Google trafił na MediaMarkt: Pixel 7 Pro z potworną taryfą w okazyjnej cenie

Google trafił na MediaMarkt: Pixel 7 Pro z potworną taryfą w okazyjnej cenie

W MediaMarkt flagowca Google Pixel 7 Pro w taryfie 120 GB można dostać w sieci o2 w wyjątkowo niskiej cenie. Obliczyliśmy wszystkie koszty i wyjaśniliśmy, dlaczego warto skorzystać z oferty pakietowej.

Google Pixel 7 Pro z taryfą 120 GB 5G w świecie taryf MediaMarkt

Dzięki Pixelowi 7 Pro Google ma absolutnie topowy smartfon doskonały stosunek jakości do ceny dostarczony. W MediaMarkt możesz go kupić wraz z taryfą „o2 Free L Boost” za jedyne 35,99 euro miesięcznie. Obejmuje to Allnet-/SMS-Flat z bogatym 120 GB 5G– Ilość danych (zobacz ofertę w MediaMarkt). Z tym jest jeden Google Chromecast HD warte 39 euro. Jednorazowe koszty wynoszą 138,99 euro (dopłata plus opłata za połączenie i przesyłka). Nasza faktura pokaże Ci, że jest to bardzo dobra oferta.

Do oferty w MediaMarkt

Szczegóły taryfy w skrócie:

Oceń: Bezpłatna sieć L Boost: o2
120 GB Wolumen danych LTE (maks. 300 MBit/s) Allnet i SMS zryczałtowany roaming w UE, w tym minimalny okres 24 miesięcy, 1-miesięczny okres wypowiedzenia
100 euro premii za przeniesienie numeru telefonu
Darmowy Google Chromecast z Google TV (HD) w zestawie

Pakiet Pixel w MediaMarkt: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
35,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 99 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 39,99 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 0 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku rozwiązania umowy z końcem minimalnego okresu obowiązywania umowy,
miesięczny i dodane koszty jednorazowe)
1.002,75 Euro

wartości urządzenia
(aktualne najlepsze ceny online według idealo.de) 819 euro + 39,53 euro

Premia
100 euro, jeśli zabierzesz ze sobą swój numer telefonu

efektywna taryfa kosztowa
(Koszty całkowite minus wartości urządzeń i bonusy) 44,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa miesięcznie
1,86 Euro

Do oferty w MediaMarkt

To Google Pixel 7 Pro z 128 GB i 12 GB RAM Według porównania cen idealo kosztuje obecnie co najmniej 819 euro, a Google Chromecast HD co najmniej 39 euro. Jeśli odejmie się tę kwotę, premię w wysokości 100 euro za pomyślne przeniesienie numeru telefonu i wartość Google Chromecast od całkowitych kosztów w okresie minimalnym 24, pozostanie 44,75 euro na taryfę. Odpowiedni 1,86 euro miesięcznie – więc otrzymujesz ryczałtową stawkę Allnet/SMS z wolumenem danych 120 GB 5G w absolutnej okazyjnej cenie. Dla porównania: bez telefonu komórkowego taryfa kosztuje 44,99 euro miesięcznie.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz pod koniec minimalnego okresu obowiązywania umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją co miesiąc anulować.

Możesz zobaczyć, do czego zdolny jest Pixel 7 Pro w naszym filmie testowym:

Co oferuje Google Pixel 7 Pro?

Smartfon jest najnowocześniejszy z wyświetlaczem AMOLED 120 Hz, procesorem Tensor G2, aparatem 50 MP i baterią 5000 mAh, którą można szybko naładować z mocą 30 W. Urządzenie ma stopień ochrony IP68 Jest odporne na wodę i kurz oraz, oprócz zwykłego aparatu oferuje również teleobiektyw i obiektyw szerokokątny oraz funkcję bezprzewodowego ładowania – więcej na ten temat w naszej recenzji Pixela 7 Pro. Więc tutaj dostajesz solidny smartfon w absolutnie okazyjnej cenie.

Do oferty w MediaMarkt

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech