Dr.SIM: Najlepsze taryfy w sieci Vodafone w najlepszej cenie – można również anulować co miesiąc

Dr.SIM: Najlepsze taryfy w sieci Vodafone w najlepszej cenie – można również anulować co miesiąc

Dr.SIM oferuje taryfy telefonów komórkowych z dużą ilością danych LTE w sieci Vodafone w okazyjnej cenie. (Źródło obrazu: Getty / Deagreez)


Dr.SIM to stosunkowo nowa marka telefonów komórkowych firmy Klarmobil, która oferuje taryfy telefonów komórkowych z dużą ilością danych LTE w sieci Vodafone. Szczególnie interesujące: taryfy można również anulować co miesiąc. Podsumowaliśmy najważniejsze fakty.

Dr.SIM: Niedrogie taryfy z dużą ilością danych w sieci Vodafone

W nowym sklepie z telefonami komórkowymi dr SIM dostajesz dużo limit danych LTE Jestem Vodafonesieć w okazyjnej cenie (zobacz oferty na Dr.SIM). Dostawca należy do Klarmobil, który z kolei należy do Freenet. Ze względu na ilość danych od 8 GB do 30 GB taryfy są opłacalne zarówno dla okazjonalnych użytkowników, jak i często surfujących. Jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS jest już uwzględniony we wszystkich taryfach. Poza tym oni też miesięczna możliwość anulowania dostępne i nie wzrosną z czasem. Jednak miesięczny koszt taryf, które można anulować Opłata za połączenie 19,99 euro i oferują o 20 procent mniej wolumenu danych w porównaniu do taryf z minimalnym okresem 24 miesięcy.

Jeden dane automatyczne nie istnieje – po wyczerpaniu wolumenu danych nie będą już dla Ciebie rezerwowane żadne pakiety danych, a jedynie ograniczana będzie prędkość do GPRS. Taryfy obsługują VoLTE, ale nie obsługują połączeń Wi-Fi. Poniżej podsumowaliśmy najważniejsze szczegóły dla Ciebie.

Oferty taryfowe w Dr.SIM: Wszystkie szczegóły w skrócie

Miesięczne taryfy z możliwością anulowania

Stawki
Allnet Flat 8 GB
Allnet Flat 16 GB
Allnet Flat 24 GB

Sieć Vodafone Vodafone Vodafone ilość danych
8 GB
16 Prawica bajtów
24 GB

Maksymalna przepustowość 50 Mbit/s 50 Mbit/s 50 Mbit/s Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat opłata podstawowa miesięcznie
9,99 Euro
14,99 Euro
19,99 Euro

Cena połączenia 19,99 euro 19,99 euro 19,99 euro

Taryfy z minimalnym okresem 24 miesięcy

Stawki
Allnet Flat 10 GB
Allnet Flat 20 GB
Allnet Flat 30 GB

Sieć Vodafone Vodafone Vodafone ilość danych
10 GB
20 GB
30 GB

Maksymalna przepustowość 50 Mbit/s 50 Mbit/s 50 Mbit/s Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat opłata podstawowa miesięcznie
9,99 Euro
14,99 Euro
19,99 Euro

Cena połączenia nie dotyczy nie dotyczy nie dotyczy

Przedpłata czy abonament miesięczny – co lepsze? Dowiesz się tutaj w filmie:

Dr.SIM: Komu opłacają się niskie taryfy w sieci Vodafone?

Masz zryczałtowaną stawkę na całą sieć i SMS-y dla wszystkich taryf oferowanych przez Dr.SIM. Dlatego uwzględniona ilość danych i opcja miesięcznego anulowania są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa z 20 GB wolumenu danych za 14,99 euro miesięcznie z minimalnym okresem 24 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że są to czyste taryfy LTE z maksymalną przepustowością 50 Mbit/s. 5G nie jest wliczone w cenę.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech