Dla niemowląt i ich rodziców: te 9 rzeczy należy do gospodarstwa domowego

Dla niemowląt i ich rodziców: te 9 rzeczy należy do gospodarstwa domowego

Czy zbliża się poród, czy dziecko już tu jest? Gratulacje! Zebraliśmy gadżety techniczne, które ułatwią życie w domu z noworodkami.

Wszystko zmienia się wraz z dzieckiem: Dużo radości i śmiechu, ale także mniej snu (dla nowych rodziców) i wiele wyzwań w codziennym życiu. Wiele rad i wskazówek pochodzi od przyjaciół, znajomych, położnych i pediatrów. Niektóre z nich dotyczą sprzętu w domu. Mamy dla Ciebie mały Lista polecanych artykułów gospodarstwa domowego złożone, które można kupić przed porodem.

Mikrofalówka

Z jakiego powodu? Podczas gdy kuchenka mikrofalowa w pojedynczych gospodarstwach domowych służy głównie do podgrzewania żywności z poprzedniego dnia, w gospodarstwach domowych z dzieckiem może zdziałać znacznie więcej. W ten sposób poduszki z pestek winogron można szybko doprowadzić do komfortowej temperatury – ułożenie na brzuchu jest błogosławieństwem dla dziecka, gdy trawienie szczypie. Mikrofale są również przydatne do dezynfekcji smoczków: specjalne wiązki smoczków z dołączonym pudełkiem są podgrzewane niewielką ilością wody przez kilka sekund przy maksymalnej mocy i są gotowe do następnego użycia po ostygnięciu. Pudełko jest również dostępne pojedynczo i nazywa się sterylizatorem smoczków i butelek dla niemowląt. Oczywiście mleko modyfikowane dla niemowląt można również podgrzewać w mikrofalach. Nie nadają się jednak do mleka matki, dlatego lepiej jest używać elektrycznego podgrzewacza do butelek.

Który model jest dobry?

Mikrofalówka solowa Panasonic NN-E221MMEPG (800 watów, 20 litrów) srebrna

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.08.2022 09:30

Umierać Panasonic NN-E221MMEPG ma moc do 800 watów i charakteryzuje się przede wszystkim prostą obsługą. Jedno pokrętło na moc i jedno na czas – prościej się nie da! Poza tym ta kuchenka mikrofalowa również wygląda dość szykownie i nie jest zawyżona. Jasne zalecenie zakupu.

Więcej mikrofal znajdziesz w naszym szczegółowym przewodniku zakupowym:

Termometr kliniczny

Z jakiego powodu? Za zdrowie dziecka odpowiadają rodzice. Zgodnie z zaleceniem portalu zdrowia niemieckich farmaceutów termometr kliniczny jest zatem częścią „podstawowego wyposażenia” w gospodarstwie domowym. Nowoczesne modele działają elektronicznie i nie kosztują dużo.

Jakie modele są dobre?

Termometr kliniczny Beurer Express FT 15/1

Termometr kliniczny Beurer Express FT 15/1

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.08.2022 00:24

To Beurer Express FT 15/1 posiada elastyczną końcówkę pomiarową i zapewnia wiarygodne wartości. Nie bez powodu bestseller na Amazon.
Ci, którzy wolą model z szybkim pomiarem w podczerwieni, mogą rzucić okiem na Braun ThermoScan 5 IRT6020 rzucić.

Więcej termometrów klinicznych znajdziesz u naszego szczegółowego doradcy zakupowego:

Termometr pokojowy + termometr wannowy

Z jakiego powodu? Jako trzecie zalecenie, znowu termometr – nie do ciała, ale do mieszkania. Temperatura w sypialni (dziecięcej) powinna wynosić idealnie 18 stopni Celsjusza – nieco chłodniej niż np. w salonie czy łazience. Termometr pokojowy mierzy stale i zapewnia przejrzystość na pierwszy rzut oka. Polecamy również: termometr do wanny do sprawdzania temperatury wody przed kąpielą.

Jakie modele są dobre?

Termohigrometr TFA Dostmann do kontroli klimatu w pomieszczeniu, temperatury i wilgotności wewnętrznej

Termohigrometr TFA Dostmann do kontroli klimatu w pomieszczeniu, temperatury i wilgotności wewnętrznej

Cena może być teraz wyższa. Cena od 13.08.2022 21:35

To Termohigrometr TFA Dostmann działa cyfrowo, jest czytelny i mierzy nie tylko temperaturę w pomieszczeniu, ale także wilgotność. Nawiasem mówiąc, jest to również zegar – szczególnie dla matek karmiących piersią wskazane jest wyświetlanie na ekranie godzin i przedziałów czasowych. Poza tym jest to również “ciekawe” z nocnymi pobudkami, niezależnie od tego, czy jest druga w nocy, czy już piąta rano.

To Termometr pingwina firmy Reer nadaje się do monitorowania temperatury wody w pomieszczeniu i wannie. Dzięki indywidualnie regulowanym limitom temperatury można ustawić sygnał ostrzegawczy, który jest aktywowany po przekroczeniu ustawionej maksymalnej temperatury.

MyHappyPingu, termometr do kąpieli i pokoju 2w1

MyHappyPingu, termometr do kąpieli i pokoju 2w1

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.08.2022 00:25

Suszarka do włosów

Z jakiego powodu? Po kąpieli suszenie jest skończone – a wszystkie maluchy to uwielbiają! Nie tylko głowa, ale i całe ciało cieszy się napływem ciepłego powietrza, któremu towarzyszy przyjemny hałas. Więc jeśli twoja suszarka do włosów w domu grzechocze, śmierdzi lub robi się zbyt gorąca, czas kupić nową.

Który model jest dobry?

Suszarka do włosów Braun Satin Hair 7 HD 710

Suszarka do włosów Braun Satin Hair 7 HD 710

Cena może być teraz wyższa. Cena od 13.08.2022 21:41

Z Suszarka do włosów Braun Satin Hair 7 HD 710 jest zwycięzcą testu Stiftung Warentest z oceną 1,5 („bardzo dobry”, wydanie 01/2015). Rodzice też są szczęśliwi.

Grzejnik

Z jakiego powodu? Promiennik ciepła znajduje się (w odległości ok. 1 metra) na przewijaku i zapewnia przytulne ciepło podczas przewijania. Niektóre dzieci również wpatrują się zahipnotyzowane w czerwony blask i odpoczywają w ciągu kilku sekund.

Który model jest dobry?

reer Wickeltischstrahler FeelWell 2w1

reer Wickeltischstrahler FeelWell 2w1

Cena może być teraz wyższa. Cena od 13.08.2022 21:41

Z Reer Wickeltischstrahler FeelWell 2w1 ma moc wyjściową do 800 watów i może być używany jako urządzenie ścienne lub wolnostojące. Praktyczne: automatyczne wyłączenie samoczynnie wyłącza grzejnik po 10 minutach. Nie do końca tani, ale produkt o prawdziwej jakości z wysokim poziomem bezpieczeństwa i bardzo dobrymi ocenami klientów na Amazon.

W tym miejscu ogólna wskazówka: jeśli gospodarstwo domowe rośnie, rośnie również Wymagania dotyczące zasilania – zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej obecnemu dostawcy energii elektrycznej i w razie potrzeby przejść na tańszą alternatywę. Polecamy portal porównawczy Check24.

Mała lampa

Z jakiego powodu? Noworodki chcą być karmione co kilka godzin, nawet w środku nocy. Tak zwane światło nieruchome to łatwa w użyciu lampka nocna, która nie oślepia i wystarczająco i przyjemnie oświetla pomieszczenie.

Który model jest dobry?

Lampka nocna LED Ansmann Baby Fox

Lampka nocna LED Ansmann Baby Fox

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.08.2022 00:18

Umierać Lampka nocna Ansmann “Lis” wygląda uroczo i jest popularny wśród klientów amazon (dostępny również jako mysz lub słoń) Włącza się go dotykiem, a kilka lat później nadal jest używany w pokoju dziecięcym. Działa energooszczędnie z diodami LED i 3 bateriami AA. Tańszą alternatywą jest lampka do karmienia LED Reer 52010 Mummy and Me.

Piłka do ćwiczeń

Z jakiego powodu? Jeśli dziecko jest niespokojne i nie może zasnąć, piłka do ćwiczeń może zdziałać cuda. Weź malucha na klatkę piersiową, usiądź na piłce i podskakuj lub poruszaj się w górę iw dół przez kilka minut – a krzyki ucichną.

Który model jest dobry?

Pezziball Gymnastikball Pezzi 65 cm

Pezziball Gymnastikball Pezzi 65 cm

Cena może być teraz wyższa. Cena od 13.08.2022 21:11

W przypadku piłek gimnastycznych ważna jest jakość wykonania i bezpieczeństwo. Dlatego polecamy sprawdzony „oryginalny”, Pezziball (Wyprodukowane we Włoszech). Odpowiednio: Sprężarka powietrza Xiaomi: Zaawansowana technologicznie elektryczna pompa powietrza, która w mgnieniu oka napompowuje dętki rowerowe, a nawet opony samochodowe.

Komórka

Z jakiego powodu? Niemowlęta nie widzą dobrze w pierwszych kilku tygodniach. Z czasem jednak widoczność i ciekawość okolicy wzrasta. Wyważony telefon zwisa z sufitu i jest ciekawą ozdobą każdego dnia, który jest wprawiany w ruch przez przeciągi lub szturchnięcia. Roczne dziecko może na niego wskazać i obserwować przez kilka minut.

Który model jest dobry?

Autentyczne modele — mobilny układ słoneczny

Autentyczne modele — mobilny układ słoneczny

Cena może być teraz wyższa. Cena od 13.08.2022 21:32

Istnieje wiele karuzel dla dzieci (np. z Ikei, z uroczymi figurkami zwierzątek) – ale dlaczego nie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zawiesić karuzelę, która spodoba się także rodzicom (lub starszemu rodzeństwu)? Nasza wskazówka jest duża Układ Słoneczny według autentycznych modeli z Saturn, Mars, Jupiter & Co. Cena jest wysoka, ale elegancki design sprawia, że ​​łatwo ją przeoczyć.

Przenośna konsola

Z jakiego powodu? Oczywiście nie dla dziecka! Konsola jest dla rodziców, więc od czasu do czasu mogą zrobić sobie małą przerwę. Ponieważ jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, nie należy się łudzić: godziny grania na komputerze lub telewizorze nie są możliwe z dzieckiem. Bardziej praktyczna jest mobilna konsola, którą można wykorzystać również w łóżku – miejscu, w którym młodzi rodzice spędzają dużo czasu.

Który model jest dobry?

Nintendo Switch Lite

Nintendo Switch Lite

Cena może być teraz wyższa. Cena od 14.08.2022 09:12

Wyczyść sprawę. ten Nintendo Switch Lite plus Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Gdy tylko potomstwo zaśnie, możesz wyłączyć się na 1 do 2 godzin i zebrać z Mario kilka monet.

Czy sam miałeś potomstwo i masz gotowe dobre pomysły? Napisz nam swoje sugestie w komentarzach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech