Amazon wypuszcza bezprzewodową kamerę monitorującą z panelem słonecznym w absurdalnej cenie

Amazon wypuszcza bezprzewodową kamerę monitorującą z panelem słonecznym w absurdalnej cenie

Dzięki kamerze do monitoringu słonecznego możesz mieć oko na swój dom nawet wtedy, gdy jesteś w podróży lub na wakacjach. Obecnie możesz kupić model Reolink po znacznie obniżonej cenie na Amazon. Tutaj znajdziesz szczegóły.

Inteligentna kamera monitorująca w okazyjnej cenie na Amazon

Jeśli obecnie szukasz kamery monitorującej, która nie wymaga dodatkowego zasilania, warto przyjrzeć się bliżej ofercie dla Reolink Argus Eco. W Amazon można obecnie kupić tylko urządzenie bezprzewodowe z baterią i panelem słonecznym 69,99 Euro (Zobacz ofertę na Amazon). W porównaniu cenowym w przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić co najmniej 100 euro, więc tutaj dostajesz dobrą ofertę.

Reolink Argus Eco + panel słoneczny

Reolink Argus Eco + panel słoneczny

Zamiast 99,99 euro Sugerowana cena: Bezprzewodowa kamera do monitoringu słonecznego Wi-Fi do użytku na zewnątrz z akumulatorem, rozdzielczością 1080p i czujnikiem ruchu.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 23.10.2023 godz. 11:30

Co oferuje kamera monitorująca Reolink?

Bezprzewodowa kamera monitorująca Reolink jest odpowiednia dla obu Zastosowanie na zewnątrz i wewnątrz. Ten dostarczony Panel słoneczny uniezależnia kamerę od źródła zasilania. Gdy jest ciemno lub nie ma wystarczającej ilości światła słonecznego, kamera działa ze zintegrowanym Paczka baterii. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem Sieć WLAN 2,4 GHz. Aparat dostarcza obrazy w formacie Jakość Full HD i ma duże pole widzenia wynoszące 100 stopni. Inne funkcje aparatu, takie jak Noktowizor w podczerwienizintegrowany czujnik ruchu z funkcją push aplikacji, z możliwością przełączania Sirenenton i dwukierunkowy dźwięk są praktyczne w życiu codziennym.

Według producenta kamera i moduł solarny są odporne na warunki atmosferyczne. Jego sterowanie i instalacja powinny być szczególnie proste i można je wykonać za pośrednictwem Strona główna Google Lub Amazonka Alexa odbywać się. Korzystając z aplikacji Reolink, możesz być informowany bezpośrednio na swoim smartfonie w czasie rzeczywistym, gdy kamera Wi-Fi wykryje ruch. Dodatkowo możesz tam Przekaz na żywo kamerę z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu. W przeciwnym razie filmy zostaną zapisane w pamięci lokalnej za pośrednictwem Karta micro sd zapisane.

Klienci Amazona są w większości zadowoleni i przyznają mu 4,2 z 5 gwiazdek na podstawie ponad 8400 recenzji. Kamera monitorująca przekonuje przede wszystkim szeroką gamą funkcji, elastycznymi możliwościami zastosowania i łatwą instalacją. Nawet bezprzewodowa obsługa poprzez moduł fotowoltaiczny powinna sprawdzić się w praktyce.

Ważne cechy:

Kamera monitorująca WLAN z rozdzielczością 1080p Full HD (2,4 GHz) Zasilanie bateryjne (panel słoneczny do ładowania w zestawie), 2 x 2600 mAh Aplikacja na iOS/Android i klient dla komputerów PC i Mac Dostępna rozdzielczość 1080p Full HD, wyraźny obraz w nocy w podczerwieni do 10 metrów Całkowicie bezprzewodowy , IP65 odporny na warunki atmosferyczne Czujnik ruchu: wykrywa zdarzenia ruchu i wysyła e-maile oraz powiadomienia push Aplikacja Podgląd na żywo ze słuchaniem i mówieniem (funkcja interkomu) Przechowywanie: Pobieranie przez aplikację/klienta i lokalnie za pomocą karty SD Zobacz ofertę na Amazon

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech