eToro: Utwórz konto – tak to działa

eToro: Utwórz konto – tak to działa

„eToro” to sieć handlu społecznościowego zrzeszająca około 30 milionów członków. Dzięki kontu demo możesz zdobyć pierwsze doświadczenie z handlem akcjami. Wyjaśnimy Ci tutaj, jak założyć konto eToro.

eToro: co to jest?

Jest to sieć handlowa, zwana także platformą handlu społecznościowego, w której możesz kopiować strategie innych odnoszących sukcesy uczestników („traderzy”) i samodzielnie z nich korzystać („inwestowanie społeczne”). Od 2017 roku oferowane są tam również kontrakty CFD na kryptowaluty (Ckontrakty FLub Djeśli). Wiąże się to ze spekulacją na temat ceny bazowej aktywa, takiego jak Akcje, Indeksy, Krpyto-Assets, ETFy Lub surowy materiał. Handlujesz zatem zmianami cen na tych rynkach finansowych, ale nie jesteś właścicielem instrumentu bazowego. Sama firma eToro posiada oddziały m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu, na Cyprze i w Australii.

eToro: Jak założyć konto

pierwszy krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Otwórz stronę www.etoro.com i kliknij przycisk „Wejdź do eToro„. Daj jednego Adres e-mailA Nazwy użytkowników i a hasło taki, którego chcesz używać na swoim koncie. Jeśli się zgadzasz, zaznacz Warunki użytkowania i Politykę prywatności. Potwierdzono przyciskiem „Załóż konto„. Alternatywnie możesz także zalogować się za pomocą swojego konta Google lub Facebook. Jednak nie zalecamy tego ze względu na ochronę danych.

Trzeci krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Kod weryfikacyjny zostanie teraz wysłany na podany adres e-mail. Wpisz to w kolejnym oknie przeglądarki i potwierdź przyciskiem „Aktywuj teraz„. Alternatywnie kliknij „Zrobię to później„.

Trzeci krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Podczas pierwszej rejestracji możesz wybrać bezpłatną kryptowalutę, która da Ci kredyt w wysokości 20 USD. Poniżej zobaczysz informację, że dokonując wyboru zgadzasz się z regulaminem. Jeśli tego nie chcesz, kliknij czerwony napis „Kliknij tutaj, aby odmówić„. W przeciwnym razie wybierz darmowy zasób i potwierdź za pomocą „Dalej„.

4. krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Zostaniesz teraz poproszony o utworzenie profilu z prywatnymi informacjami. Jest to potrzebne do weryfikacji, aby otrzymać 20 USD w wybranym zasobie. Możesz to również zrobić później i najpierw anulować proces, klikając „X„kliknięcia.

5. krok:

Źródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGAŹródło obrazu: GIGA

Zobaczysz teraz pulpit nawigacyjny eToro, za pomocą którego możesz uzyskać dostęp do funkcji platformy. Pamiętaj jednak, że pełną funkcjonalność platformy transakcyjnej otrzymasz dopiero po zweryfikowaniu swoich danych osobowych.

Szybka porada

Otwórz stronę www.etoro.com i kliknij przycisk „Wejdź do eToro“.Daj jednego Poprawny adres emailA Nazwy użytkowników i a hasło A. Potwierdzono przyciskiem „Załóż konto„Otrzymasz kod na adres e-mail, który wpiszesz w kolejnym oknie przeglądarki. Alternatywnie możesz wybrać „Zrobię to później„Przy pierwszej rejestracji możesz wybrać bezpłatną kryptowalutę. Wybierz jedną lub odrzuć ją poniżej za pomocą „Kliknij tutaj, aby odmówić„Następnie rozpoczyna się tworzenie profilu, w którym należy podać prywatne dane. Możesz to jednak zrobić później i rozpocząć proces od „X„ Anuluj w prawym górnym rogu.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech