Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Czy podczas próby zalogowania się na swoje konto na Facebooku zauważyłeś, że zapomniałeś hasła i nie pamiętasz, jak je zresetować? Nie martw się. Ten przewodnik pokaże Ci, jak odzyskać utracone lub zapomniane hasło do Facebooka.

Po długim korzystaniu z wersji mobilnej na telefonie komórkowym lub tablecie wielu użytkowników odkrywa, że zapomniało hasła do Facebooka. Zdarza się to często, gdy zmieniasz telefon i ponownie instalujesz najczęściej używane aplikacje.

Jak odzyskać hasło do Facebooka

Zanim zaczniemy, chcemy Cię ostrzec, że coraz częściej zdarza się, że hasła do kont społecznościowych są łamane z powodu zainteresowania złośliwych osób Twoimi danymi osobowymi: dlatego zawsze zalecamy używanie silnego hasła i dwuskładnikowego – Aktywuj uwierzytelnianie . co gwarantuje dodatkową warstwę ochronną.

Kolejną wskazówką jest użycie menedżera haseł do zapisywania wszystkich haseł bez konieczności zapisywania ich w innym miejscu. Jednym z najczęściej używanych menedżerów haseł jest Menedżer haseł Tenorshare 4uKey.

Zobaczmy więc, jakie są najlepsze rozwiązania, aby odzyskać hasło do Facebooka.

Odzyskaj hasło do Facebooka z komputera przez e-mail

Najszybszym i najszybszym sposobem odzyskania hasła do Facebooka jest skorzystanie z wersji internetowej z komputera PC lub Mac z systemem Windows. Zanim przejdziemy dalej, musimy pamiętać, że aby odzyskać dostęp do konta, musimy wykazać, że jesteśmy pełnoprawnymi właścicielami. wprowadzone dane dostępowe: Upewnij się, że masz dostęp do adresu e-mail lub numeru telefonu podanego podczas rejestracji.

Aby kontynuować odzyskiwanie hasła, wykonaj następujące kroki:

 1. Wejdź na facebook.com
 1. Pod polem hasła kliknij przycisk „Zapomniałem hasła lub nie pamiętam konta
 1. Zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail lub numeru telefonu powiązanego z Twoim kontem
 1. Zostanie wyświetlonych kilka opcji wysłania kodu weryfikacyjnego na adres e-mail lub numer telefonu powiązany z kontem na Facebooku
 1. Wybierz jedną z opcji i kliknij przycisk Dalej
 1. Na następnym ekranie wprowadź kod zabezpieczający wysłany do Ciebie przez Facebook
 1. Zresetuj hasło, używając nowego hasła, które różni się od poprzedniego.
Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Źródło obrazu: Tenorshare

Jak odzyskać hasło do Facebooka ze smartfona przez e-mail?

Coraz więcej użytkowników woli korzystać z aplikacji społecznościowych na swoich smartfonach, więc zainteresuje Cię, jak znaleźć hasło do Facebooka bezpośrednio na urządzeniu. Ta metoda dotyczy zarówno urządzeń z systemem Android, jak i iOS. Procedura jest bardzo podobna do wersji na PC, wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Na ekranie głównym aplikacji wybierz Nie pamiętasz hasła?
 1. W odpowiednim polu wprowadź numer telefonu lub adres e-mail powiązany z naszym kontem
 1. Po znalezieniu kontaktu wybierz sposób, w jaki chcesz otrzymać kod weryfikacyjny
 1. Hit Dalej
 1. Wpisz kod wysłany przez Facebook
 1. Zresetuj hasło, wprowadzając nowe, inne niż używane wcześniej
Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Źródło obrazu: Tenorshare

Odzyskaj hasło do Facebooka przez zaufane kontakty

Przed rozpoczęciem odzyskiwania hasła na Facebooku, zapraszamy do obejrzenia strony pomocy Facebooka poświęconej odzyskiwaniu konta przez zaufane kontakty: jest to alternatywna metoda odzyskiwania danych uwierzytelniających. To bardzo prosty proces:

 1. Zaloguj się do www.facebook.com z komputera i kliknij „ Nie pamiętasz, jak uzyskać dostęp do konta? "
 1. Znajdź swoje konto, wpisując swój adres e-mail, telefon, nazwę użytkownika lub imię i nazwisko w odpowiednim polu
 1. Jeśli nie masz dostępu do metody odzyskiwania hasła, kliknij Nie możesz uzyskać dostępu?
 1. Wpisz adres e-mail lub numer telefonu i kliknij Dalej
 1. Przejdź do „ Wyświetl moje zaufane kontakty ” i wprowadź imię i nazwisko swojego zaufanego przyjaciela
 1. Na koniec otrzymasz specjalny link, który musisz skopiować do schowka

Po zakończeniu procesu i otrzymaniu łącza możesz wysłać go do znajomego i poprosić go o jego otwarcie. Po zweryfikowaniu tożsamości link będzie zawierał kod odzyskiwania, którego możesz użyć, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Ze względów bezpieczeństwa musisz odczekać 24 godziny, zanim będziesz mógł zalogować się na swoje konto – czas oczekiwania jest dodatkowym środkiem ostrożności, aby chronić poufne informacje przed złośliwymi osobami.

Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Źródło obrazu: Tenorshare

Odzyskaj hasło do Facebooka bez poczty e-mail za pomocą menedżera haseł 4uKey

Czasami może się zdarzyć, że użytkownik nie ma już dostępu do adresu e-mail lub numeru telefonu użytego podczas rejestracji. Możemy Cię uspokoić, mówiąc, że nie jest to przeszkoda nie do pokonania, ponieważ istnieją sposoby na odzyskanie hasła do Facebooka bez potrzeby wysyłania wiadomości e-mail.

Jedną z tych metod jest użycie oprogramowania, które umożliwia zapisywanie haseł i zarządzanie nimi. Mówimy o Menedżerze haseł Tenorshare 4uKey . Dzięki 4uKey możesz znaleźć utracone hasła. Jeśli nie używasz lub nawet używałeś pęku kluczy iCloud, ten program pomoże Ci znaleźć wszystkie utracone hasła, niezależnie od tego, czy pochodzą one z Instagrama, Facebooka, Twittera i wielu innych aplikacji innych firm, czy też wyświetli hasło Wi-Fi na iPhonie .

Zobaczmy, jak używać 4uKey do odzyskiwania hasła do konta na Facebooku.

 1. Najpierw pobierz i zainstaluj oprogramowanie z oficjalnej strony internetowej. Jest dostępny dla systemów Windows i Mac.
Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Źródło obrazu: Tenorshare

 1. Podłącz smartfon do komputera i uruchom oprogramowanie. Zostanie wyświetlony ekran powitalny. Kliknij przycisk „ Rozpocznij skanowanie ”, aby rozpocząć proces.
Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Źródło obrazu: Tenorshare

 1. Oprogramowanie wyszukuje w smartfonie zapisane hasła.
 1. Po zakończeniu procesu zostanie wyświetlona lista znalezionych haseł. Kliknij „ Hasło witryny i aplikacji ”, aby je wyświetlić. Na koniec poszukaj hasła do Facebooka wśród wymienionych.
Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka

Źródło obrazu: Tenorshare

Wniosek

Utrata hasła do konta na Facebooku nie jest fajna, ale jak widać, istnieje kilka rozwiązań tego problemu. Twój profil na Facebooku to nie proste konto, ale pojemnik pełen wspomnień. Z tego powodu wielu użytkowników wpada w panikę, gdy zapominają swoje hasło, ale teraz wiesz, jak odzyskać hasło do Facebooka w zaledwie kilku krokach. Daj nam znać w komentarzach, jakie metody preferujesz. Co zrobisz, jeśli zapomniałeś hasła?

Co zrobić, jeśli zapomnisz hasła do Facebooka? po raz pierwszy pojawił się na Androidmag .

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech