Amazon sprzedaje duże karty pamięci Samsung w specjalnej cenie

Amazon sprzedaje duże karty pamięci Samsung w specjalnej cenie

Szukasz dodatkowej przestrzeni dyskowej dla swojego smartfona lub innych urządzeń korzystających z kart microSD? W takim razie Amazon ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę: możesz teraz zabezpieczyć Samsung Evo Select o pojemności 512 GB w absolutnie okazyjnej cenie. Oto szczegóły.

Amazon: karta pamięci Samsung o pojemności 512 GB w bezkonkurencyjnej cenie

Amazon ma obecnie imponującą kartę microSD Samsung Evo Select 512 GB Pamięć w ofercie mocno przeceniona (zobacz na Amazon). Obecnie otrzymujesz szczególnie szybką kartę pamięci z prędkością odczytu do 130 MB/s, łącznie z adapterem za jedyne 36,99 euro. Inni sprzedawcy detaliczni pobierają obecnie co najmniej 54 euro – więc tutaj otrzymujesz pierwszorzędną okazję.

Samsung Evo Select (512 GB)Samsung Evo Select (512 GB)

Samsung Evo Select (512 GB)

Zamiast 46,90 euro: karta pamięci MicroSDXC z UHS-I U3, 130 MB/s, obsługa Full HD i 4K, w tym adapter SD.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.02.2024 godz. 13:09

Nie zapomnij: jak zawsze, klienci Prime nie płacą żadnych dodatkowych kosztów wysyłki. Jeśli jednak chcesz zamówić kartę pamięci jako klient inny niż Prime, powinieneś zamówić także produkty o wartości zamówienia do 39 euro, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę. Jeśli pozostaniesz poniżej tego, zapłacisz 3,99 euro za wysyłkę. Alternatywnie możesz także bezpłatnie przetestować Amazon Prime przez 30 dni i zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie okresu testowego.

Samsung microSD: Dla kogo warto kupić?

Zakup jest tego wart dla każdego, kto potrzebuje więcej miejsca na swoim telefonie komórkowym, tablecie lub Nintendo Switch. W przypadku większości kamer i komputerów pokładowych, takich jak Raspberry Pi, karta pamięci i tak jest obowiązkowa. 512 GB oferuje obecnie najlepszy stosunek ceny do wydajności. Jeśli chcesz większej szybkości i więcej pamięci, musisz sięgnąć głębiej do kieszeni. Mniej niż 512 GB to już chyba dla większości ludzi za mało, tu panuje zasada: lepiej mieć niż potrzebować.

Oprócz rozmiaru, najważniejszym kryterium dla karty microSD jest prędkość. Tutaj Samsung Evo Select z transferem do 130 MB/s jest więcej niż wystarczający dla większości zastosowań. Ponieważ Nintendo Switch i tak może przesyłać tylko około 100 MB/s, wyższa prędkość nie jest konieczna.

Klienci Amazona są zadowoleni i przyznają mu wyjątkowo dobre 4,7 na 5 gwiazdek na podstawie ponad 34 000 recenzji.

Samsung Evo Select (512 GB) teraz od 36,99 € na Amazon

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.02.2024 godz. 13:09

Jeśli rozumiesz tylko stacje kolejowe, zapoznaj się z naszymi często zadawanymi pytaniami dotyczącymi kart SD:

Karty SD: powinieneś znać te różnice

Mniej pamięci Ci wystarczy? W takim razie Amazon ma dla Ciebie odpowiednią ofertę:

Samsung Evo Select (256 GB)Samsung Evo Select (256 GB)

Samsung Evo Select (256 GB)

Zamiast 22,90 euro sugerowana cena detaliczna: karta pamięci MicroSDXC z UHS-I U3, 130 MB/s, obsługa Full HD i 4K, w tym adapter SD.

Teraz cena może być wyższa. Cena na dzień 29.02.2024 13:16

Spodobał Ci się post? Śledź nas na WhatsApp i Google News i nie przegap żadnych aktualności na temat technologii, gier i rozrywki.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Tech