Gra giełdowa Trader 2023: zainwestuj 200 000 euro bez ryzyka – zwycięzca zaprasza atrakcyjny samochód

Gra giełdowa Trader 2023: zainwestuj 200 000 euro bez ryzyka – zwycięzca zaprasza atrakcyjny samochód

Gra giełdowa przechodzi do następnej rundy: na Trader 2023 możesz pokazać, co możesz zrobić na giełdzie za 200 000 euro. Nie ma ryzyka straty. Główną nagrodą jest najwyższej klasy hybryda plug-in – i nie tylko.

Trader 2023: Zarabiaj na Jaguarze E-Pace w grze giełdowej

The Gra giełdowa Trader 2023 powraca: Gracze, profesjonaliści giełdowi i nowicjusze lub każdy, kto po prostu chce spróbować handlu akcjami, może zarobić złoty nos – przynajmniej w grze, którą oferuje francuski bank Société Générale wraz z Giełdą Papierów Wartościowych w Stuttgarcie i innymi partnerami.

Gra giełdowa Trader 2023 jest otwarta wszyscy gracze w wieku 18 lat i starsi. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową stworzoną specjalnie dla gry (w grze giełdowej Trader 2023) i jest możliwa od początku sierpnia. Okres gry rozpoczyna się 4 września 2023 r., ostateczne rozliczenie i tym samym koniec gry przypada na 27 października.

Umierać Udział jest bezpłatny, ale podczas rejestracji musisz podać swoje prawdziwe imię i nazwisko. W przeciwnym razie mogą wystąpić problemy, gdy coś wygrasz. Mówiąc o wygranej: ogólny zwycięzca Trader 2023 czeka Jaguara E-Pace. Kompaktowy SUV zaczyna się od jednego Cena zakupu ponad 52 000 euro.

iPhone 14 lub 2222 euro: Gracze mogą spodziewać się atrakcyjnych nagród dodatkowych

Co tydzień wśród wszystkich aktywnych uczestników rozlosowany zostanie iPhone 14. Na koncie danego zwycięzcy tygodnia znajduje się również 2222 euro przeniesiony. Niezależnie od tego, czy znasz rynek giełdowy i możliwości inwestycyjne, czy nie, wspólna gra może być opłacalna. Ale jak właściwie działa Trader 2023?

Trader 2023 jest jeden Symulacja obrotu prawdziwymi papierami wartościowymi na Giełdzie Papierów Wartościowych w Stuttgarcie. Akcje można kupować i sprzedawać. Możesz także handlować certyfikatami i gwarancjami, które Société Générale oferuje również w prawdziwym życiu. Na początku wszyscy gracze otrzymują dwa magazyny z 100 000 euro na wirtualne pieniądze każdy. Wtedy zaczyna się wielka akcja.

Zarejestruj się w Trader 2023

Produkty finansowe i papiery wartościowe rozwijają się w trakcie gry. Ten występ będzie pokazane według cen na prawdziwej giełdzie w Stuttgarcie. Po 27 października i co tydzień zwycięzca otrzyma jako nagrodę główną Jaguara E-Pace.

Na Trader 2023 możesz wygrać pieniądze, ale oszczędzanie może również poprawić Twoją sytuację finansową. Pokazujemy aplikacje, które mogą Ci pomóc:

Ten, kto osiągnie najwyższy procentowy wzrost wartości w ciągu tygodnia, może zapewnić sobie cotygodniową wygraną, w tym nagrodę pieniężną. Jeśli chodzi o handel giełdowy w Trader 2023, dostawców jest kilku ograniczenia wprowadzono: Więc możesz tylko maksimum 20 procent wartości Twojego portfela w jednym zabezpieczeniu utknął, a dzienna ilość zakupów jest ograniczona do 20 zamówień. Ma to na celu stworzenie realistycznego obrazu rzeczywistego handlu giełdowego.

Możesz grać w Trader 2023 zarówno online w przeglądarce, jak również w aplikacji. W tym roku po raz pierwszy jest dostępna na Androida i iOS. Możesz także tworzyć grupy graczy po raz pierwszy (patrz Trader 2023) i porównywać swoje wygrane lub przegrane bezpośrednio z maksymalnie 20 przyjaciółmi i znajomymi.

Jeśli przegapisz początek, nie musisz się bez niego obejść. Nowi uczestnicy mogą rozpocząć w dowolnym momencie do ostatniego dnia. Nie musi to zmniejszać szans na ogólne zwycięstwo. Możesz także zresetować swoje depozyty raz w tygodniu, jeśli ceny nie rozwijają się zgodnie z oczekiwaniami.

Handel akcjami bez ryzyka: Trader 2023 jest idealny do wypróbowania

Na tym polega różnica w stosunku do prawdziwej giełdy: możesz zacząć od zera, jeśli sprawy nie idą dobrze, zamiast ponosić straty lub siedzieć w prawdziwym życiu. poza tym nic nie ryzykujesz bo w końcu utknąłeś żadnych prawdziwych pieniędzy w zakupach akcji.

kto posmakować giełdy po raz pierwszy traderzy mogą zatem korzystać z 2023, jak również doświadczeni maklerzy giełdowi, którzy chcą przetestować nową strategię inwestycyjną. Pełne informacje o Trader 2023, a także wszystkie zasady można znaleźć online w samej grze (o Trader 2023).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech