Commerzbank: rachunek bieżący z premią 50 € + Apple Pay i Google Pay

Commerzbank: rachunek bieżący z premią 50 € + Apple Pay i Google Pay

Jeśli szukasz dobrego rachunku bieżącego, warto zapoznać się z aktualną ofertą Commerzbanku. Obecnie możesz skorzystać z atrakcyjnego bonusu: Jako prezent powitalny otrzymasz kredyt startowy w wysokości 50 euro oraz bonus w wysokości 100 euro, jeśli z powodzeniem polecisz konto znajomym i przyjaciołom. Przyjrzeliśmy się bliżej warunkom i ujawniliśmy, kto może skorzystać na zmianie konta.

Commerzbank: Darmowy rachunek bieżący z premią do 150 euro

The Konto czekowe w Commerzbanku jest tylko wtedy za darmojeśli używasz go prywatnie i jeden co miesiąc Paragon gotówkowy w wysokości co najmniej 700 euro otrzymane z banku zagranicznego. Jednak odbiór pieniędzy będzie sprawdzany dopiero od drugiego miesiąca, abyś miał wystarczająco dużo czasu na przeniesienie poprzedniego rachunku bieżącego do Commerzbanku (zobacz ofertę w Commerzbanku). Za każdy miesiąc, w którym nie uda Ci się otrzymać minimalnej kwoty pieniędzy, zostanie naliczona opłata za prowadzenie konta w wysokości 9,90 euro. Obowiązują dodatkowe opłaty za czeki i wpłaty/wypłaty w kasach oddziałów.

Do oferty w Commerzbanku

Umierać 50 euro kredytu na start zostanie Ci zaksięgowana po trzech miesiącach, w których Twoje konto było „aktywne”. W tym celu należy otrzymać co najmniej pięć miesięcznych rezerwacji powyżej 25 euro. Mogą to być wypłaty wynagrodzenia lub wydatki na czynsz, prąd, taryfę na smartfona, zakupy online i tym podobne. Musisz także otworzyć konto online i nie możesz mieć konta w Commerzbanku w ciągu ostatnich dwóch lat. Jedyny minus: bonus jest dostępny tylko wtedy, gdy zgadzasz się na reklamowe e-maile i połączenia. Możesz jednak odwołać tę zgodę po wypłacie salda początkowego.

Umierać 100 euro premii za polecenie są dostępne w ramach programu Commerzbanku „Klienci polecają klientów”. Możesz wygenerować specjalny link w portalu bankowości internetowej instytutu i wysłać go e-mailem, WhatsApp i SMS-em. Za każdego, kto kliknie w ten link i otworzy rachunek rozliczeniowy, a także będzie z niego aktywnie korzystał przez trzy miesiące, otrzyma kredyt w wysokości 100 euro. Nowi klienci, których polecisz, również otrzymają kredyt startowy w wysokości 50 euro.

Girokartę do bezgotówkowych płatności i wypłat w bankomatach Commerzbanku i Cash Group otrzymujesz bezpłatnie do rachunku bieżącego oraz wirtualną kartę debetową, którą możesz Apple Pay I Google Pay mogą korzystać.

Do oferty w Commerzbanku

Dla kogo opłaca się konto czekowe w Commerzbanku?

Oferta Commerzbanku jest opłacalna w dwóch przypadkach: albo jeśli nie masz jeszcze rachunku bieżącego – czyli dla młodych profesjonalistów lub studentów – albo jeśli Twój poprzedni rachunek bieżący jest płatny. Saldo początkowe w wysokości 50 euro to niezły bonus, zwłaszcza że konto jest bezpłatne od kwoty 700 euro miesięcznie.

W tym przeglądzie podsumowaliśmy, które inne banki oferują bezpłatne rachunki bieżące – z wypłatą wynagrodzenia i bez:

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech