się jako mały obraz podglądu w lewym dolnym rogu ekranu. Stuknij, aby przejść do trybu edycji.
W trybie edycji tryb ekranu jest domyślnie wybrany w prawym górnym rogu. Wybierz opcję „Pełna strona”, aby po prawej stronie wyświetlić pasek przewijania, za pomocą którego możesz poruszać się po całej witrynie.
Gdy wszystko spełni Twoje oczekiwania, dotknij przycisku Gotowe.
Zapisanie dużego zrzutu ekranu całej witryny wymaga innego podejścia niż zwykle. Zrzut ekranu nie zostanie zapisany w aplikacji Zdjęcia, ale musi zostać zapisany w formacie PDF. Aby to zrobić, wybierz opcję „Zapisz PDF w plikach”. Na koniec wybierz lokalizację przechowywania i potwierdź krok przyciskiem „Zapisz”. Dostęp do pliku PDF będzie można uzyskać w aplikacji „Pliki” we wcześniej wybranej lokalizacji przechowywania.

Zrób zrzut ekranu całej witryny: Instrukcje na zdjęciach

Krok 1: Otwórz stronę w przeglądarce Safari. Ważne jest, aby używana była do tego przeglądarka Safari i aby nie znajdowała się ona w folderze. (© Zrzut ekranu Giga)
Krok 2: Zrób zrzut ekranu. (© Zrzut ekranu Giga)
Krok 3: Sekcja przechwyconego obrazu pojawi się jako mały obraz podglądu w lewym dolnym rogu ekranu. Stuknij, aby przejść do trybu edycji. (© Zrzut ekranu Giga)
Krok 4: W trybie edycji tryb „Ekran” jest domyślnie wybrany w prawym górnym rogu. Wybierz opcję „Pełna strona”, aby po prawej stronie wyświetlić pasek, za pomocą którego możesz przewijać całą witrynę. (© Zrzut ekranu Giga)
Krok 5: Gdy wszystko spełni Twoje oczekiwania, naciśnij przycisk „Gotowe”. (© Zrzut ekranu Giga)
Krok 6: Aby zapisać duży zrzut ekranu całej witryny, wymagana jest inna niż zwykle procedura. Zrzut ekranu nie zostanie zapisany w aplikacji Zdjęcia, ale musi zostać zapisany w formacie PDF. Aby to zrobić, wybierz opcję „Zapisz PDF do plików”. (© Zrzut ekranu Giga)
7. krok: Na koniec wybierz lokalizację przechowywania i potwierdź przyciskiem „Zapisz”. (© Zrzut ekranu Giga)
Krok 8: Następnie możesz uzyskać dostęp do pliku PDF w aplikacji „Pliki” we wcześniej wybranej lokalizacji przechowywania. (© Zrzut ekranu Giga)

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech