Apple młotek: iPhone 13 Pro Max z taryfą nieograniczoną 5G w najniższej cenie

Apple młotek: iPhone 13 Pro Max z taryfą nieograniczoną 5G w najniższej cenie

Chcesz nie tylko flagowego iPhone’a, ale także taryfy, która nie pozostawia nic do życzenia? Wtedy aktualna oferta Curved może być interesująca. Dostajesz iPhone’a 13 Pro Max z umową 5G z nieograniczoną ilością danych w bezkonkurencyjnej cenie. Ujawniamy, dlaczego transakcja jest tego warta.

iPhone 13 Pro Max: pakiet taryfowy bez kompromisów

Zakrzywiony właśnie to ma iPhone 13 Pro Max (128 GB) z taryfą „Free Unlimited Max” włącznie z nieograniczona ilość danych LTE/5GAllnet i ryczałt SMS w sieci o2 za 69,99 Euro miesięcznie (zamiast 109,99 euro) na okres 24 miesięcy. Dopłata to tylko 1 euro plus 4,99 euro za wysyłkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów (zobacz ofertę na Curved). Więc oszczędzasz dwa razy: Zarówno z miesięczną opłatą podstawową obniżoną o ogromne 50 euro, jak i z ceną połączenia 39,99 euro.

Obecnie dostępne są tylko dwa kolory – grafit i zieleń alpejska. Jednak te kolory mogą również szybko się wyprzedać.

Zobacz ofertę na Curved

Szczegóły taryfy na pierwszy rzut oka

Taryfa: Bezpłatna Nieograniczona Maks. Sieć: o2 Nieograniczony wolumen danych 5G (do 500 MBit/s) Płaska stawka Allnet i SMS w roamingu w UE z 24-miesięcznym okresem umowy, 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia

iPhone 13 Pro Max z umową o2: Dlatego oferta jest tego warta

Koszty pakietu taryfowego w skrócie

Opłata podstawowa
(miesięczny)
69,99 Euro

dodatkowa opłata
(jednorazowo, na początku umowy) 1 euro

opłata za połączenie
(jednorazowo, na początku umowy) 0 euro

Wysyłka
(jednorazowo) 4,99 euro

Całkowity koszt po 24 miesiącach
(w przypadku wypowiedzenia z końcem minimalnego okresu umowy,
miesięczny i doliczane jednorazowe koszty)
1.685,75 Euro

wartość urządzenia
(aktualna najlepsza cena online według idealo.de) 1,079 euro

efektywna taryfa kosztowa
(Całkowite koszty pomniejszone o wartość urządzenia) 606,75 euro

Efektywna taryfa kosztowa na miesiąc
25,28 Euro

Zobacz ofertę

Według idealo.de iPhone 13 Pro Max (128 GB) kosztuje obecnie co najmniej 1079 euro (od zaufanych sprzedawców, wliczając w to wysyłkę). Po odjęciu tej wartości od całkowitego kosztu 1685,75 euro za pakiet, pozostanie 606,75 euro. Oznacza to, że efektywnie płacisz 25,28 euro miesięcznie za taryfę – bardzo niską cenę za nieograniczony wolumen danych 5G, w tym ryczałtową stawkę Allnet i SMS.

Kalkulacja z niską ceną działa tylko wtedy, gdy anulujesz w odpowiednim czasie pod koniec minimalnego okresu umowy. Jeśli o tym zapomnisz, umowa nie zostanie przedłużona o kolejny rok, ale można ją anulować co miesiąc od 2022 roku.

Zobacz ofertę na Curved

iPhone 13 Pro Max: topowy telefon firmy Apple

Wraz z iPhonem 13 Pro Max, Apple dostarcza najsilniejszego i najszybszego iPhone’a do tej pory. Dzięki układowi bionicznemu A15 i procesorowi graficznemu z 5 rdzeniami przewyższa pod względem wydajności prawie wszystkie obecne na rynku smartfony. Ponadto ma 6,7-calowy wyświetlacz Super Retina XDR z 2778 x 1284 pikselami przy 458 ppi. Zmienna częstotliwość odświeżania od 10 do 120 Hz zapewnia płynne wyświetlanie bez nadmiernego rozładowywania baterii. Szczególną uwagę zwrócono na obiektywy modeli Pro: potrójny aparat ma nowe sensory i obiektywy oraz umożliwia nawet 6-krotny zoom optyczny.

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech