Amazon sprzedaje elektrownie balkonowe z akumulatorem po okazyjnej cenie

Amazon sprzedaje elektrownie balkonowe z akumulatorem po okazyjnej cenie

Jeśli chcesz w tym roku kupić elektrownię balkonową i zacząć od systemu magazynowania akumulatorów, aby marnować jak najmniej energii, to musisz przyjrzeć się Amazonowi. Istnieje kilka elektrowni balkonowych w różnych klasach wydajności, w których akumulatory firmy Anker są tańsze.

Zima już prawie się kończy i zaczyna się czas na nowo, gdy słońce wychodzi coraz częściej i sprawia radość właścicielom elektrowni balkonowych. Jeśli jeszcze do nich nie należysz, to warto zacząć się zastanawiać, czy warto w to zainwestować. Mini systemy fotowoltaiczne są dostępne w cenie poniżej 400 euro i pozwalają zaoszczędzić ponad 100 euro na kosztach energii elektrycznej rocznie. Działa to jeszcze lepiej, jeśli korzystasz z akumulatora. Na Amazon dostępny jest duży wybór pakietów elektrowni balkonowych z pamięcią kotwiczną (test).

Elektrownie balkonowe z magazynowaniem baterii na Amazon

Najtańszy sposób na rozpoczęcie jest od tego Pakiet od Pianety. Za 1099 euro otrzymasz elektrownię balkonową o mocy 850 W z falownikiem 800 i magazynem kotwicznym (obejrzyj na Amazon). W rzeczywistości elektrownia balkonowa kosztuje tylko 300 euro, ponieważ sama jednostka magazynująca o mocy 1,6 kWh kosztuje 800 euro (sprawdź na Amazon). Obecnie nie ma nic tańszego od firmy wysyłkowej.

Elektrownia balkonowa PIANETA o mocy 850 W z magazynem Anker Solix

Elektrownia balkonowa PIANETA o mocy 850 W z magazynem Anker Solix

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 4 lutego 2024 r. o godzinie 22:38

Jeśli chcesz nieco większej wydajności, może tak być Pakiet od Solarway być czymś dla Ciebie. Tam możesz kupić 870-watową elektrownię balkonową z akumulatorem firmy Anker za 1199 euro (patrz Amazon).

Elektrownia balkonowa Solarway o mocy 870 W ze zbiornikiem Anker SolixElektrownia balkonowa Solarway o mocy 870 W ze zbiornikiem Anker Solix

Elektrownia balkonowa Solarway o mocy 870 W ze zbiornikiem Anker Solix

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 4 lutego 2024 r., godzina 21:52

Ten sam dostawca nadal go ma Model o mocy szczytowej 1000 W w tym przechowywanie baterii w ofercie za 1299 euro (patrz na Amazon). Ponieważ moduły fotowoltaiczne są bardzo duże, mierzą 2093 x 1134 mm i są dość ciężkie (prawie 27 kg), należy sprawdzić, czy uda się je prawidłowo zamontować. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać go na tarasie czy w ogrodzie.

Elektrownia balkonowa Solarway o mocy 1000 W z magazynem Anker SolixElektrownia balkonowa Solarway o mocy 1000 W z magazynem Anker Solix

Elektrownia balkonowa Solarway o mocy 1000 W z magazynem Anker Solix

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 02.05.2024 godz. 12:43

Sama firma Anker sprzedaje również elektrownie balkonowe i przygotowała pakiet z akumulatorami. Dużą zaletą jest to, że naprawdę otrzymujesz kompletny zestaw. Wszystkie kable, a nawet wsporniki do balkonu są wliczone w cenę. Tę ostatnią musisz jeszcze dokupić samodzielnie dla powyższych opcji. Zestaw firmy Anker ze wspornikiem, wszystkimi kablami i schowkiem na akumulator kosztuje zwykle 1800 euro, Obecnie obowiązuje zniżka 400 eurodzięki czemu możesz go kupić w naprawdę dobrej cenie (sprawdź na Amazon).

Elektrownia balkonowa kotwiczna o mocy 820 W ze schowkiem i uchwytem SolixElektrownia balkonowa kotwiczna o mocy 820 W ze schowkiem i uchwytem Solix

Elektrownia balkonowa kotwiczna o mocy 820 W ze schowkiem i uchwytem Solix

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 5 lutego 2024 r., godzina 1:03

Czy warto postawić elektrownię balkonową z akumulatorem?

Zawsze zależy to od tego, czy możesz wykorzystać większość energii bezpośrednio w elektrowni balkonowej. Jeśli pracujesz w domu i możesz włączyć pralkę lub zmywarkę, gotować lub uruchamiać inne urządzenia elektroniczne, gdy świeci słońce, nie potrzebujesz systemu akumulatorowego. Jeśli jednak nie ma Cię w ciągu dnia i chcesz wykorzystać energię wieczorem, warto zastosować system magazynowania akumulatorów. Jednak okres zwrotu inwestycji jest znacznie dłuższy w porównaniu z elektrownią balkonową bez akumulatora.

Nie chcesz przegapić kolejnych aktualności ze świata technologii, gier i popkultury? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku lub Twitterze.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech