Apple Fitness Plus: koszty, zawartość i oferta

Apple Fitness Plus: koszty, zawartość i oferta

Usługa Apple Fitness+ została również uruchomiona w Niemczech. Ile kosztuje usługa fitness Apple i jakie treści są dostępne? Na co jeszcze zwrócić uwagę rezerwując program fitness?

W Media Markt otrzymujesz dostęp bezpłatnie przez 3 miesiące w ramach promocji (więcej na ten temat). Dostęp jest również możliwy bezpośrednio od Apple, bezpłatnie przez ten okres, jeśli kupisz nowy iPhone lub iPad, Apple Watch lub urządzenie Apple TV (zobacz w Apple). Nowi klienci mogą bezpłatnie testować usługę przez 1 miesiąc bez nowego urządzenia. Apple Fitness+ to płatna subskrypcja dla użytkowników Apple, którzy kochają sport. Usługa zapewnia dostęp do profesjonalnych szkoleń wideo. Znajdziesz tam ćwiczenia do ćwiczeń lub medytacje umożliwiające introspekcję. Treść jest dostępna w języku niemieckim.

Wypróbuj Apple Fitness+ za darmo

Ile kosztuje Apple Fitness Plus w Niemczech?

Poniższe koszty dotyczą Fitness+:

Aby zapoznać się z kursami fitness, możesz skorzystać z Apple Fitness+ Wypróbuj bezpłatnie przez pierwszy miesiąc.Następnie koszty dostępu 9,99 euro miesięcznieKażdy, kto zdecyduje się na roczne członkostwo, natychmiast płaci 79,99 euro na 12 miesięcy. Daje to obliczoną miesięczną cenę wynoszącą ok. 6,67 Euro.Rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie po zakończeniu miesiąca obowiązywania umowy. Bezpłatna subskrypcja próbna automatycznie staje się dostępem płatnym, jeśli nie zostanie anulowana przed jej wygaśnięciem. Jeśli kupisz nowy zegarek Apple Watch od Apple, Otrzymujesz nawet pierwsze trzy miesiące Fitness+ za darmo (więcej na ten temat). Dodatkowo dostęp Fitness Plus jest częścią abonamentu „Apple One Premium”. Jeśli więc zarezerwowałeś już ważne członkostwo premium w Apple, można to zrobić bez dodatkowych kosztów Możesz także uzyskać dostęp do treści Fitness Plus. Maksymalnie sześciu członków rodziny może uzyskać dostęp do treści Apple Fitness Plus za pośrednictwem Chmury rodzinnej.

„Apple One Premium” oferuje następującą zawartość:

Co oferuje Apple Fitness+?

Dostęp do programu zdrowotnego można uzyskać bezpośrednio poprzez aplikację „Fitness+”, która jest preinstalowana na urządzeniach Apple, takich jak iPhone. Apple Fitness+ oferuje dostęp do wielu Filmy szkoleniowe o długości od pięciu do 45 minut. W zależności od własnego poziomu sprawności możesz wybierać filmy o różnym stopniu trudności. Treningom można towarzyszyć akustycznie za pośrednictwem Apple Music. W Apple Fitness+ dostępne są między innymi filmy o następującej treści:

Trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT)JogaTaniecSiłaJazda na rowerzePilatesMedytacjeMedytacje dźwiękowe dla relaksuTrening siłowyBieganie i chodzenie na bieżniWioślarstwoRelaks

Istnieją również filmy medytacyjne trwające 5, 10 lub 20 minut, które pomagają w codziennym relaksie. Wszystkie dane treningowe są synchronizowane z aplikacją Apple Health, dzięki czemu możesz śledzić aktywność i postępy.

Tak wygląda sekcja Fitness+ w aplikacji Fitness na iPhonie (źródło zdjęcia: Apple)

Co tydzień oferta będzie poszerzana o nowe filmy. Dzięki funkcji „Share Play” możesz także trenować razem w grupach.

Oficjalny zwiastun Fitness+ od Apple w filmie:

Prezentacja Apple Fitness+ (film producenta)

Prezentacja Apple Fitness+ (film producenta)

Apple Fitness+: kompatybilne urządzenia

Podobnie jak większość usług, Apple również ogranicza Fitness+ do swojej gamy urządzeń. Aby uzyskać dostęp do filmów fitness, potrzebujesz jednego z następujących urządzeń producenta:

Apple TV (4K lub HD)iPhone (od 8 z co najmniej iOS 16.1, starsze aż do iPhone 6s tylko w połączeniu z Apple Watch Series 3)iPad (od iPad OS 14.3)

Poza tym jest jeden Apple Watch (mindestens seria 3) wymagany system watchOS 7.2 lub nowszy. Spowoduje to wyświetlenie danych fitness bezpośrednio na ekranie podczas treningu. Wskazówka: pokażemy Ci również, jak używać Apple Watch jako krokomierza.

Uwaga: od Wymóg zegarka w ramach usługi nie będzie już obowiązywać 24 października 2022 r. Dzięki temu użytkownicy iPhone'a będą mogli uzyskać dostęp do usług fitness Apple nawet bez Apple Watch. Potrzebujesz urządzenia iOS z co najmniej systemem iOS 16.1. Apple Watch jest nadal wymagany tylko w przypadku starszych iPhone'ów przed iPhone'em 8 do iPhone'a 6s.

Zarezerwuj i anuluj Apple Fitness+

Ofertę fitness można zarezerwować bezpośrednio na iPhonie lub poprzez Apple Watch. Aby to zrobić, po prostu otwórz aplikację fitness. Jeśli nie możesz jej znaleźć na swoim urządzeniu Apple, możesz pobrać ją ze sklepu App Store.

Zdatność

Kontroluje „Fitness+“, aby dokończyć subskrypcję. Po pierwszej rejestracji możesz korzystać z Apple Fitness+ bezpłatnie przez jeden miesiąc.

Możesz także anulować na swoim iPhonie:

Wzywa ich Ustawienia swojego iPhone'a. Kliknij swój na górze Apple ID.Tutaj znajdziesz sekcję „Subskrypcje„.Poszukaj wpisu Fitness+, aby uzyskać Opcja anulowania wybrać.

GIGA poleca

Więcej ciekawych artykułów

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech