Amex Blue: na stałe bezpłatna karta kredytowa z kredytem początkowym w wysokości 45 EUR i Apple Pay

Amex Blue: na stałe bezpłatna karta kredytowa z kredytem początkowym w wysokości 45 EUR i Apple Pay

Chcesz skonfigurować płatność zbliżeniową za pomocą Apple Pay i nadal potrzebujesz do tego odpowiedniej karty kredytowej? W takim razie ta oferta American Express na pewno Cię zainteresuje: dla nowych klientów dostępna jest bezpłatna karta kredytowa Amex Blue zawierająca do 45 euro na start. Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły.

Amex Blue: Karta kredytowa z kredytem początkowym do 45 €

Jeśli szukasz jednego bezpłatna karta kredytowa są, z którymi można łatwo zbliżeniowo i przez Apple Pay powinieneś przyjrzeć się bliżej ofercie American Express. Obecnie istnieje Karta kredytowa Amex Blue w tym kredyt startowy w wysokości 45 Euro (Zobacz ofertę w American Express).

Od tego zależy wysokość kredytu startowego Osiągnięcie określonej sprzedaży w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od aktywacji karty kredytowej. Otrzymasz pierwszy częściowy kredyt w wysokości 7,50 euro od obrotu w wysokości 100 euro. Za każde dodatkowe 100 euro, które wydasz, otrzymasz kolejne 7,50 euro – aż do osiągnięcia maksymalnego salda początkowego w wysokości 45 euro. Musisz więc wydać łącznie 600 euro na kartę kredytową, aby otrzymać pełny kredyt startowy w wysokości 45 euro.

Karta kredytowa Amex Blue: Sprawdź ofertę

Roczna opłata za Amex Blue zostaje trwale wyeliminowana. Ponadto nie musisz otwierać dodatkowego konta rozliczeniowego: po prostu połącz konto karty kredytowej z istniejącym kontem. Wydatki są nieoprocentowane z terminem płatności do 30 dni, a karta kredytowa jest kompatybilna z Apple Pay. Dzięki aplikacji możesz mieć oko na swoje transakcje w czasie rzeczywistym, możesz natychmiast zablokować i odblokować kartę w sytuacji awaryjnej oraz zapisać na niej kilka kart jednocześnie.

Amex Blue: Oto zalety i wady bezpłatnej karty kredytowej

Amex Blue ma pewne zalety, ale także pewne wady. Poniżej podajemy szczegóły bezpłatnej karty kredytowej dla Ciebie.

Zalety
Niedogodności

Nie ma opłaty rocznej Nie jest wymagane dodatkowe konto czekowe
45 Euro Saldo początkowe Płatność zbliżeniowa w strefie euro za darmo
Apple Pay-capable Przydatna aplikacja do przejrzystego zarządzania, w tym 1 dodatkowa karta Wypłacaj pieniądze za darmo: Tak 4 procent kwoty
i przynajmniej 5 Euro Spadek wymagalności przy wypłacie gotówki w walucie obcej
jeszcze raz 2 procent opłaty Brak Google Pay Aby wziąć udział w programie nagród, musisz zapłacić dodatkowe 30 euro rocznie Karta kredytowa Amex Blue: Zobacz ofertę

Apple wyjaśnia o Apple Pay: Jak dodać kartę do iPhone’a

Czy karta kredytowa American Express Amex Blue jest tego warta?

Jeśli szukasz tylko karty kredytowej, której możesz używać do płatności zbliżeniowych w UE, to warto Amex niebieski właśnie z tego powodu 45 euro kredytu na start. Jeśli szukasz karty VISA, którą możesz płacić za darmo za granicą i wypłacać gotówkę, karta kredytowa Barclaycard będzie dla Ciebie.

Nie chcesz przegapić więcej wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i przewodników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech