Czarny tydzień w Dr.SIM: Niedrogie taryfy w sieci Vodafone – można również anulować co miesiąc

Czarny tydzień w Dr.SIM: Niedrogie taryfy w sieci Vodafone – można również anulować co miesiąc

Dr.SIM: Taryfy telefonów komórkowych z dużą ilością danych LTE w sieci Vodafone w rozsądnej cenie. (Źródło obrazu: Getty / Deagreez)


Wraz z Dr.SIM firma Klarmobil wprowadziła na rynek nową markę telefonów komórkowych, która oferuje taryfy telefonów komórkowych z dużym wolumenem danych LTE w sieci Vodafone. Szczególnie ekscytujące: taryfy można anulować również co miesiąc. Obecnie otrzymujesz znacznie zwiększoną ilość danych na nadchodzący Czarny piątek. Podsumowaliśmy najważniejsze fakty.

Aktualizacja z 16.11.2022: W Dr.SIM dzisiaj jest Czarny Tydzień zaczęła się. Otrzymujesz znacznie większy wolumen danych dla wszystkich taryf. Na przykład dostajesz 15 GB za 9,99 euro w miesiącu. Ponadto cena połączenia nie dotyczy opcji miesięcznego anulowania. Dobrze wiedzieć: Te ulepszone warunki obowiązują przez cały okres obowiązywania umowy.

Niedrogie taryfy ze zwiększoną ilością danych w sieci Vodafone w Dr.SIM

W nowym sklepie z telefonami komórkowymi dr SIM dostajesz dużo limit danych LTE Jestem Vodafonesieć w okazyjnej cenie (zobacz oferty na Dr.SIM). Dostawca należy do Klarmobil, który z kolei należy do Freenet. Ze względu na wolumeny danych od 8 GB 10 GB do 30 GB 40 GB taryfy są opłacalne zarówno dla okazjonalnych użytkowników, jak i częstych internautów. Jeden Opłata ryczałtowa Allnet i SMS jest już uwzględniony we wszystkich taryfach. Poza tym oni też miesięczna możliwość anulowania dostępne i nie wzrosną z czasem. Jednak miesięczny koszt taryf, które można anulować Opłata za połączenie 19,99 euro i oferować co najmniej 20 procent mniej wolumenu danych w porównaniu do taryf z minimalnym okresem 24 miesięcy.

Jeden dane automatyczne nie istnieje – po wyczerpaniu wolumenu danych nie będą już dla Ciebie rezerwowane żadne pakiety danych, a jedynie ograniczana będzie prędkość do GPRS. Taryfy obsługują VoLTE, ale nie obsługują połączeń Wi-Fi. Poniżej podsumowaliśmy najważniejsze szczegóły dla Ciebie.

Oferty taryfowe w Dr.SIM: Wszystkie szczegóły w skrócie

Miesięczne taryfy z możliwością anulowania

Stawki
Mieszkanie Allnet 10
Mieszkanie Allnet 20
Mieszkanie Allnet 30

Sieć Vodafone Vodafone Vodafone ilość danych
8 GB 10 GB

16 GB 20 GB

24 GB 30 GB

Maksymalna przepustowość 50 Mbit/s 50 Mbit/s 50 Mbit/s Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat opłata podstawowa miesięcznie
9,99 Euro
14,99 Euro
19,99 Euro

Cena połączenia 19,99 EUR nie dotyczy 19,99 EUR nie dotyczy 19,99 EUR nie dotyczy

Taryfy z minimalnym okresem 24 miesięcy

Stawki
Mieszkanie Allnet 15
Mieszkanie Allnet 30
Mieszkanie Allnet 40

Sieć Vodafone Vodafone Vodafone ilość danych
10 GB 15 GB

20 GB 30 GB

30 GB 40 GB

Maksymalna przepustowość 50 Mbit/s 50 Mbit/s 50 Mbit/s Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat Allnet/SMS Flat opłata podstawowa miesięcznie
9,99 Euro
14,99 Euro
19,99 Euro

Cena połączenia nie dotyczy nie dotyczy nie dotyczy

Przedpłata czy abonament miesięczny – co lepsze? Dowiesz się tutaj w filmie:

Dr.SIM: Komu opłacają się niskie taryfy w sieci Vodafone?

Masz zryczałtowaną stawkę na całą sieć i SMS-y dla wszystkich taryf oferowanych przez Dr.SIM. Dlatego uwzględniona ilość danych i opcja miesięcznego anulowania są decydującymi punktami dla Twojej decyzji. Z naszego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest taryfa z 20 GB 30 GB wolumenu danych za 14,99 euro miesięcznie z minimalnym okresem 24 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że są to czyste taryfy LTE z maksymalną przepustowością 50 Mbit/s. 5G nie jest wliczone w cenę.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech