Google wprowadza mega aktualizację dla użytkowników Pixela z wieloma nowymi funkcjami

Google wprowadza mega aktualizację dla użytkowników Pixela z wieloma nowymi funkcjami

Użytkownicy telefonów komórkowych Pixel, zegarków Pixel Watch i tabletów Pixel mogą być zachwyceni: po raz kolejny wprowadzono nową funkcję, która zapewnia urządzeniom szereg nowych, interesujących funkcji. Niektóre z nich czekają na użytkowników od lat.

Mnóstwo nowych funkcji dla Google Pixel

Kolejna duża aktualizacja funkcji Google ma miejsce w trybie online. Szczególnie użytkownicy smartfonów Pixel mogą spodziewać się wielu praktycznych innowacji. Na przykład Google dotrzymuje swojej obietnicy i teraz integruje Gemini Nano z Pixel 8 i Pixel 8a. Wcześniej model AI był dostępny tylko dla użytkowników Pixela 8 Pro.

Kolejna innowacja dla wszystkich smartfonów z serii Pixel 8: Jeśli chcesz, możesz skorzystać ze swojego telefonu komórkowego Podłącz do monitora lub telewizora za pomocą kabla USB-C i użyj tego do przeniesienia zawartości ekranu na większe ekrany. To właściwie powinno być istotne dla użytkowników Pixela, skoro smartfony Google’a nie obsługuje Miracast i dlatego ekran niektórych telewizorów nie może być natywnie odtwarzany bezprzewodowo.

Każdy, kto posiada telefon komórkowy z serii Pixel 8, a także jest użytkownikiem sieci „Znajdź moje urządzenie”, może za jego pomocą zlokalizować swój smartfon przez co najmniej 23 godziny po wyłączeniu tej funkcji, nawet jeśli urządzenie jest wyłączone lub bateria jest pusta.

Dostajesz połączenie z dziwnego numeru, zignorujesz połączenie, a potem chcesz dowiedzieć się, kto za tym stoi? Nowa Funkcja wyszukiwania w aplikacji na telefon Ci w tym pomoże – dostępna na Pixel Fold, Pixel 6 i wszystkich nowszych smartfonach.

Tak? Kto do mnie wtedy zadzwonił? Nowa funkcja wyszukiwania szybko zapewnia przejrzystość. (Źródło obrazu: Google)

Czy przeszkadza Ci to, że Pixel zawsze automatycznie dobiera obiektyw aparatu, gdy robisz zdjęcie? Dobra wiadomość: po wycofaniu funkcji możesz wybrać sam jakiego obiektywu należy użyć – przynajmniej na Pixel Fold, Pixel 6 Pro, 7 Pro i 8 Pro. Posiadacze zwykłych smartfonów Pixel lub serii A pozostają z pustymi rękami.

Google Pixel 8 Pro 128 GBGoogle Pixel 8 Pro 128 GB

Google Pixel 8 Pro 128 GB

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 11 czerwca 2024 r., godzina 17:47

Płać za pomocą Pixel Watch za pośrednictwem PayPal

Trwało to wieki, ale użytkownicy Pixel Watch w Niemczech mogą wreszcie płacić za pomocą Portfela Google za pośrednictwem PayPal. Do płatności mobilnych nie jest już konieczna kompatybilna karta kredytowa.

Kolejna innowacja: Google rozszerza aplikację Google Home na zegarek Pixel Watch. Nowy projekt nadal pozwala użytkownikom Szybszy dostęp do niektórych urządzeń i zapewnia większą kontrolę nad podłączonymi urządzeniami.

Strona główna Google na zegarku Pixel Watch jest łatwiejsza w użyciu. (Źródło obrazu: Google)

A mówiąc o Google Home: Google również wprowadza nowy widget dla wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów z Androidem 12 lub nowszą wersją. Dzięki temu możesz jeszcze szybciej włączać i wyłączać kompatybilne urządzenia, bez konieczności wcześniejszego przełączania się do aplikacji. Możesz łatwo umieścić widget na ekranie głównym.

Wchodzenie do aplikacji Google Home nie jest już konieczne. Od teraz możesz sterować urządzeniami inteligentnymi także poprzez widget. (Źródło obrazu: Google)

Ding Dong! Czy istnieje tablet Pixel?

Dostępna jest także nowa, ekskluzywna funkcja dla posiadaczy tabletu Pixel. Powiadomienia, które otrzymujesz z dzwonka do drzwi Google Nest, powinny być nieco obszerniejsze – przynajmniej gdy korzystasz z tabletu w trybie koncentratora.

Jeśli ktoś zadzwoni do drzwi, będziesz nim Zdjęcie odpowiedniej osoby wystawiany. Następnie możesz wybrać, czy chcesz porozmawiać z daną osobą za pośrednictwem połączenia wideo, czy wysłać krótką odpowiedź.

Dzięki nowym powiadomieniom możesz jeszcze szybciej reagować na gości pod Twoimi drzwiami za pomocą tabletu Pixel – pod warunkiem, że masz Nest Doorbell. (Źródło obrazu: Google)

Rozpoczyna się wdrażanie wszystkich wspomnianych nowych funkcji od teraz. Dlatego może minąć kilka tygodni, zanim zmiany pojawią się u Ciebie.

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech