Avatar 2: Jeśli chcesz zachować bilet do kina, możesz uderzyć teraz

Avatar 2: Jeśli chcesz zachować bilet do kina, możesz uderzyć teraz

„Avatar: The Way of Water” od miesięcy z powodzeniem pojawia się w kinach. Drogie zabawy w dzisiejszych cenach kinowych. Jeśli chcesz zobaczyć film w domu, a nie w kinie, możesz go teraz pobrać i kupić Avatar 2.

Aktualizacja z 4 kwietnia 2023 r.: Dziś jest dzień w Niemczech. „Avatar: Droga wody” może cyfrowy jako pobierz tytuł zostać kupionym. The Ceny zaczynają się od 13,99 euro. Jednak jest do tego tylko wersja SD. Jeśli chcesz obejrzeć film w jakości HD lub nawet UHD, musisz zapłacić 16,99 euro (zobacz na Amazon).

Na pierwszy rzut oka wydaje się to dużo, ale w szczególności rodziny zaoszczędzą pieniądze, ponieważ wspólne wyjście do kina jest obecnie znacznie droższe. Swoją drogą, jest jeszcze jeden druga wersja z Avatara: Droga wody. który zawiera dużo materiałów bonusowych. Podobnie jak normalny wariant, kosztuje również 13,99 euro SD lub 16,99 euro HD (zobacz na Amazon). Jednak wydaje się, że nie ma wersji UHD, a przynajmniej jeszcze nie.

Oryginalny artykuł:

Avatar: The Way of Water zarobił już prawie 2,3 miliarda dolarów. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę dzisiejszy koszt biletu do kina. Czteroosobowa rodzina może z łatwością wydać 100 euro lub więcej na wyjście do kina, w końcu za przekąski też trzeba zapłacić. Jest zdecydowanie taniej Rozrywka filmowa w domu na kanapie. Wkrótce nadarzy się ku temu okazja.

Avatar 2 nie tylko w kinie

Jak poinformowało studio filmowe na Twitterze, „Avatar: The Way of Water” powinno być dostępne cyfrowo od 28 marca Być. Oczywiście chodzi o opcję VoD, czyli cyfrowe pobieranie. Ale prawdopodobnie będziesz musiał obejść się bez opcji wypożyczenia, ponieważ następująca uwaga budzi twoje podejrzenia: „Kiedy dodasz „Avatar: Droga wody” do swojej kolekcji filmów, uzyskasz dostęp do ponad trzech godzin nigdy wcześniej -widoczne dodatki.”

Nie wypożyczasz kolekcji filmów, kupujesz ją razem. Ergo: Avatar 2 powinien ukazać się pod koniec marca początkowo jako tytuł zakupu w Apple iTunes, Amazon and Co. być dostępnym. Droższe niż wypożyczenie, ale ostatecznie (szczególnie jeśli oglądacie razem) i tak tańsze niż wyjście do kina.

Koledzy z Kino.de mogli przeprowadzić pasjonujące wywiady z gwiazdami filmu:

Klienci Disney+ będą musieli poczekać dłużej

Zaskakujący jest fakt, że w ogóle nie wspomniano o Disney+. Zwykle filmy kinowe pojawiają się w wewnętrznym serwisie streamingowym bezpośrednio na platformie abonamentowej po kilku tygodniach i są dostępne dla klientów bez dodatkowych opłat.

Z „Avatar: The Way of Water” Disney oczywiście wybiera inną drogę. Przede wszystkim film powinien prawdopodobnie przynieść dodatkowe pieniądze jako tytuł zakupu, zanim zostanie wyprzedany na Disney+. Dla Disneya Avatar jest prawdziwą „dojną krową” w momencie, gdy chce się wydoić jak najwięcej.

Pozostajemy więc przy naszym założeniu z poprzedniego artykułu: Przed późną wiosną, a może nawet późniejprawdopodobnie nie będziemy mogli zobaczyć Avatara 2 na Disney+.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech