DB Navigator: Bilet do Niemiec nie jest już wyświetlany?

DB Navigator: Bilet do Niemiec nie jest już wyświetlany?

W aplikacji DB Navigator firmy Deutsche Bahn możesz między innymi wykupić subskrypcję biletu Deutschland Ticket i pokazać swój bilet w aplikacji. Czasami bilet za 49 euro nie jest tam wyświetlany lub nagle znika. Co możesz zrobić w takich przypadkach?

Zobacz bilet do Niemiec na Bahn.de

Bilet do Niemiec zazwyczaj można znaleźć w sekcji „Podróż” w DB Navigatorze. Powodów, dla których bilet nie jest już wyświetlany w aplikacji DB, może być wiele. Poniższe rozwiązania powinny pomóc w rozwiązaniu problemu.

Bilet Niemcy jest wyświetlany w DB Navigatorze tylko w przypadku subskrypcji zrealizowane bezpośrednio w Deutsche Bahn stał się. Jeśli zarezerwowałeś bilet za 49 euro w innym związku transportowym, musisz skorzystać z aplikacji odpowiedniego operatora. Upewnij się, że zalogowany na właściwe konto klientat to osoba, która wykupiła subskrypcję. W obszarze „Profil” możesz zobaczyć swoje dane osobowe i nazwę użytkownika. W razie potrzeby możesz się wylogować i zalogować ponownie na dole. Być może widok biletów wymaga po prostu aktualizacji. Więc pociągnij to Ekran przeglądu biletów w dółaby przeprowadzić aktualizację. Aby uzyskać dostęp do danych, smartfon powinien być podłączony do Internetu. Upewnij się również, że jest to widoczne w przeglądzie biletów nie aktywowano żadnych filtrów które mogą ukryć bilet do Niemiec. Zasadniczo należy upewnić się, że na smartfonie jest uruchomiona aktualna wersja aplikacji DB Navigator, aby uniknąć błędów (pobierz z Bahn.de). Może wystąpić problem z usługami online Deutsche Bahn, co oznacza, że ​​aplikacja DB Navigator nie działa poprawnie i nie wyświetla zarezerwowanych biletów. W innym miejscu wyjaśniamy, jak sprawdzić, czy taki problem istnieje i co można zrobić w takich przypadkach.

Jeśli nie możesz okazać biletu niemieckiego podczas kontroli, ponieważ nie pojawia się on w aplikacji, możesz później zgłosić go do centrum serwisowego, aby uniknąć podwyższonej opłaty za transport.

Jeśli nadal brakuje biletu na Niemcy, możesz dodać go później do aplikacji DB Navigator:

Aby to zrobić, kontroluj obszar „Podróż” Na. Kliknij „w prawym górnym rogu”Plus“-Symbol. Następnie dodaj swój bilet podając Numer subskrypcji dodany. Numer ten znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem, który został wysłany po dokonaniu rezerwacji biletu. Wpisywane jest także nazwisko osoby, na którą została wykupiona subskrypcja.

Bilet za 49 euro na bieżący miesiąc jest zawsze wyświetlany w aplikacji DB Navigator. Na przełomie miesiąca nie musisz nic robić, aktualizacja na nowy okres następuje automatycznie. Jeśli bilet nadal się nie pojawia, skontaktuj się z obsługą Deutsche Bahn i poproś o pomoc.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech