Apple Snapper: iPhone 15 Pro Max z taryfą 25 GB w najniższej cenie

Apple Snapper: iPhone 15 Pro Max z taryfą 25 GB w najniższej cenie

W o2 możesz obecnie zabezpieczyć atrakcyjny pakiet taryfowy z nowiutkim iPhonem 15 Pro Max. Otrzymasz tam topowy smartfon firmy Apple z 25 GB wolumenu danych 5G oraz zryczałtowaną stawkę za wszystkie sieci i SMS-y po absolutnej oszczędności. Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie i pokażemy dlaczego jest to oferta pierwszorzędna.

o2: iPhone 15 Pro Max z 25 GB 5G szczególnie tani

o2 ma na stanie bardzo dobrą ofertę na niedawno wprowadzonego iPhone'a 15 w wersji Pro Max. Dostępny jest tam flagowiec Apple 64,99 euro miesięcznie (zobacz ofertę na o2). Dostępna jest również potężna taryfa z wolumenem danych 25 GB 5G. Za dodatkową płatność i wysyłkę pobierana jest tylko jednorazowa opłata w wysokości 5,99 euro i nie ma dodatkowej opłaty. Co jest specjalnego w tej taryfie: Co roku otrzymujesz 5 GB wolumenu danych. W drugim roku będziesz mieć już do dyspozycji 30 GB wolumenu danych.

Szczegóły taryfy w skrócie:

Sieć: o2
Taryfa: Mobile M Allnet i SMS-y, stawka ryczałtowa
Limit danych 25 GB w sieci 5G (maks. pobieranie 300 Mbit/s) Roaming UE z płatnością w ratach przez 36 miesięcy Minimalny okres obowiązywania umowy 24 miesiące, okres wypowiedzenia 1 miesiąc Ilość danych wzrasta z roku na rok 5 GB jakiś

Apple iPhone 15 Pro Max z umową: dlatego warto skorzystać z tej oferty

Nasza przykładowa kalkulacja dotyczy spłaty raty wynoszącej 36 miesięcy. Istnieje również możliwość spłaty urządzenia w ciągu 24 miesięcy. Minimalny okres obowiązywania taryfy wynosi zawsze 24 miesiące, niezależnie od wybranego planu ratalnego.

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
64,99 euro

Dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początek umowy) 1 euro

Opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) bezpłatnie

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99

Koszty całkowite po 36 miesiącach
2.345,63 Euro

Wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1379 euro

Efektywna taryfa kosztowa
(Całkowity koszt pomniejszony o wartość urządzenia i premię) 966,63 euro

Efektywne koszty taryfowe miesięcznie
26,85 Euro

Do oferty na o2

The Apple iPhone 15 Pro Max z 256 GB Według porównań cen idealo u renomowanych sprzedawców, kosztuje on obecnie 1379 euro (wliczając koszty wysyłki). Jeśli odejmiesz tę wartość od całkowitych kosztów w okresie 36 miesięcy, stanie się jasne, że faktycznie jesteś tylko 26,85 euro miesięcznie płaci – niska cena za ryczałt Allnet/SMS przy wolumenie 25 GB danych.

To właśnie oferuje Ci nowy iPhone 15 Pro Max

iPhone 15 Pro – film informacyjny Apple

Nowy iPhone 15 Pro Max ma bardziej kompaktową i lżejszą konstrukcję węższe ramki wyświetlacza i a Tytanowa obudowa mający. Istotną innowacją jest to Przycisk akcji, który steruje różnymi funkcjami, takimi jak wyciszenie, aparat i inne, i można go personalizować za pomocą aplikacji Skróty. Ten przycisk zastępuje poprzedni przełącznik wyciszenia.

Ten potężny działa wewnątrz urządzenia Układ A17 Pro, który według Apple oferuje wysoką wydajność i szybkość porównywalną z niektórymi komputerami stacjonarnymi. Ponadto urządzenia mają teraz jeden Port USB typu Cco umożliwia szybszy transfer danych i jest zgodne z normami UE dotyczącymi jednolitych standardów ładowania.

Oprócz większego o 0,6 cala ekranu w porównaniu do iPhone'a 15 Pro, iPhone 15 Pro Max jest o jeden lepszy od iPhone'a 15 Pro Obiektyw peryskopowy z 5-krotnym zoomem, który oferuje powiększenie optyczne 120 mm, podczas gdy iPhone 15 Pro ma jedynie 3-krotny zoom. W połączeniu z imponującymi danymi dotyczącymi wydajności, iPhone 15 Pro Max robi mocne wrażenie.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech